نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: راهنمایی ! گرایش خاک و پی

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض راهنمایی ! گرایش خاک و پی

درود دوستان

من گرایش خاک و پی ( ژئوتکنیک ) قبول شدم دانشگاه آزاد واحد بین الملل جلفا .
    با توجه به اینکه دیگه هند و مالزی هم به دلیل نرخ ارز از دسترس و توانایی بسیاری از ما خارج هستن و اروپا هم که رویا شده ! میخوام همین آزاد بخونم که هزینه اش هنوز خیلی معقوله ... !!
    قصد داشتم راه و ترابری بزنم ولی به دلایلی مجبور شدم خاک و پی بزنم و بهرحال خاک و پی دراومدم . رزومه ام کاری خوبه و همه اون تقریبا در مورد سد و راه هستش . آیلتس هم خوبه ، فقط مونده مستر محترم و گرایش اون ...
    سوال اینه که الان در صورتیکه تا سال دیگه مستر این خاک و پی رو توی ایران بگیرم ، امکان ادامه در مقطع phd خارج کشور توی transportation هستش ؟ خودم حدس میزنم خیلی به پایان نامه ربط داشته باشه ولی در مورد سایر موارد اطلاع ندارم .
    خارج از این موضوع ، اصولا phd خاک و پی رشته پر تعداد و محبوبی هستش برای اپلای در کشورهایی که فاند میدن یا خیر ؟
    من همزمان با تحصیل مشغول gre هم هستم ... نیم نگاهی هم به تکمیل مقالات دارم .

بسیار ممنون .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی ! گرایش خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    درود دوستان

من گرایش خاک و پی ( ژئوتکنیک ) قبول شدم دانشگاه آزاد واحد بین الملل جلفا .
    با توجه به اینکه دیگه هند و مالزی هم به دلیل نرخ ارز از دسترس و توانایی بسیاری از ما خارج هستن و اروپا هم که رویا شده ! میخوام همین آزاد بخونم که هزینه اش هنوز خیلی معقوله ... !!
    قصد داشتم راه و ترابری بزنم ولی به دلایلی مجبور شدم خاک و پی بزنم و بهرحال خاک و پی دراومدم . رزومه ام کاری خوبه و همه اون تقریبا در مورد سد و راه هستش . آیلتس هم خوبه ، فقط مونده مستر محترم و گرایش اون ...
    سوال اینه که الان در صورتیکه تا سال دیگه مستر این خاک و پی رو توی ایران بگیرم ، امکان ادامه در مقطع phd خارج کشور توی transportation هستش ؟ خودم حدس میزنم خیلی به پایان نامه ربط داشته باشه ولی در مورد سایر موارد اطلاع ندارم .
    خارج از این موضوع ، اصولا phd خاک و پی رشته پر تعداد و محبوبی هستش برای اپلای در کشورهایی که فاند میدن یا خیر ؟
    من همزمان با تحصیل مشغول gre هم هستم ... نیم نگاهی هم به تکمیل مقالات دارم .

بسیار ممنون .

سلام دوست عزیز

من هم دارم خاک و پی میخونم ، اگه راجع به سوالات بالا اطلاعاتی رو بدست اوردی به ما هم بگو