صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز
    من برای یکی از دوستانم سووال میکنم ایا برای مهاجرت به استرالیا ، مثل مهاجرت به کبک ، راهنمای جامعی وجود دارد که کلیه مراحل را در ن تشریح کرده باشد؟ چون در ویکی یک راهنمای بسیار کاربردی برای مهاجرت به کبک است من دنبال چیزی شبیه ان هستم
    ممنون میشم
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من برای اسسمنت میخاستم گواهی سابقه کار بفرستم.آیا فقط گواهی بفرستم کافیه (یعنی همون نامه شرح وظایف از رییسم) یا سابقه بیمه رو هم باید بفرستم؟این سابقه بیمه رو از کجا میشه گرفت و باید اونم بدم ترجمه؟من تو یه شرکتی 4ماه کار کردم با بیمه،میخاستم بپرسم آیا سابقه در امتیاز اسسمنت تاثیر داره از اونجاییکه کل سابقم دو سال و خرده ای هست!اگه تاثیر نداره دیگه واسه اون 4ماه نامه گواهی کار نگیرم الکی!
    یه سوال دیگه اینکه CDR برای همه رشته ها لازمه؟آخه تو سایتش (Engineers Australia) نوشته بود برای رشته هایی که تو SOL نیستن لازمه!البته تا جاییکه یادمه! برای رشته برق و عمران لازمه؟

ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین

Junior Member

سلام به همه دوستان

برای تهیه سابقه کار خوندم که باید حداقل 20 ساعت در هفته باشه سوالم اینکه اگه این 20 ساعت به صورت دو تا 10 ساعته و ‍‍به صورت پارت تایم در دو تا جای مختلف بوده باشه میشه سوابق رو جمع آوری کرد یا تحت هیچ شرایطی کار پارت تایم مورد قبول نیست؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستانمن برای اسسمنت میخاستم گواهی سابقه کار بفرستم.آیا فقط گواهی بفرستم کافیه (یعنی همون نامه شرح وظایف از رییسم) یا سابقه بیمه رو هم باید بفرستم؟این سابقه بیمه رو از کجا میشه گرفت و باید اونم بدم ترجمه؟من تو یه شرکتی 4ماه کار کردم با بیمه،میخاستم بپرسم آیا سابقه در امتیاز اسسمنت تاثیر داره از اونجاییکه کل سابقم دو سال و خرده ای هست!اگه تاثیر نداره دیگه واسه اون 4ماه نامه گواهی کار نگیرم الکی!یه سوال دیگه اینکه CDR برای همه رشته ها لازمه؟آخه تو سایتش (Engineers Australia) نوشته بود برای رشته هایی که تو SOL نیستن لازمه!البته تا جاییکه یادمه! برای رشته برق و عمران لازمه؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین
    تا اونجا که بنده میدونم نامه سابقه کار با استاندارد مورد تایید اداره مهاجرت کافیه در ادامه بعد از لاج کردن اگه آفیسر مدرک بیشتر ازت خواست ارسال کن

Junior Member

کسی از دوستان موسسه ای برای آماده کردن CDR میشناسه؟ وقت ندارم خودم بنویسم بهمین دلیل میخام یه جایی سریع برام آماده کنه. اگه کسی جای مطمین سراغ داره لطفا پیام خصوصی بده. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرمت گواهي اشتغال بكار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC

با سلام
    اگر من گواهی اشتغال به کار با کلیه مشخصات و اطلاعات مورد نیاز توی سربرگ شرکت بنویسم و برای اینکه تو کل شرکت نپیچه فقط مدیرم امضا کنه و شماره تماسش پایینش بزنه میشه؟ یعنی ندم امور اداری امضا کنه و شماره کنه

