صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: analytical chemistry

پیش فرض پاسخ : analytical chemistry

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه امام خمینی قزوین هستم. الان ترم اول هستم و میخوام موضوع سمینار و به تبع آن موضوع پروژه ام رو مشخص کنم. با توجه به اینکه هدف من ادامه تحصیل (دکترا) در یکی از کشورهای آمریکا، اروپا و یا استرالیا هست خیلی واسم مهمه که موضوعی رو انتخاب کنم که تو چند سال آینده راحت بشه باهاشون فاند گرفت. ممنون میشم اگه بهم بگین الان کدام موضوعات مناسب هستند. اگه بهم بگین که مثلا کدام دانشگاه ها دارن در اون زمینه ها کار میکنن خیلی لطف میکنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد شیمی تجزیه - دانشگاه مرکز تحصیلات تکمیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh_ta64 نمایش پست ها
    سلام مرسی از همه! بچه ها کسی هست در مورد کمومتریکس کار کرده باشه می تونیم یک کار مشترک خوب انجام بدیم و همچنین اگه کسی یه استاد خوب پیدا کرده که به میل ها جواب می ده ما را هم خبر کنید. مرسی مرسی مرسی
    سلام
    من کمومتریکس کار کردم و میکنم. مقالم در حال آماده شدن هست. اگه تمایل دارین با میلم تماس بگیرید. ممنون درج ایمیل برخلاف قوانین سایت است
    ویرایش توسط studentz : December 19th, 2012 در ساعت 10:01 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona_Khorani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه امام خمینی قزوین هستم. الان ترم اول هستم و میخوام موضوع سمینار و به تبع آن موضوع پروژه ام رو مشخص کنم. با توجه به اینکه هدف من ادامه تحصیل (دکترا) در یکی از کشورهای آمریکا، اروپا و یا استرالیا هست خیلی واسم مهمه که موضوعی رو انتخاب کنم که تو چند سال آینده راحت بشه باهاشون فاند گرفت. ممنون میشم اگه بهم بگین الان کدام موضوعات مناسب هستند. اگه بهم بگین که مثلا کدام دانشگاه ها دارن در اون زمینه ها کار میکنن خیلی لطف میکنین.
    سلام
    ببین من و چند تا دیگه از دوستام هم رشته شیمی تجزیه بودیم که پارسال و امسال اپلای کردیم . تجربه شخصی من نشون میده که توی رشته های شیمی سخت ترین رشته برای اپلای همین رشته تجزیه هست. چون اکثر تجزیه کار ها بخصوص تو آمریکا کار بیو انجام میدن که هم پرطرفداره هم تو تز بچه های تجزیه ما زیاد بهش نمیخوره.
    بنابراین اگه میتونی پروژه مرتبط با بیو شیمی انجام بده. اگرم نه کارهایی که انجام میدی رو سعی کن در نهایت مرتبطش کنی با موضوعات زیستی و محیط زیستی. که انجام کار دوم خیلی راحت تره و من خودم اینکارو کردم.

در موردسوال آخرت فقط راجع به آمریکا و کانادا میدونم. آمریکا که کافیه یه سر به سایت دانشگاهاشون بزنی تقریبا 90% تجزیه کار ها دارن کار بیولوژی و بیو شیمی انجام میدن.
    در مورد کانادا کارهای تجزیه ایشون شبیه ما هستش. مثلا من که کاره جداسازی کردم تو دانشگاههای وسترن آنتاریو، ساسکاچوان، کونکوردیا، کارلتون استادای مرتبط پیدا کردم که بعضیاشون کارای خیلی مشابهی انجام داده بودن.

