صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: analytical chemistry

پیش فرض analytical chemistry

فکر می کنم بد نباشه اگه همه دوستان ارشد و دکترای این گرایش با هم جمع شویم و در مواردی مانند کاهای انجام شده و دانشگاه های معتبر دنیا در این گرایش و گرایش های مرتبط با تجزیه با هم صحبت کنیم.!

Banned

پیش فرض پاسخ : analytical chemistry

من هم فوق تجزیه میخونم

اگه مورد خاصی مد نظرتون هست بفرمایید تا در موردش بحث کنیم منتها شیمیست ها اینجور که معلومه تعدادشون خیلی کمه اینجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh_ta64
    فکر می کنم بد نباشه اگه همه دوستان ارشد و دکترای این گرایش با هم جمع شویم و در مواردی مانند کاهای انجام شده و دانشگاه های معتبر دنیا در این گرایش و گرایش های مرتبط با تجزیه با هم صحبت کنیم.!
    بله به نظر فكر خوبي است مخصوصا اگر كسي در مورد پذيرش گرفتن اطلاعات داشته باشه خيلي عالي ميشه
    تاریخ ارسال مدارک: 14 مهر(6 Oct)،دریافت فایل نامبر:10 آذر(1Dec)،تاريخ مصاحبه:11اسفند(2013 1march)،دريافت csqبا پست:14فروردین(3April)،دريافت فايل نامبر فدرال:20تير(10July 2013)،آپديت از پاريس:23 مهر(2013 15Oct)،مديكال:25مهر(17Oct2013)،ارسا ل مديكال:2آذر(23Nov2013)،ویزا:6 می2014،وضعیت سایتM

ApplyAbroad Champion

سلام خدمت دوستان شیمیست

به نظر من بهتره در مورد خود شیمی و دانشگاههای قوی در آمریکا وکانادا صحبت کنیم خیلی بهتره، چون نظر دادن در مورد یک گرایش خیلی سخت تر و محدودتره، من خودم در زمینه نانو هستم و امسال می خواهم apply کنم اگر نظری در مورد دانشگاهها دارید خیلی خوبه که با هم بحث کنیم من تقریبا دانشگاههای امریکا و کانادا را در رشته شیمی search کردم. در ضمن اگر بتونیم شیمیست ها رو جمع کنیم و از همدیگر اطلاع داشته باشیم خیلی عالیه.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شیمیدانان ایران

سلام مرسی از همه! بچه ها کسی هست در مورد کمومتریکس کار کرده باشه می تونیم یک کار مشترک خوب انجام بدیم و همچنین اگه کسی یه استاد خوب پیدا کرده که به میل ها جواب می ده ما را هم خبر کنید. مرسی مرسی مرسی

chemistry GRE subject
    از بچه های شیمی کسی هست جزوه خوب واسه این امتحان داشته باشه؟ نمی خوام بیشتر از یک هفته واسش وقت بذارم
    مرسی

chemistry GRE subject
    از بچه های شیمی کسی هست جزوه خوب واسه این امتحان داشته باشه؟ نمی خوام بیشتر از یک هفته واسش وقت بذارم
    مرسی
    سلام،
    لطفا مطالب درسی‌ رو در تاپیک مربوطه درج کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?board=127.0

Junior Member oasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام به همه دوستان خوبم
    من تازه عضو شدم و خيلي خوشحالم كه بالاخره پيداتون كردم!
    گرايشم تجزيه ست و كمومتريكس كار كردم.
    اميدوارم بتونيم به هم كمك كنيم.
    ویرایش توسط oasis : September 2nd, 2009 در ساعت 09:49 AM
    To believe in something, and not to live it, is dishonest. Mahatma Gandhi

Junior Member

سلام به تمامي شيميستها
    من براي ارشد درشيمي دارويي ويا داروشناسي در دانشگاه اوپسالا واستكهلم براي 2010 apply كردم. خواهشمندم براي ارائه مقاله ويا هرچيز ديگري كه علاوه بر مدرك وتافل نياز است مراراهنمايي كنيد .راستي راجع به كيفيت دانشگاهها وارتباط بچه ها دراونجاهم منو راهنمايي كنيد دانشجوهاي سوئد!!!! مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط essijoon نمایش پست ها
    سلام به تمامي شيميستها
    من براي ارشد درشيمي دارويي ويا داروشناسي در دانشگاه اوپسالا واستكهلم براي 2010 apply كردم. خواهشمندم براي ارائه مقاله ويا هرچيز ديگري كه علاوه بر مدرك وتافل نياز است مراراهنمايي كنيد .راستي راجع به كيفيت دانشگاهها وارتباط بچه ها دراونجاهم منو راهنمايي كنيد دانشجوهاي سوئد!!!! مرسي
    دوست عزیز، دقت کنید که مطلب خود را در تاپیک مربوطه درج کنید، مطلب شما مربوط به انجمن سوئد و یا چگونگی گرفتن پذیرش هستش.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)