صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 161

موضوع: اقامت در اروپا

Red face اقامت در اروپا

با خرید ملک در کدام کشورهای قاره اروپا می توان اقامت گرفت؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

پیش فرض پاسخ : با خرید ملک در کدام کشورهای قاره اروپا می توان اقامت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    با خرید ملک در کدام کشورهای قاره اروپا می توان اقامت گرفت؟
    سلام دوست گُلم
    می خواستم یه نکته ی خیلی مهمی رو خدمتتون عرض کنم که مبادا یه وقت دچار اشتباه شین و اشتباهی رو که پدر بزرگوار بنده مرتکب شدن، رو شما هم انجام بدین!!!
    الان خیلی از مردم فکر می کنن که با خرید آپارتمان از یکی از این 3 کشور : اسپانیا، قبرس، ایتالیا، با قیمت 60 هزار یورو ، می تونن اقامت دائم اروپا رو از آن خودشون کنن!!!
    اما اصلاً اینجوری نیس!!! چرا که هیچ قانونی مبنی بر اینکه شما ، با انجام این کار ، می تونین مقیم اروپا شین ، به هیچ وجه ، وجود نداره!!!!!!
    تنها کشوری که در حال حاضر، وجود داره و ( دقت کنین : فقط 1 کشور در تمام قاره اروپا وجود داره) ، که شما می تونین بر اساس اون ، با خرید آپارتمان و یا منزل مسکونی ، اقامت اروپا بگیرین ، کشور لتونی هستش
    که شرایطش اینان: 1) حداقل قیمت 72 هزار یورو هستش... یعنی اگه شما ملکی رو بخرین ، که کمتر از این مبلغ باشه ، نمی تونین درخواست اقامت بدین
    2) باید برای هزینه های قانونی(شامل : مالیات و ...) و حق الوکاله ی وکیل ، مبلغ 20 هزار یورو در نظر بگیرین...
    *** چرا گفتم حتماً باید وکیل بگیرین: شما نمی تونین اول ملک رو بخرین بعد تقاضا بدین،... شما باید از وکلا و موسسات خاصی که مورد تأیید دولت لتونی هستند اقدام به اینکار کنین.
    3) همه ی اینا رو که گفتم ، فقط برای اینه که شما آپارتمان یا خونه ی مورد نظرتون رو در شهری ، غیر از پایتخت و حومه ی پایتخت بخرین
    4) اگه بخواین در پایتخت یا حومه ی پایتخت ، بخرین، حداقل قیمت 143 هزار یورو هستش و 30 هزار تا هم برای هزینه های قانونی و وکیل باید بذارین کنار...
    همه ی اینا فقط در مورد خرید آپارتمان و خونه بود... اگه در مورد خرید املاک تجاری اطلاعات خواستین ، بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم

اولا بسیار سپاسگزار از اطلاع رسانی شما، چون الان اینترنت پر از این جور تبلیغات است.

در دبی، این بحث بود و بسیار از ایرانیان بدخت شدند و قیمت املاکشان الان یک چهارم کاهش پیدا کرده است.

املاک الان در لتونی قیمتش حباب ندارد؟
    حضرت خیام:

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

اولا بسیار سپاسگزار از اطلاع رسانی شما، چون الان اینترنت پر از این جور تبلیغات است.

در دبی، این بحث بود و بسیار از ایرانیان بدخت شدند و قیمت املاکشان الان یک چهارم کاهش پیدا کرده است.

میشه کامل توضیح بدیدکه چی شد که یک دفعه خیل عظیمی از ایرانیان به مسکن سازی در دوبی رو اوردند؟ مزایاش چی بود؟ اخرش چرا همشون ضرر کردند؟

من شنیدم، که با خرید ملک در جمهوری چک، میتونید اقامت اونجا رو بگیرید.( این حرفو بر پایه تبلیغ یک موسسه میگم)
    در ضمن! جایی ندیدم که بگن با خرید ملک از قبرس میشه اقامت اروپا رو گرفت! اگر این کار کنید، اقامت قبرس رو می گیرید و البته ساکنین قبرس حق ورود به اروپا رو دارند.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

سلام عزیزم
    سوالی رو که زحمت کشیدین و تو پیام خصوصی ازم پرسیدین رو اینجا جواب می دم:

سوالتون: درود بر شما.... سپاس از اطلاعاتتون .... با 300 هزار دلار، در کدام کشور اروپایی میشه واقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری گرفت؟ خرید ملک که منتفی است...

