صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    1- فکر نمیکنم لازم باشه برای ارتقائتون مدرکی ارائه بدین. فکر میکنم همین که توضیح بدین کفایت بکنه. فقط نکته ای که هست اینه که نباید زمینه کاریتون قبل و بعد از ارتقاء تو زمینه های متفاوت با رشته ای که دارین براش اقدام میکنین باشه (و اگر زمینه کاریتون بعد از ارتقاء کاملا متفاوت با رشته ای هست که دارین براش اقدام میکنین، ممکنه مورد قبول قرار نگیره).
    2- فکر میکنم به همین نامه رجوع میکنن اما ممکنه مدارک دیگه ای هم بخوان مثل سابقه بیمه، فیش حقوقی و قراردادکار. ممکنه حتی تماس تلفنی با محل کارتون هم بگیرن.
    3- فکر نمیکنم وجود اون جمله مشکلی ایجاد کنه. تا جایی که من دیدم تو اکثر نامه ها این جمله رو مینویسن.
    4- معمولا دوستان مهر NAATI میزنن. اما گویا حتی مهر خود مترجم هم کفایت میکنه.
    ممنون
    پس اینجوری که متوجه شدم میتونم از همون نامه قبلی استفاده کنم با اینکه زیرش اون جمله رو نوشته
    همینطور میتونم یه نامه جدید خودم تو سربرگ تهیه کنم بدم مدیر قبلی تایید کنه و شمارش بنویسه درسته؟
    در مورد اداره مهاجرت هم هودم فکر نکنم به این نامه رجوع کنن. چون فرض کنید من 2 سال پیش داده باشم EAبرام ارزیابی کنه ولی الان امتیاز سابقه کار من 2 سال رفته روش منکنه از 3 رسیده باشه به 5 پس الان من باید یه نامه جدید به اداره مهاجرت ارائه کنم درسته؟ در این صورت اونا به اون نامه سابقه کار که فقط برای ارزیابی دادم رجوع که نمیکنن

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    گواهی سایقه کاری که شرکت قبلیم به من داده فقط سمتی که داشتم رو نوشته.جزییاتی رو در ارتباط با سمتی که داشتم نیوورده.این به نظرتون مشکل داره؟
    مثلا نوشته خانم ...با این مشخصات به عنوان کارشناس تست مشغول بوده(همین!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Monash University-Chemical engineering

سلام دوستان. من استرالیا دانشجو هستم و میخوام تا چند ماه دیگه برای اقامت دایم اقدام کنم. سابقه کاری من نزدیک 2 سال و 7 ماه هست (میتونم بیمه و گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی براش ارائه بدم) ولی خب 5 ماه کم دارم. برای این 5 ماه میتونم یه سابقه کار پارت تایم حین تحصیل 1 ساله از یه شرکت بگیرم. با توجه به اینکه بدون این سابقه کار با اسپانسرشیپ ایالتی 65 امتیاز میارم به نظر شما ارزش داره این سابقه کار رو ارائه بدم و با 65 امتیاز برای ویزای 189 independent اپلای کنم؟ آیا با توجه به اینکه امتیازم نسبتا خوبه ممکنه آفیسر سخت گیری کمتری داشته باشه با توجه به داشتن سابقه کار محکم 2 سال و نیمه؟ آیا امتیاز 65 با 60 تغییر زیادی داره برای زمان صدور ویزا؟
    اگر بخوام سابقه کار برای کار پارت تایم ارائه کنم چه مدارکی لازم هست؟ فقط نامه سابقه کار از اون شرکت کافیه؟ و اگر مدارک بیشتری خواستن و من نتونستم ارائه کنم ( که نمیتونم) چه اتفاقی میفته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخام گواهی اشتغال بکار بگیرم ولی از اونجاییکه تو یه شرکت دولتیم نمیدونم از کجا باید بگیرم؟اگه از کارگزینی بگیرم از رییس اداره هم باید گرفت؟فکر کنم برای شرح وظایف مجبور باشم از رییسم بگیرم.از طرفی میشه از سایت شرکت شرح وظایف شغلمو پرینت بگیرم و نیازی به نامه رییس نباشه؟ سوال آخر اینکه ازونجایی که نمیخام کسی بدونه راجع به مساله مهاجرتم، باید نامه گواهی رو خطاب به کجا نوشت؟اداره ارزیابی قبول میکنه خطاب به اونجا نباشه؟
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم.ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام بچه ها. شما ازین چیزی تحت عنوان لزوم ذکر شرح شغل در نامه سابقه کار میفهمید ? این بوکلت اسسمنت مهندسین استرالیا ورژن آخر (جولای 2015) هست. اگر من جای اشتباهی رو خوندم بهم بگین چون من ازین نوشته لزوم ذکر شرح شغل رو استنباط نمیکنم. ممنون.
    2.4 Employment
    Any claimed work experience over 12 months must be supported by documentary evidence. However, for career episodes based upon engineering experience, documentary evidence of employment must be also provided regardless of the duration of employment.
    If the documentary evidence of your work experience is not in the English language, you will be required to provide a translation. All translations must be carried out by an authorised translator (see Item 4 Section A).
    Documentary evidence in support of work experience claims must be on a company letterhead (including name and location details) and include the date of document, name and status of author, dates and duration of employment and the title of position occupied

