صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

آیا زمانی که شرکت خودتون رو هم داشتید در سابقه کاری لحاظ می شه؟ من چند سال شرکت خودم رو داشتم که همه مدارکش هم کامل هست. فقط می خواستم بدونم آیا می تونم به عنوان سابقه کار استفاده کنم یا سابقه کار فقط اگر کارمند باشید محاسبه می شه. (برای ویزای 189 یا 190)
    ممنون

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام من 9 سال سابقه کار با بیمه دارم،سوالم این هست که آیا گواهی شغلی به علاوه بیمه کافی می باشد یا باید فیش حقوقی ،قرار داد و تراکنش بانکی هم ارائه کنم،من قرار داد های سال های قبلم را گم کردم و مجدد نمی توانم بگیریم.لطفا راهنمایی فرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsas نمایش پست ها
    آیا زمانی که شرکت خودتون رو هم داشتید در سابقه کاری لحاظ می شه؟ من چند سال شرکت خودم رو داشتم که همه مدارکش هم کامل هست. فقط می خواستم بدونم آیا می تونم به عنوان سابقه کار استفاده کنم یا سابقه کار فقط اگر کارمند باشید محاسبه می شه. (برای ویزای 189 یا 190)
    ممنون
    تا جایی که من میدونم مشکلی نداره، فقط اینکه باید یه سری قرارداد هم ارائه بدین که به عنوان پیمانکار با شرکتای دیگه کار کردین. مدارک شرکتتون هم باید تکمیل باشه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_1300 نمایش پست ها
    سلام من 9 سال سابقه کار با بیمه دارم،سوالم این هست که آیا گواهی شغلی به علاوه بیمه کافی می باشد یا باید فیش حقوقی ،قرار داد و تراکنش بانکی هم ارائه کنم،من قرار داد های سال های قبلم را گم کردم و مجدد نمی توانم بگیریم.لطفا راهنمایی فرمایید.
    فکر میکنم بستگی به سخت گیری آفیسر داره. ولی از اونجایی که سابقه بیمه مدرک معتبری هست، به نظرم احتمال اینکه آفیسر قانع بشه زیاده.

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

من با لیسانس اسس شدم ولی تکنولوژیست حساب کردن، با چنج سال سابقه کار. حالا که میخوام فوق لیسانسم رو ارایه بدم وکیل میگه همه ی سابقه کارت پوچ میشه و از تاریخ فارغ التحصیلی فوق لیسانس هر چی سابقه داشته باشی حسب میکنن همچین چیزی درسته ؟؟؟ چوون پنج امتیازی که کم دارم با فوق لیسانس که پروفشنال ارزیابی بشه حل میشه و نیازی به ایچ بند هفت نیست....لطفن راهنمایی کنید. ممنونم.

Junior Member

دوستان چند سوال داشتم
    1- من یک سال تو یه شرکت خصوصی پیمانکاری مهندس ناظر بودم و بعد رفتم سربازی که حدود 11 ماه تمام شد. میتونم از اون شرکت سابقه زمانی که تو سربازی هم بودم بگیرم برا اسس ارائه بدم؟ ( شرکت مشکلی نداره با این کار) . کلا از نظر صداقت ارائه سابقه کا رمنظورم هست...آیا این کار امکان داره یا نه؟
    2- کلا تو دوره سربازی چطور میشه سابقه کار ارائه داد...آیا افیسر و کلا مهاجرت استرالیا با خدمت کار دارند؟ چیزی از اینکه خدمت کردیم باید ارائه بدیم یا نه! منظورم اینه که مثلا میشه سابقه کار تمام وقت تو دوره سربازی بهشون ارائه داد؟ اونا گه نمیدونم ما سربازی بودیم یا نه!

دوستان سلام
    در رابطه با سابقه کار، آیا research assistant در طی دوره دکتری یا فوق لیسانس کار محسوب میشه؟ اگه آره چطوری میتونم مطمئن بشم(منبعی هست؟)
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS in IT @ Tarbiat Modares University

سلام،
    اکثر سوابق من در شرکت‌های وابسته به وزارت دفاع و سپاه بوده است. به نظر شما ممکنه ارایه این سوابق تاثیر منفی در اخذ ویزا داشته باشه؟
    جور ديگر بايد ديد.

Junior Member

از دوستان کسی هست که سابقه کار رسمی در وزارت نفت یا ارگانهای دولتی داشته باشه و بخواد برای مهاجرت skilled worker اقدام کنه؟میخوام بپرسم سابقه کارش رو چجوری و با چه فرمتی تهیه کرده و برای CDR چیکار کرده؟با توجه به اینکه سابقه کار دولتی با تامین اجتماعی فرق می کنه ممنون میشم تو ضیح بدین؟من 7 سال سابقه کار به صورت کارمند رسمی وزارت نفت دارم .ممنون میشم از راهنماییتون .من عابدی شماره تلفن09177324584 ممنون میشم بتونم ازتون راهنمایی بگیرم

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من لیسانس برق الکترونیک دارم.ولی سابقه کارم در زمینه IT هستش.البته اینم بگم که من مدارک IT هم دارم از جمله بین اللملی MCITP مایکروسافت.سوال من اینه که آیا من می تونم با سابقه کاری که تو زمینه IT دارم اقدام بکنم برای مهاجرت یا نه؟اینم اضافه کنم که یه سری از مشاورا گفتن که نمی تونی با IT اقدام کنی ولی یه سری دیگه می گفتن که می شه.من واقعاً گیج شدم.ممنون می شم بتونین کمکم کنین که آیا می تونم رو سابقه کاری که دارم ولی با رشته لیسانسم مطابقی نداره حساب کنم یا نه؟ممنون