ببینید دوست خوبم شما می تونید با 250 هزار یورو به بالا ملک تجاری بخرین..... جالب اینجاس که شما با خرید ملک با این قیمت می تونین اقامت هر کشور اروپایی رو که بخواین بگیرین!!!! (چون سرمایه تون بیش از 250 هزار تاس)... اطلاعاتم کاملاً دقیق و موثقه... پس مطمئن باشین
    اما.... بازم شرط داره:
    ملکی که می خرین بایستی حتماً کارشناسی شده باشه ( یعنی : دقیقاً مشخص شده باشه که بهره برداری از ملک خریداری شده سودآوره و شما هم باید در اون شاغل باشین.... یعنی : امکان خرید و اجاره ی اون وجود نداره!!! ولی در صورت تمایل افراد می تونن اون رو بخرن و براش کارمند استخدام کنن)
    پدر من یک ماه قبل اینکار رو کردن:
    روال کارشون به اینصورت بود:
    از طریق وکیلش رفت اروپا و یه حساب بانکی باز کرد.... پول رو به حساب خودش واریز کرد.... به وکیلش برای خرید ملک وکالت نامه داد.... ایشون هم همزمان با خرید ملک؛ براش اقامت گرفت...گرفتن اقامت با این طریق کاملاً تضمین شده س و از طرف بانک به پدرم ضمانت نامه ی بانکی داده شد که در صورتی که اقامت ؛ به هر دلیلی داده نشد ؛ کْل مبلغ واریزی تا یوروی آخر به پدرم برگردونده شه

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت اروپا

شاید کمی دیر به این پست پاسخ داده شده اما بنده تازه عضو شدم1 - ترکیه عضو اتحادیه اروپا نیست2 - ترکیه عضو پیمان شنگن نیز نمیباشدبنابر این اخذ اقامت ترکیه هیچ امتیازی برای سفر به اروپا و یا سایر مناطق دنیا نخواهد داشت

اقامت مالتا تنها تا دسامبر سال 2010 با این روش انجام میشده است و در حال حاضر این امر محقق نمیباشد

دوست عزیز در صورتی که مایل هستید برای اقامت اقدام نمایید بایستی از خارج از ایتالیا اقدام کنید یعنی در کشور خودتون و این امکان که در داخل ایتالیا اقدام به این امر نمایید امکان پذیر نیست
    اگر با ویزا توریستی وارد شوید نمیتوانید درخواست اقامت نمایید ( البته اگر منظور شما پناهندگی نباشد و اقامت قانونی بخواهید بگیرید )

حضرت خیام:

Junior Member amin_rz آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gole maryam198 نمایش پست ها
    سلام دوست گُلم
    می خواستم یه نکته ی خیلی مهمی رو خدمتتون عرض کنم که مبادا یه وقت دچار اشتباه شین و اشتباهی رو که پدر بزرگوار بنده مرتکب شدن، رو شما هم انجام بدین!!!
    الان خیلی از مردم فکر می کنن که با خرید آپارتمان از یکی از این 3 کشور : اسپانیا، قبرس، ایتالیا، با قیمت 60 هزار یورو ، می تونن اقامت دائم اروپا رو از آن خودشون کنن!!!
    اما اصلاً اینجوری نیس!!! چرا که هیچ قانونی مبنی بر اینکه شما ، با انجام این کار ، می تونین مقیم اروپا شین ، به هیچ وجه ، وجود نداره!!!!!!
    تنها کشوری که در حال حاضر، وجود داره و ( دقت کنین : فقط 1 کشور در تمام قاره اروپا وجود داره) ، که شما می تونین بر اساس اون ، با خرید آپارتمان و یا منزل مسکونی ، اقامت اروپا بگیرین ، کشور لتونی هستش
    که شرایطش اینان: 1) حداقل قیمت 72 هزار یورو هستش... یعنی اگه شما ملکی رو بخرین ، که کمتر از این مبلغ باشه ، نمی تونین درخواست اقامت بدین
    2) باید برای هزینه های قانونی(شامل : مالیات و ...) و حق الوکاله ی وکیل ، مبلغ 20 هزار یورو در نظر بگیرین...
    *** چرا گفتم حتماً باید وکیل بگیرین: شما نمی تونین اول ملک رو بخرین بعد تقاضا بدین،... شما باید از وکلا و موسسات خاصی که مورد تأیید دولت لتونی هستند اقدام به اینکار کنین.
    3) همه ی اینا رو که گفتم ، فقط برای اینه که شما آپارتمان یا خونه ی مورد نظرتون رو در شهری ، غیر از پایتخت و حومه ی پایتخت بخرین
    4) اگه بخواین در پایتخت یا حومه ی پایتخت ، بخرین، حداقل قیمت 143 هزار یورو هستش و 30 هزار تا هم برای هزینه های قانونی و وکیل باید بذارین کنار...
    همه ی اینا فقط در مورد خرید آپارتمان و خونه بود... اگه در مورد خرید املاک تجاری اطلاعات خواستین ، بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم
    سلام .. میبخشین راجع به خرید ملک در لتونی سوال داشتم
    اینکه فرمودین با 143 هزار یورو میشه در پاییتخت کشور خونه خرید و بعد هم اقامت گرفت آیا امکان این هست که بعد از خرید خونه اون رو اجاره داد ؟ آیا با این روش گرفتن اقامت دائم تضمین شده هست ؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)