صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 161

موضوع: اقامت در اروپا

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

پیش فرض پاسخ : اقامت در اروپا

دوستان سوالي كه هست اينه كه بعد از گرفتن پاسپورت از يكي از كشور هاي عضو اتحاديه اروپا و عضو شنگن شما طبعه اروپا حساب ميشين؟
    يعني مثلا خيلي از دانشگاه هاي اروپاي براي اعضاي اتحاديه اروپا رايگانه.ما اگه اقامت و پاسپورت رو بگيريم ما هم جز طبعه اي كه اونجا متولد شدن محسوب ميشيم يا نه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط faridcboy نمایش پست ها
    دوستان سوالي كه هست اينه كه بعد از گرفتن پاسپورت از يكي از كشور هاي عضو اتحاديه اروپا و عضو شنگن شما طبعه اروپا حساب ميشين؟
    يعني مثلا خيلي از دانشگاه هاي اروپاي براي اعضاي اتحاديه اروپا رايگانه.ما اگه اقامت و پاسپورت رو بگيريم ما هم جز طبعه اي كه اونجا متولد شدن محسوب ميشيم يا نه؟
    کشور به کشور فرق میکنه. در همه موارد اینطور نیست و تازه شرایط تابعیت هم باید در اون موردی که براش اقدام کردید مستمر باشه.

سلام دوستان . من و همسرم تووی اروپا دانشجو هستیم و میخوایم بچه دار بشیم. کسی میدونه چه کشورهایی تووی اروپا با تولد بچه اقامت میدن؟ حداقل به خود بچه. البته بدون این شزط که بچه حتما اونجا زندگی کنه. فکر میکنم بهش میگن اقامت بر اساس خاک. مثل کانادا. ممنون میشم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin62439 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من و همسرم تووی اروپا دانشجو هستیم و میخوایم بچه دار بشیم. کسی میدونه چه کشورهایی تووی اروپا با تولد بچه اقامت میدن؟ حداقل به خود بچه. البته بدون این شزط که بچه حتما اونجا زندگی کنه. فکر میکنم بهش میگن اقامت بر اساس خاک. مثل کانادا. ممنون میشم راهنمایی کنین.
    اگر منظورتون تابعیت بر اساس خاک است الان هیچ کشور اروپایی بطور اتوماتیک چنین حقی رو به بچه های افراد غیر مقیم اعطا نمیکنه (این اصل الان عمدتا محدود به قاره امریکاست). اینجا رو ببینید:

http://en.wikipedia.org/wiki/Citizen...ound_the_world

بر اساس نوشته اون لینک در بعضی کشورها تحت شرایط خاصی این قبیل بچه ها بعد از رسیدن به سن قانونی میتونند تقاضای تابعیت کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر منظورتون تابعیت بر اساس خاک است الان هیچ کشور اروپایی بطور اتوماتیک چنین حقی رو به بچه های افراد غیر مقیم اعطا نمیکنه (این اصل الان عمدتا محدود به قاره امریکاست). اینجا رو ببینید:

http://en.wikipedia.org/wiki/Citizen...ound_the_world

بر اساس نوشته اون لینک در بعضی کشورها تحت شرایط خاصی این قبیل بچه ها بعد از رسیدن به سن قانونی میتونند تقاضای تابعیت کنند.
    ممنون. میشه راهنمایی کنین بین کشورهای فرانسه و دانمارک کدوم شرایط راحتتر و سریعتری برای گرفتن اقامت دارن؟ شوهر من میخواد برای postdoc اونجاها اپلی کنه که فکر میکنم شغل حساب میشه چون مالیات میده.

Junior Member

سلام من میخواستم بدونم برای یه عکاس فشن و مدلینگ در کشورهایی مثل ترکیه - مالزی - امارات - سنگاپور یا بلوک شرق اروپا کار پیدا میشه ؟ اگه آره درآمدش در چه حده ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin62439 نمایش پست ها
    ممنون. میشه راهنمایی کنین بین کشورهای فرانسه و دانمارک کدوم شرایط راحتتر و سریعتری برای گرفتن اقامت دارن؟ شوهر من میخواد برای postdoc اونجاها اپلی کنه که فکر میکنم شغل حساب میشه چون مالیات میده.
    طبق اطلاعاتي كه من از فروم بدست اوردم در دانمارك شرايط پيدا كردن كار بعد از تحصيل و گرفتن اقامت خيلي بد هست بنابراين فكرميكنم رو فرانسه وقت بزارين بهتر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    طبق اطلاعاتي كه من از فروم بدست اوردم در دانمارك شرايط پيدا كردن كار بعد از تحصيل و گرفتن اقامت خيلي بد هست بنابراين فكرميكنم رو فرانسه وقت بزارين بهتر باشه
    البته من یادمه که تا پارسال گرفتن همون اولین ویزا برای فرانسه خیلی سخت بود. این رو هم حتما راجع بهش یه بررسی داشته باشین.

کسی خبر دارد تو کدوم کشور سال های تحصیلی دکتری جزء سال های اقامت محسوب میشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

مهمترين قضيه بعد از اتمام تحصيل براي گرفتن اقامت پيدا كردن كار است. با توجه به اين كه اكثر كشور هاي اروپايي غير انگليسي زبان هستند و در اكثر كشور ها اولويت با متقاضيان كار بومي و يا عضو اتحاديه اروپا ميباشد پيدا كردن كار براي ما ( با فرض اينكه در طول مدت تحصيل بتونيم زبان اون كشور رو به صورت نصفه نيمه ياد بگيريم) كار سختي خواهد بود بنا بر اين به نظرم بهتره كشورهاي اروپايي رو از نظر سختي كار يابي بعد از اتمام تحصيلات مورد مقايسه قرار بديم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)