سلام بر دوستان عزیز
    نمی دونم سئوالم تکراری یا نه؟ اما سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.
    دوستان من حدود 6 سال سابقه کار کارشناسی در یکی از شرکت های زیر مجموعه سازمان انرژی اتمی (متاسفانه تو لیست تحریمه لعنتی بود) کار میکردم، البته دو ساله از اون شرکت کذایی در اومدم.
    به نظر شما میشه از این سوابق استفاده کنم ؟ اگه نکنم چطور این خلا زمانی رو پر کنم؟
    ایا کسی هست با ارایه این سوابق تونسته باشه ویزا بگیره؟ یعنی مشکلی نداشته؟
    آیا با توجه به توافقات اتمی ایران و 5+1 و اینکه اسم این شرکت در اومده از لیست تحریم ،امیدی هست، کسی تجربه جدیدی داره در این خصوص؟
    پیشاپیش ممنون

سلام دوستان.
    لطقا میشه اگر کسی نمونه CDR داره واسه مهندسی کامپیوتر نرم افزار برای من بفرسته. خیلی ممنون میشم.

Junior Member

سلام به همه
    من شرایط کاریم رو توضیح میدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چجوری سابقه کار و تنظیم کنم.
    من در صنعت نفت و گاز فعالیت میکنم و به صورت اقماری کار میکنم به اینصورت که یا در ماموریت هستم یا تو خونه. زمان مشخص و قانون مندی هم نداره میزان کار و استراحتم.
    زمان هایی که ماموریتم رسما در حال کار برای یک شرکت ایرانی در اماراتم که یه شرکت ثبت شده درخرمشهر مسئولیت امور اداری و بیمه پردازی رو برای امثال بنده داره. بیمم در خرمشهر رد میشه ولی دفتر این شرکت که یجورایی بعنوان ایجنت من محسوب میشه با اون شرکت اماراتی در تهران هست.
    حالا من میخوام یه گواهی سابقه کار بگیرم. چجوری سابقه کارم رو تنظیم کنم؟ باید تو نامه قید کنم اقماری کار میکردم یا لزومی نداره و اینکه محل فعالیتم کجا بوده چون تو سایت اداره بیمه بیمه من از محل بیمه پردازی خرمشهر قید شده. امکانش هست که سابقه انگلیسی از اون شرکت اماراتی بگیرم ولی فیش حقوقی ندارم البته از این شرکت ایرانی هم فیش حقوقی ندارم.

یک مساله دیگه هم اینکه شرکت ایرانی چند ماه قبل به دلایل مشکلاتی که پیدا کردند رفتند یک شرکت دیگه ثبت کردند با یک اسم دیگه و همون ادم ها تو همون شرکت دوباره مشغول به کار شدند. حالا من سابقه کارم 2 تکه شده و همینجور سابقه بیمه پردازیم.

ممنون میشم راهنماییم کنید یا اگه امکانش هست جایی رو معرفی کنید که خدمات مشاوره تو این زمینه ارایه بدند.

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

چقد اینجا کم پاسخ داده میشه به سوالات. ممنون میشم دوستان باتجربه کمی راهنمایی بکنن. من دست آخر نفهمیدم گواهی کاری که توش شرح وظایف آدم نباشه کنار سابقه بیمه تمام وقت میتونه کافی باشه یا نه؟ من محل کار قبلیم نمیاد همچین گواهی کاری رو برام با این جزئیات بنویسه. ولی سابقه بیمه کامل دارم که میتونم بدم برای ترجمه. آیا کفایت میکنه؟

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

تروخدا یکی جواب بده. گواهی اشتغال رو وقتی به فارسی میخام باید بگم خطاب به کی بزنن؟؟ میشه اینم بگین که قضیه تایید رسمی عکس ماجراش چیه؟ یعنی عکسو ببرم جا که تاییدش کنن؟