صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    تروخدا یکی جواب بده. گواهی اشتغال رو وقتی به فارسی میخام باید بگم خطاب به کی بزنن؟؟ میشه اینم بگین که قضیه تایید رسمی عکس ماجراش چیه؟ یعنی عکسو ببرم جا که تاییدش کنن؟
    گواهی اشتغال مهم نیست خطاب به کی باشه. میتونه خطاب به دارالترجمه یا یه شرکت دیگه (حتی یه شرکت فرضی) باشه.
    قضیه تایید رسمی عکس رو تاحالا نشنیدم. میشه جمله کامل سایت رو بزارید تا راهنماییتون کنیم؟!
    من فکر میکنم منظور شما تایید رسمی کپی برگ سابقه کارتون باشه که اگر اینو میفرمایید، منظور اینه که بعد از ترجمه رسمی توسط دارالترجمه، اون برگ کپی مدرک فارسی که به ترجمه الصاق شده رو میبرید دفترخونه اسناد رسمی و کپی برابر اصل میکنید. بعد برمیگردید همون دارالترجمه و دارالترجمه یه مهر دیگه روی کپی فارسی میزنه و تمام.

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بله گویا جدیدا که سیستم Engineers Australia آنلاین شده، موقع آپلود کردن مدارک باید مدرک زبان رو هم ارائه بدین. بازم یه سوال از خود EA بکنین ببینین راهی نداره که مدرک زبان رو بعدا بفرستین.
    ببخشيد براي رشته معماري كه از طريق AACA مدارك اسس ميشه، چيزي راجع به ارزيابي مدرك زبان نوشته نشده، يعني براي ما لازم نيست؟؟
    ممنون ميشم كمك كنيد چون گيج شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام
    من میخوام نامه سابقه کار بگیرم ولی نمیدونم شرح وظایفی که لازم هست برای proffesionl engineer در رشته مهندسی عمران را از کجا پیدا کنم. اگر ممکنه راهنمایی کنید؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

سلام
    آیا کسی اطلاع دارد که شرح کار در نامه سابقه کار برای ACS چه مقدار باید با جزئیات باشد؟
    به طور مثال من تو محل کار سه تا سیستم نرم افزاری طراحی و مدل سازی کردم. آیا باید اسم سیستم ها ذکر بشه؟ آیا نرم افزارها و تکنولوژی هایی که کار کردیم باید ذکر بشه؟ یا فقط کارفرما بنویسه طراحی و مدل سازی نزم افزار؟
    آیا کسی از دوستان که Assess موفق از ACS برای Software Engineering یا رشته های مرتبط گرفته باشه در اینجا هست؟

با تشکر

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

دوستان یه سوال. من مجموع سابقه کارم با مدرک لیسانس 9.5 ساله و با مدرک فوق لیسانس 8.3 سال سابقه دارم چون حدود یکسالش همزمان بوده با تحصیل فوقم. به نطرتون با لیسانس اپلای کنم برای ارزیابی مدرکم یا با فوق لیسانس؟ گواهی سابقه بیمه هم دارم ولی ترسم اینه همه سابقه کارم تایید نشه و اگه با فوق اپلای کنم بگن مثلن هفت سال سابقت قابل قبوله و امتیازم کم بشع. ممکنه همچین چیزی پیش بیاد؟

Junior Member

سلام دوستان. میخاستم بدونم کسی با نوشتن RPL تونسته اقامت کار استرالیا روبگیره؟ RPL مخفف prior project learning هست ودر واقع برای کسانی هست که مدرک غیرمرتبط با رشته کامپیوتر دارن اما سابقه وتجربه کاری درزمینه کامپیوتر دارن که میتونه معادل مدرک کارشناسی کامپیوترباشه.... لطفا اگرکسی اطلاعاتی دراین زمینه داره به اشتراک بذاره ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmds نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام نامه سابقه کار بگیرم ولی نمیدونم شرح وظایفی که لازم هست برای proffesionl engineer در رشته مهندسی عمران را از کجا پیدا کنم. اگر ممکنه راهنمایی کنید؟
    با تشکر
    سلام به نظرم اول msa booklet و کلا توضیحاتش راجع به proffesionl engineer رو مطالعه کنید چون اگر بتونید در شرح وظایفی که توی نامتون میاد خودتون دخل و تصرف داشته باشین میتونین اون رو به حالت استانداردی که انتظار دارن نزدیک کنید و توی نوشتن CDR هاتون بعدا خیلی کمکتون میکنه:
    https://www.engineersaustralia.org.a...march-2016.pdf
    اینها هم شاید راجع به شرح وظایف یک مهندس عمران کمکتون کنه:
    http://www.visabureau.com/australia/...australia.aspx
    https://www.engineersaustralia.org.a...il-engineering
    اگر بازم کافی نبود میتونین رزومه های استاندارد مهندسهای عمران رو توی نت پیدا کنید. البته در آخر همون شرح وظایفی که واقعا خودتون داشتین اگر در حد قابل قبولی باشه کفایت میکنه. موفق باشین.

برای دیدن شرح وظایف بهترین کار رفتن به سایت http://anzcosearch.com/ هست
    تواین سایت بعد از انتخاب رشته تون سازمان ارزیابی کننده ، شرح وظایف ، جاهایی که به رشتتون اسپانسری میده و..... رو بهتون میگه
    سایت فوق العاده کار راه اندازیه
    اصلاً برای کار مهاجرت درست شده

Junior Member

سلام دوستان
    نحوه ارزیابی سابقه کار چجوریه؟یعنی من اگه سابقه کار مرتبط با رشتم داشته باشم و بیمه و فیش حقوق و قرارداد هم موجود باشه آیا قبول میکنن؟
    چون سابقه من تیرماه 3 سال میشه واسه همین نمیدونم امتیازشو میگیرم یا نه؟تنها موردی که وجود داره اینه که حقوقم تو شرکت اول که 4 ماه اونجا بودم 600تومن بود البته بخاطر بیمه و ... تو فیش این رقمو رد میکردن!
    آیا حقوق رو درنظر میگیرن؟ با توجه به اینکه فوق لیسانس مهندسیم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نحوه ارزیابی سابقه کار چجوریه؟یعنی من اگه سابقه کار مرتبط با رشتم داشته باشم و بیمه و فیش حقوق و قرارداد هم موجود باشه آیا قبول میکنن؟
    چون سابقه من تیرماه 3 سال میشه واسه همین نمیدونم امتیازشو میگیرم یا نه؟تنها موردی که وجود داره اینه که حقوقم تو شرکت اول که 4 ماه اونجا بودم 600تومن بود البته بخاطر بیمه و ... تو فیش این رقمو رد میکردن!
    آیا حقوق رو درنظر میگیرن؟ با توجه به اینکه فوق لیسانس مهندسیم.
    سلام، اگه بعداز فوق لیسانستون 3 سال سابقه دارید و بیمه و فیش و .. هم دارید نگرانی نداره دیگه. بوکلت جدید EA رو چک کنید ببینید چه مدارکی میخواد. تا اونجا که من میدونم مشکلی ندارید.