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر من گواهی اشتغال به کار با کلیه مشخصات و اطلاعات مورد نیاز توی سربرگ شرکت بنویسم و برای اینکه تو کل شرکت نپیچه فقط مدیرم امضا کنه و شماره تماسش پایینش بزنه میشه؟ یعنی ندم امور اداری امضا کنه و شماره کنه
    لزومی نداره که نامه خطاب به اداره مهاجرت استرالیا باشه. میشه نامه بدون خطاب باشه و یا حتی خطاب به یک بانک باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    لزومی نداره که نامه خطاب به اداره مهاجرت استرالیا باشه. میشه نامه بدون خطاب باشه و یا حتی خطاب به یک بانک باشه.
    ممنون
    میشه تو این موارد هم راهنماییم کنید:
    1- من توی شرکتی که هستم 50 ماه سمت کارشناس داشتم و 8 ماه هست که ارتقا گرفتم و مسئول یه بخش دیگه شدم ولی 3تا اپیزودی که نوشتم مال همون بخش کارشناسی کارم هست. امکانش هست فقط گواهی تو همون بخش اول بگیرم و بدم مدیر همون قسمت امضا کنه؟فقط توی اپیزود آخر یه اشاره کردم که چون کارم خوب بوده و تخصص داشتم ارتقا گرفتم و ومسئول شدم. آیا باید مدرک براش ارائه بدم؟
    2- در کل آیا اداره مهاجرت به همین نامه گواهی کار رجوع میکنه یا دوباره باید نامه بگیرم؟ چون باید 5 سال سابقه کار ارائه بدم برای مهاجرت تا بتونم امتیاز بگیرم. اگه بشه کاری رو که میخوام تو بند 1 انجام بدم خیلی خوبه ولی از یک طرف مشکل اینه که میشه 50 ماه نه 60 ماه
    3- الان یه گواهی اشتغال ا قبل دارم که مال 12/93 هست و اپیزود های من فقط مال قبل این تاریخ هست. کاملا تو سربزگ شرکت و امضای مدیر اداری داره. فقط متاسفانه زیرش نوشته "بنا به درخواست نامبره صادر شده و اعتبار دیگری ندارد" که فکر کنم برای همه نامه ها بنویسن. آیا میتونم ازش استفاده کنم و بدم ترجمه بشه؟ این نوشته مشکل ساز نمیشه؟
    4- اگر بدم ترجمه چه مهرهایی روش بگم بزنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    ممنون
    میشه تو این موارد هم راهنماییم کنید:
    1- من توی شرکتی که هستم 50 ماه سمت کارشناس داشتم و 8 ماه هست که ارتقا گرفتم و مسئول یه بخش دیگه شدم ولی 3تا اپیزودی که نوشتم مال همون بخش کارشناسی کارم هست. امکانش هست فقط گواهی تو همون بخش اول بگیرم و بدم مدیر همون قسمت امضا کنه؟فقط توی اپیزود آخر یه اشاره کردم که چون کارم خوب بوده و تخصص داشتم ارتقا گرفتم و ومسئول شدم. آیا باید مدرک براش ارائه بدم؟
    2- در کل آیا اداره مهاجرت به همین نامه گواهی کار رجوع میکنه یا دوباره باید نامه بگیرم؟ چون باید 5 سال سابقه کار ارائه بدم برای مهاجرت تا بتونم امتیاز بگیرم. اگه بشه کاری رو که میخوام تو بند 1 انجام بدم خیلی خوبه ولی از یک طرف مشکل اینه که میشه 50 ماه نه 60 ماه
    3- الان یه گواهی اشتغال ا قبل دارم که مال 12/93 هست و اپیزود های من فقط مال قبل این تاریخ هست. کاملا تو سربزگ شرکت و امضای مدیر اداری داره. فقط متاسفانه زیرش نوشته "بنا به درخواست نامبره صادر شده و اعتبار دیگری ندارد" که فکر کنم برای همه نامه ها بنویسن. آیا میتونم ازش استفاده کنم و بدم ترجمه بشه؟ این نوشته مشکل ساز نمیشه؟
    4- اگر بدم ترجمه چه مهرهایی روش بگم بزنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- فکر نمیکنم لازم باشه برای ارتقائتون مدرکی ارائه بدین. فکر میکنم همین که توضیح بدین کفایت بکنه. فقط نکته ای که هست اینه که نباید زمینه کاریتون قبل و بعد از ارتقاء تو زمینه های متفاوت با رشته ای که دارین براش اقدام میکنین باشه (و اگر زمینه کاریتون بعد از ارتقاء کاملا متفاوت با رشته ای هست که دارین براش اقدام میکنین، ممکنه مورد قبول قرار نگیره).
    2- فکر میکنم به همین نامه رجوع میکنن اما ممکنه مدارک دیگه ای هم بخوان مثل سابقه بیمه، فیش حقوقی و قراردادکار. ممکنه حتی تماس تلفنی با محل کارتون هم بگیرن.
    3- فکر نمیکنم وجود اون جمله مشکلی ایجاد کنه. تا جایی که من دیدم تو اکثر نامه ها این جمله رو مینویسن.
    4- معمولا دوستان مهر NAATI میزنن. اما گویا حتی مهر خود مترجم هم کفایت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    1- فکر نمیکنم لازم باشه برای ارتقائتون مدرکی ارائه بدین. فکر میکنم همین که توضیح بدین کفایت بکنه. فقط نکته ای که هست اینه که نباید زمینه کاریتون قبل و بعد از ارتقاء تو زمینه های متفاوت با رشته ای که دارین براش اقدام میکنین باشه (و اگر زمینه کاریتون بعد از ارتقاء کاملا متفاوت با رشته ای هست که دارین براش اقدام میکنین، ممکنه مورد قبول قرار نگیره).
    2- فکر میکنم به همین نامه رجوع میکنن اما ممکنه مدارک دیگه ای هم بخوان مثل سابقه بیمه، فیش حقوقی و قراردادکار. ممکنه حتی تماس تلفنی با محل کارتون هم بگیرن.
    3- فکر نمیکنم وجود اون جمله مشکلی ایجاد کنه. تا جایی که من دیدم تو اکثر نامه ها این جمله رو مینویسن.
    4- معمولا دوستان مهر NAATI میزنن. اما گویا حتی مهر خود مترجم هم کفایت میکنه.
    ممنون
    پس اینجوری که متوجه شدم میتونم از همون نامه قبلی استفاده کنم با اینکه زیرش اون جمله رو نوشته
    همینطور میتونم یه نامه جدید خودم تو سربرگ تهیه کنم بدم مدیر قبلی تایید کنه و شمارش بنویسه درسته؟
    در مورد اداره مهاجرت هم هودم فکر نکنم به این نامه رجوع کنن. چون فرض کنید من 2 سال پیش داده باشم EAبرام ارزیابی کنه ولی الان امتیاز سابقه کار من 2 سال رفته روش منکنه از 3 رسیده باشه به 5 پس الان من باید یه نامه جدید به اداره مهاجرت ارائه کنم درسته؟ در این صورت اونا به اون نامه سابقه کار که فقط برای ارزیابی دادم رجوع که نمیکنن