صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام با مدرک مهندسی مکانیک میخوام اقدام کنم. همزمان با ارسال مدارک جهت اسس باید مدرک زبان هم بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tiphea نمایش پست ها
    سلام با مدرک مهندسی مکانیک میخوام اقدام کنم. همزمان با ارسال مدارک جهت اسس باید مدرک زبان هم بفرستم؟
    بله گویا جدیدا که سیستم Engineers Australia آنلاین شده، موقع آپلود کردن مدارک باید مدرک زبان رو هم ارائه بدین. بازم یه سوال از خود EA بکنین ببینین راهی نداره که مدرک زبان رو بعدا بفرستین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-تربیت مدرس

سلام
    من مهندس مکانیک هستم و مرحله اسس مدارک تحصیلی رو گذروندم و الان ایالت NSW اسپاسنر من شده برای اقامت.(subclass 190)
    من 8.5 سال سابقه مرتبط با رشته دارم(پذیرفته شده سازمان نظام مهندسی استرالیا).توی این 8.5 سال حدود یک سال از 2.5 سالی که توی یک شرکت کار میکردم سهوا و بخاطر اشتباه یک کارمند بیمه برام رد نشده و 1.5 سال بعد رد شده.حقوق رو هم دستی میدادن و تراکنش بانکی هم نداشت.بنظرتون من چه مدارک قانع کننده ای بجز قرارداد و گواهی کار میتونم نشون بدم که کیس آفیسر قانع بشه؟؟ممکنه بخاطر نداشتن 11 ماه بیمه بمن ویزا ندن؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزا ١٨٩ ١ ماه هست که اپلای کردم و invitation هم آمده . case officer هنوز مشخص نشده.سوال من این هست که آیا برای مدارک نظیر مدرک لیسانس آیا باید مدرک فارسی رو همattach کنم؟
    خیلی ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید .

Junior Member

با سلام

ببخشید من یک سوال در رابطه با نامه سابقه کار و قرارداد دارم. من تمامی نامه های سابقه کار خودم رو از شرکتی که کار کردم انگلیسی تهیه کردم که نیازی به ترجمه نباشه. در یکی از پست ها خوندم که نامه ها به صورت انگلیسی قابل قبول نیست برای استرالیا و اینکه اصلا دادگستری و وزارت امور خارجه نامه انگلیسی رو تایید نمیکنه. میخواستم یه بار دیگه این سوال رو مطرح کنم که آیا نامه گواهی کار انگلیسی برای اسسمنت و اقدام برای ویزای 190 قابل قبول هست و یا اینکه باید فارسی نامه ها رو آماده کنم و بدم برای تایید به دادگستری.
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگر در این مورد مجددا راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام

ببخشید من یک سوال در رابطه با نامه سابقه کار و قرارداد دارم. من تمامی نامه های سابقه کار خودم رو از شرکتی که کار کردم انگلیسی تهیه کردم که نیازی به ترجمه نباشه. در یکی از پست ها خوندم که نامه ها به صورت انگلیسی قابل قبول نیست برای استرالیا و اینکه اصلا دادگستری و وزارت امور خارجه نامه انگلیسی رو تایید نمیکنه. میخواستم یه بار دیگه این سوال رو مطرح کنم که آیا نامه گواهی کار انگلیسی برای اسسمنت و اقدام برای ویزای 190 قابل قبول هست و یا اینکه باید فارسی نامه ها رو آماده کنم و بدم برای تایید به دادگستری.
    خیلی بعید میدونم که نامه انگلیسی برای اداره مهاجرت استرالیا قابل قبول نباشه! اما علت اینکه عمدتا ترجیح داده میشه که نامه ها به زبان فارسی گرفته بشه اینه که این نامه ترجمه میشه و چند تا مهر روش میخوره از جمله مهر مترجم و مهر ناتی (یا دادگستری و امورخارجه) و شاید اینجوری یه مقدار اعتبارش بیشتر میشه.

البته شاید اینا همش تصورات ما باشه و همون نامه انگلیسی هم کاملا کفایت بکنه و اعتبارش کمتر از ترجمه نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام

سلام
    من این نکته را دقیقا از وکیل سوال کردم که نامه ها حتما باید به زبان فارسی باشد و ترجمه شده و تایید شده به اداره مهاجرت ارایه بشه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، ممنون میشم کمکم کنید.
    بنده لیسانس مکانیک گرایش سیالات هستم، در یک شرکتی بنده 6 سال سابقه بیمه دارم که 5 سال از این سابقه کار در حین تحصیل بوده و 1 سال بعد از فارغ التحصیلی، این سابقه بیمه به صورت دوستانه و رفاقتی پرداخت میشده، مدرک من هم از دانشگاه ازاده و به صورت پاره وقته یعنی حتی توی مدرک قید شده پاره وقت!!!
    شرکت قبول کرده به من سابقه کار هم بده و من میخام از شرکته سابقه کار بگیرم باید درخواستمو کاملا پاره وقت بزنم یا تمام وقت؟ یا 5 سال پاره وقت 1 سال تمام وقت؟
    ممنون میشم واسه جوابتون

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی نقاشی و ارشد تصویرسازی هستم. از تابستان 1380 تا تابستان 1386 به عنوان نیروی آزاد با گزینش آموزش و پرورش در کانونی فرهنگی و هنری وابسته به این ارگان به عنوان مربی نقاشی تدریس کردم. من هیچ کپی از قراردادم ندارم و مدیر و معاون کانون بازنشسته شدند درنتیجه تهیه اش کاری است ناممکن. اما اصل نامه گزینش آموزش و پرورش و گواهی اشتغال (بدون شرح وظایف) در کانون را البته بدون سربرگ با مهر دارم. پرداخت حقوقم نقدی بوده است وبیمه هم نداشتم.
    دو سال تحصیلی هم در دو دبستان به عنوان مربی هنر تدریس کردم به عنوان نیروی آزاد نه رسمی یا قراردادی. حقوقم به صورت ساعتی بود و پرداختش به صورت نقدی آن هم نه به صورت ماهیانه. از هر دو دبستان گواهی کار دارم (با سربرگ، مهر و امضای مدیر مدرسه البته بدون شرح وظایف).
    در آموزشگاه خصوصی دوستم هم سابقه تدریس نقاشی دارم. اما قرداد رسمی نداشتم پرداخت حقوقم هم به صورت درصدی بوده با توجه به تعداد هنرجویان.
    همه این سوابق مربوط به سالهای 80 تا 89 است از سال 2010 خارج از ایران زندگی می کنم.
    من حتما نیاز سابقه کاری دارم تا بتوانم به عنوان partner برای assessment اقدام کنم. اگر کسی در میان دوستان بتواند من را راهنمایی کند ممنون میشم.

سلام دوستان
    من حکم کار گزینی دارم که توش ۷ سال سابقه ذکر شده
    این رو اگه ترجمه کنم قبول می کنن؟