صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 161

موضوع: اقامت در اروپا

Junior Member ghzlsa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت در اروپا

عزیزان توی این فروم کسی هست که از طریق خرید ملک یا بزینس از اروپا اقامت گرفته باشه؟

سلام
    من کارمند رسمی آموزش و پرورش هستم با 8 سال سابقه کار
    دوستان کسی هست بدونه توی کشورهایی اروپایی جایی هست که به شغل من اهمیت بده (در واقع تره خورد کنه) یا نه؟؟؟ منظورم اینه که میشه از این سابقه استفاده کرد برای مهاجرت ...
    می خوام شرایط مختلف رو بسنجم ببینم از کدام طریق اقدام کنم بهتره؟؟ یا ببینم اصلا راهی پیدا میشه یا نه؟؟؟
    ممنون

سلام
    دوستان برای تحصیل در درجه اول حوزه اقتصاد و مالی و سپس اقامت احتمالی به نظر شما، کدوم کشور اروپایی بجز المان بهتر هستش؟
    من مدنظرم اینه دکتری رو که گرفتم برم لندن برای کار!
    سپاس گذارم.
    خودم با توجه به شرایطم بلژیک رو دوست دارم و چون نزدیک المان و لندن انگلستان هستش. سپاس

Junior Member

سلام دوستان یک سوال کلی داشتم مثلا من اگه تو المان یا هر کشور اتحادیه اروپا مشغول تحصیل باشم و در حین تحصیل در یکی از این کشورها کار پیدا کنم که کارش اصلا مهم نیست میتونم اون کار را بعد از اینکه در خود اون کشور و اتحادیه اروپا اگهی زدند و کسی پیدا نشد اون کار را من بگیرم ؟ و همچنین این شرایط برای انگلستان چگونه هست ؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ghzlsa نمایش پست ها
    عزیزان توی این فروم کسی هست که از طریق خرید ملک یا بزینس از اروپا اقامت گرفته باشه؟
    من دیدم با سرمایه گذاری جزئی در بورس سوئد ویزا مۍگیرن میرن کارای اقامتیشونو درست میکنن

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری مهندسی مکانیک تو اروپا اپلای کنم. (رزومه ام آماده ست، زبان و مقاله و ... اوکی شده)
    فقط هم دوتا اولویت دارم: 1- گرفتن اقامت راحت تر 2- فول فاند شدن از دانشگاه
    کدوم کشورا این شرایط رو دارن؟ یه توضیح کوچیک بدین ممنون میشم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری مهندسی مکانیک تو اروپا اپلای کنم. (رزومه ام آماده ست، زبان و مقاله و ... اوکی شده)
    فقط هم دوتا اولویت دارم: 1- گرفتن اقامت راحت تر 2- فول فاند شدن از دانشگاه
    کدوم کشورا این شرایط رو دارن؟ یه توضیح کوچیک بدین ممنون میشم.
    با تشکر
    --------
    در مورد اقامت راحت تر با توجه به تحقیقات من و نظرر من : اسکاندیناوی. (مخصوصا نروژ و سوید). در حوزه بالتیک هم استونی. چون بعد پنج سال اقامت دایم میده ولی فول فاند کردنش بسیار سخته چون ذاتا مجانی هست تحصیل معمولا هم به شاگردا خودشون فاند میدن. ولی باز میخواین یه ایمیل به دانشگاه تالین بزنین از این جهت میگم این کشور رو چون هنوز شلوغ نشده ممکنه راحتترر بهتون پذیرش و اینا بدن تا جاییکه تحقیق کردم پنج سال درس بخونید هم مقیم میشید لازم نیس حتما شاغل باشید اینا که میگم تا اوایل 2016 بود قوانین همین لحظه رو نمیدونم.

سلام دوستان
    طبق قوانین بعضی کشورها شرط گرفتن تابعیت اون کشور، لغو تابعیت قبلیه. یعنی مثلا اگه یه ایرانی بخواد تابعیت نروژ بگیره، باید تابعیت ایرانیشو لغو کنه. البته یه سری تبصره ها برای جلوگیری ازین اتفاق هست.
    میخواستم ببینم کسی اطلاعات بیشتری راجع به این موضوع داره؟ بیشتر منظورم تجربه های اطرافیان هستش.
    و اینکه در چه کشورهایی در اروپا الزام لغو تابعیت قبلی وجود داره؟ و با چه مقدار جدیت اجرا میشه؟

و سوال اخر اینکه دربین کشورهای سوئد، استرالیا، سوئیس، نروژ، دانمارک، بلژیک، آلمان، هلند، ایتالیا و انگلیس گرفتن تابعیت از طریق phd و در ادامه ش کار، آسون تره؟ و قوانین مربوط به بردن همسر آسون تر باشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق قوانین بعضی کشورها شرط گرفتن تابعیت اون کشور، لغو تابعیت قبلیه. یعنی مثلا اگه یه ایرانی بخواد تابعیت نروژ بگیره، باید تابعیت ایرانیشو لغو کنه. البته یه سری تبصره ها برای جلوگیری ازین اتفاق هست.
    میخواستم ببینم کسی اطلاعات بیشتری راجع به این موضوع داره؟ بیشتر منظورم تجربه های اطرافیان هستش.
    و اینکه در چه کشورهایی در اروپا الزام لغو تابعیت قبلی وجود داره؟ و با چه مقدار جدیت اجرا میشه؟

و سوال اخر اینکه دربین کشورهای سوئد، استرالیا، سوئیس، نروژ، دانمارک، بلژیک، آلمان، هلند، ایتالیا و انگلیس گرفتن تابعیت از طریق phd و در ادامه ش کار، آسون تره؟ و قوانین مربوط به بردن همسر آسون تر باشه؟!
    دربین کشورهای اروپایی سوئد در حال بسیار شرایط خوبی داره برای مهاجرت تحصیلی یا کاری و همچنین مزیت بزرگی که داره بدون نیاز به زبان سوئدی میشه توکمپانی های بزرگ کار پیدا کرد
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسى عمران دانشكده فنى دانشگاه اروميه

من اقامت لیتوانی دارم و به نظر من انتخاب معقولی است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)