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafieeali نمایش پست ها
    سلام خدمت همه شیمیستهای تجزیه ای!
    سردرگمم عجیب.
    ترم یک ارشد تجزیه آزاد فیروزآباد هستم.هنوز گرایش انتخاب نکردم!
    زده به سرم واسه PHD حتما برم آمریکایا کانادا یا حداقل دیگه اروپا ولی نمیدونم از کجا شروع کنم. معدل لیسانسم 11/15، دارم زبا میخونم، احتمال میدم معدل ارشدم بالای 17 بیاد، امیدوارم بتونم 5-6 مقاله تا آخر تحصیلم بدم.
    سوالام که ممنون میشم کمکم کنین:
    1-دانشگاهم خیلی مطرح نیست! چقدر تاثیر داره تو کارم؟
    2- به نظرتون رو چه زمینه ای کار کنم واسه پایان نامه. کدوم راحتتر جذب میکنن؟
    3- و سوالای خیلی دیگه که بعد میپرسم
    پیشاپیش ممنون که کمکم میکنید.
    سلام
    ببین دانشگاهت رو که کاریش نمیتونی بکنی، تنها کاری که می تونی بکنی آماده شدن برای یه امتحان جی آر ای شیمی هستش که اگه این امتحان رو خوب بدی نشون دهنده اینه که دانشجوی خوبی هستی و نمرات دانشگاهیت هم معتبر هست.
    فعلا سعی کن روی دادن مقاله ، امتحان های جی آر ای و تافلت کار کنی

موفق باشی

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس شیمی تجزیه هستم.
    برای اپلای در دانشگاههای هلند برای دکترا می خوام اطلاعات بگیرم.
    و همین طور برای اقامت دانمارک سوالاتی دارم.
    با آقای بهزاد شریف چطور می تونم پیام بفرستم و ازشون راهنمایی بگیرم؟
    ممنونم اگه کسی کمکم کنه

Junior Member

سلام
    من دانشجوی دکترای شیمی تجزیه هستم. قصد دارم یه دوره شش ماهه فرصت مطالعاتی برم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی اره در این مورد به من کمک کنه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Niham نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکترای شیمی تجزیه هستم. قصد دارم یه دوره شش ماهه فرصت مطالعاتی برم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی اره در این مورد به من کمک کنه
    چه زمینه کاری دارین؟
    اگه در این زمینه ها هستین اطلاع بدین:
    (i) the chemistry, spectroscopy and analytical application of chemical reactions that produce light (chemiluminescence); (ii) rapid screening of illicit drugs using flow-analysis and microfluidics; (iii) new methodology to determine the antioxidant status of foods and biological fluids
    ویرایش توسط orang : February 8th, 2014 در ساعت 12:21 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    چه زمینه کاری دارین؟
    اگه در این زمینه ها هستین اطلاع بدین:
    (i) the chemistry, spectroscopy and analytical application of chemical reactions that produce light (chemiluminescence); (ii) rapid screening of illicit drugs using flow-analysis and microfluidics; (iii) new methodology to determine the antioxidant status of foods and biological fluids
    سلام
    من روی شناسایی الکتروشیمیایی نوکلئیک اسیدها میخوام کار کنم (DNA and RNA)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه-شهید بهشتی

سلام به همگی
    من تازه فارغ التحصیل شدم (شیمی تجزیه شهید بهشتی) و میخوام برای Apply اقدام کنم.
    اما هنوز دارم برای مقاله کار میکنم و برای امتحان زبان هم شروع نکردم هنوز......راستش یه جورایی زیاد امیدوار نیستم که بتونم پذبرش بگیرم بخاطر همین زیاد انگیزه ندارم احساس میکنم تلاش بی فایده ایه!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sariita نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من تازه فارغ التحصیل شدم (شیمی تجزیه شهید بهشتی) و میخوام برای Apply اقدام کنم.
    اما هنوز دارم برای مقاله کار میکنم و برای امتحان زبان هم شروع نکردم هنوز......راستش یه جورایی زیاد امیدوار نیستم که بتونم پذبرش بگیرم بخاطر همین زیاد انگیزه ندارم احساس میکنم تلاش بی فایده ایه!!!
    باید حداقل 1-2 سال واسه زبان و مقاله وقت بزاری و با خیال راحت اپلی کنی...توی این مدت کار تخصصی هم تونستی پیدا کن ولو با حقوق خیلی پایین
    هیچ تلاشی بی پاسخ نمیمونه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)