صفحه 9 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 841

موضوع: رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رشته های تحصیلی و پیدا کردن دانشگاه مناسب با توجه به رشته ی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من فارغ تحصیل رشته(MBA(INTERNATIONAL BUSINESS از هند هستم می‌خواستم واسه DBA/PHD اقدام کنم کدوم دانشگاه یا شهر بخصوصی پیشنهاد می‌کنید
    شما کدام کشور مد نظرته؟؟ اگر برای اروپا و امریکا و استرالیا بخوای بری باید در ازمون GMAT/GRE شرکت کنی. به نظرم به همون اسیا فکر کن. مثل مالزی، چین، کره جنوبی و هند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    شما کدام کشور مد نظرته؟؟ اگر برای اروپا و امریکا و استرالیا بخوای بری باید در ازمون GMAT/GRE شرکت کنی. به نظرم به همون اسیا فکر کن. مثل مالزی، چین، کره جنوبی و هند

من واسه ایتالیا می‌خوام اقدام کنم ولی‌ نمیدونم کدوم شهر یا دانشگاه از وبسایتهای دیگم نتونستم اطلاعات جامعی بگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2 نمایش پست ها
    من واسه ایتالیا می‌خوام اقدام کنم ولی‌ نمیدونم کدوم شهر یا دانشگاه از وبسایتهای دیگم نتونستم اطلاعات جامعی بگیرم
    دانشگاههای زیادی در ایتالیا هستند که میشه رشته خودت رو بخونی اما یکی از بهترین business school در ایتالیا bocconi است که باید اونجا دوره رو بگذرونید واقعاً بهترین دانشگاه مدیریت در اروپاست.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

با سلام
    برای رشته گردشگری بهترین دانشگاه های ایتالیا کدام دانشگاه های هستند؟ البته برای مقطع دکتری.
    سوال دوم و مهمتر اینکه زبان تحصیل در ایتالیا و در مقطع دکتری انگلیسی است یا ایتالیایی؟
    ضمنا دانشگاه های ایتالیا به مدارک صادره از موسسات غیرانتفاعی حساس نیستند؟ من لیسانسم رو غیرانتفاعی گرفتم.

Junior Member linker آواتار ها

با سلام و سپاس فراوان بابت زحمات تمامی دوستان فرهیخته و کمال اندیش

لیسانس برق مخابرات از دانشگاه ازاد با معدل حدودا 13.5 تا 14 یک مقاله isi از چه دانشگاهی و شهر هایی میتونم پذیرش بگیرم که شهریه ندم... و کمک هزینه isu شامل حالم بشه....
    الویتم مخابرات خوندن البته به رشته های مرتبط با انرژی تجدید پذیر علاقه دارم ایلسم 6.5 میتونم راحت بگیرم... راستی gre لازمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان روسی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من لیسانس مترجمی زبان روسی دارم از دانشگاه تهران با معدل 16.97
    راستش اصلاً هیچ ایده ای ندارم چطور باید برای Apply اقدام کنم
    کسی میتونه کمکم کنه؟

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. دکترا در ایتالیا مثل بقیه ی کشورهای اروپایی حقوق میدن؟
    سوال دیگه ام این است که سایتی نیست که تمام فرصت های دکترای ایتالیا را داشته باشه یا این که ما مجبوریم تمام سایتهای ایتالیا را دنبال فرصت های خالی بگردیم.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloota نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مترجمی زبان روسی دارم از دانشگاه تهران با معدل 16.97
    راستش اصلاً هیچ ایده ای ندارم چطور باید برای Apply اقدام کنم
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    سلام دوست عزیز بستگی داره بخوای برای چه رشته ای از ایتالیا و برای چه مقطعی پذیرش بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr13 نمایش پست ها
    سلام
    من 17 سالمه و می خوام واسه پیش و دانشگاه اینگلیسی زبان برای پزسکی اقدام کنم مئ خواستم بدونم اولا چه مدارکی لازمه و اگه ممکنه مدارس سطح بالای(از نطر علمی) اونجا رو بهم معرفی کنید
    سلام دوست عزیز
    اولا برای این کار باید حتما معافیت سربایز داشته باشی وگرنه عمرا اجازه خروج از کشور بهت نمیدن
    دوما دوما فکر نکنم تز ایران بتونی برای پیش دانشگاهی ایتالیا اقدام کنی ولی در این مورد میتونی با مدرسه ایتالیایی در تهران تماس بگیری و دقیقا بپرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. دکترا در ایتالیا مثل بقیه ی کشورهای اروپایی حقوق میدن؟
    سوال دیگه ام این است که سایتی نیست که تمام فرصت های دکترای ایتالیا را داشته باشه یا این که ما مجبوریم تمام سایتهای ایتالیا را دنبال فرصت های خالی بگردیم.
    مرسی
    بله قطعا حقوق میدن در این اصلا شکی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)