صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_929 نمایش پست ها
    سلام
    من این نکته را دقیقا از وکیل سوال کردم که نامه ها حتما باید به زبان فارسی باشد و ترجمه شده و تایید شده به اداره مهاجرت ارایه بشه
    من برای اسسمنت انگلیسی دادم و قبول کردند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام
    میشه من و راهنمایی کنید چطور می تونم سوالم و اینجا مطرح کنم؟
    من گزینه ای و برای درج سوال ندارم
    و برای من نوشته شده شما نمی توانید سوال جدید مطرح کنید BBcode فعال است (((((

دوستان سلام
    ميشه اگر مطلع هستيد بفرماييد كه آيا مهر ناتي ارزش يكساني با مهر دادگستري براي "اداره مهاجرت استراليا" دارد؟
    از اين لحاظ ميپرسم كه اگر اين ارزش يكسان است خوب چرا خودم رو درگير فرآيند دريافت مهر دادگستري كنم؟ خوب سوابق كار رو ترجمه ميكني و مهر ناتي ميزني ميره ديگه!!؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط michael1983 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ميشه اگر مطلع هستيد بفرماييد كه آيا مهر ناتي ارزش يكساني با مهر دادگستري براي "اداره مهاجرت استراليا" دارد؟
    از اين لحاظ ميپرسم كه اگر اين ارزش يكسان است خوب چرا خودم رو درگير فرآيند دريافت مهر دادگستري كنم؟ خوب سوابق كار رو ترجمه ميكني و مهر ناتي ميزني ميره ديگه!!؟؟؟
    ترجمه در درجه اول باید توسط مترجم ناتی انجام بشه. اگر مترجم ناتی در دسترس نیست باید مترجم تایید شده هر کشور باشه که در ایران قوه قضاییه تاییدیه مترجم رو میده. اگر هم متن مهر رو بخونی میگه فقط و فقط خود مترجم مورد تایید است و در مورد صحت متن ترجمه نظری نمیده. ولی خوب یه عده ای معتقدند که مهر دادگستری و وزارت خارجه اعتبار بیشتری به مدرک میده!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    رفرنس لتر به زبان انگلیسی مطمئنا مشکلی نداره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان در مرحله اسسمنت نیاز به جمع آوری بیمه نیست؟همین گواهی کارها کافیه؟

Junior Member

دوستانی که مدارکشونو برای ارزیابی فرستادند میشه راهنمایی کنید که برای تایید عکس باید کجا برم؟
    جایی نیست که انگلیسی تایید کنه مجبور نشم دوباره برم دارالترجمه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    به کجا دوست عزیز، ACS ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خیلی بعید میدونم که نامه انگلیسی برای اداره مهاجرت استرالیا قابل قبول نباشه! اما علت اینکه عمدتا ترجیح داده میشه که نامه ها به زبان فارسی گرفته بشه اینه که این نامه ترجمه میشه و چند تا مهر روش میخوره از جمله مهر مترجم و مهر ناتی (یا دادگستری و امورخارجه) و شاید اینجوری یه مقدار اعتبارش بیشتر میشه.

البته شاید اینا همش تصورات ما باشه و همون نامه انگلیسی هم کاملا کفایت بکنه و اعتبارش کمتر از ترجمه نباشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_929 نمایش پست ها
    سلام
    من این نکته را دقیقا از وکیل سوال کردم که نامه ها حتما باید به زبان فارسی باشد و ترجمه شده و تایید شده به اداره مهاجرت ارایه بشه
    این گواهی اشتغال فقط برای فرستادن برای ارزیابی و در نتیجه تعیین مدتی که به آن حرفه اشتغال داشتید لازم هست ،
    یا بعدا هم کیس آفسیر ممکنه هست ازمون این داکیومنت رو بخواد ؟

دوستان من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات (IT) دارم و چندین ماه دیگر سابقه کاریم 3 سال میشود،
    یک موضوعی رو توی فایل راهنمای ACS خوندم که نگرانم کرد. به عنوان "Skill Level Requirement Met Date"

داستان این چیه ؟ یعنی اینها میان دو سال از سابقه کار من رو حذف میکنند ؟

منبع

5. SKILL LEVEL REQUIREMENT MET DATEThe “Skill Level Requirement Met Date” will be noted on your ACS result letter and will be determined by the outcome of the suitability criteria.
    All relevant work experience completed after the “Skill Level Requirement Met Date” will be considered “Skilled Employment” and eligible for points under the skilled migration points test.
    The work experience required to meet the suitability criteria is NOT included as “Skilled Employment” and is NOT eligible for points under the skilled migration points test.
    The ACS assessment process will seek to find the earliest “Skill Level Requirement Met Date” possible for each assessment type.
    Example 1 – Employment completed AFTER the qualification:
     You complete a relevant Bachelor degree with a major in ICT in Jan 2008 and you have 4 years of relevant work experience from Jan 2008 until Jan 2012.
     2 years of work experience will be used to satisfy the suitability criteria and your Skill Level Requirement Met Date will be Jan 2010.
     All suitable work experience completed AFTER Jan 2010 will be considered “Skilled Employment” and eligible for the skilled migration points test.
     The 2 years of work experience used to satisfy the suitability criteria is NOT eligible for the skilled migration points test but is assessed to meet the suitability criteria.