صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، اگه بعداز فوق لیسانستون 3 سال سابقه دارید و بیمه و فیش و .. هم دارید نگرانی نداره دیگه. بوکلت جدید EA رو چک کنید ببینید چه مدارکی میخواد. تا اونجا که من میدونم مشکلی ندارید.
    ممنون از پاسختون

کل سابقه ام بعد از فوق لیسانس هست. نگرانیم فقط اینه که احیانا به حقوق گیر ندن که 600 برای فوق لیسانس مهندسی کمه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

دوستان سلام
    در رابطه با نامه ی سابقه کار سوالی داشتم.
    این نامه باید خطاب به جای خاصی باشه؟ مثلا سفارت استرالیا؟ یا انجمن کامپیوتر استرالیا؟
    چون وقتی به مدیرم رجوع کردم برای نامه (سازمان دولتی هستم) ازم پرسید که این نامه باید خطاب به کی یا کجا باشه؟ کلا نامه رو به صورت کلی صادر نمیکنن.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر
    علی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirashidi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    این نامه باید خطاب به جای خاصی باشه؟ مثلا سفارت استرالیا؟ یا انجمن کامپیوتر استرالیا؟
    چون وقتی به مدیرم رجوع کردم برای نامه (سازمان دولتی هستم) ازم پرسید که این نامه باید خطاب به کی یا کجا باشه؟ کلا نامه رو به صورت کلی صادر نمیکنن.

با تشکر
    علی
    ذکر یه نکته ای هم خالی از لطف نیست، محل کار من چون سازمان دولتی هست به نهادهای خارجی (مثلا سفارت استرالیا یا ACS) نامه نمیزنه.

Junior Member

دوستان سلام

با تشکر
    علی
    نامه میتونه خطاب به هر جایی باشه.بانک، دانشگاه و ....
    موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون

کل سابقه ام بعد از فوق لیسانس هست. نگرانیم فقط اینه که احیانا به حقوق گیر ندن که 600 برای فوق لیسانس مهندسی کمه!
    حقوق شما به اونا مربوط نمیشه، من بعید میدونم مشکلی از این نظر پیش بیاد. اصلا بگید بخاطره همینه میخوام بیام اونجا .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    نامه میتونه خطاب به هر جایی باشه.بانک، دانشگاه و ....
    موفق باشید.
    مرسی بابت پاسخگوییتون
    نتیجش رو اینجا منعکس میکنم.

Junior Member

مرسی بابت پاسخگوییتون
    نتیجش رو اینجا منعکس میکنم.

دوستان سلام
    من نامه ی سابقه کارم رو خطاب به دانشگاه قرار شد بگیرم و کلا موافقت شد.
    برای بخش شرح وظایف یه متنی اماده کردم ک یه خورده نگرانم کرده که بعدا موقع اسس ممکنه درد سر درست کنه.
    اگه امکانش هست متن رو بخونید و اگه کامنتی دارید بگید که روش اعمال کنم.

البته یه کم لی اوتش به هم ریخته، میبخشید نتونستم درستش کنم.

با تشکر
    علی

شرح وظایف:

طراحی، پیاده سازی، تست، تغییر، نگهداری و توسعه ی سرویسهای سیستم تبادل اطلاعات مبتنی بر پروتکل soap

• -پیاده سازی سرویسهای زمانبندی شده دریافت اطلاعات
      -اعمال فرایند امضای دیجیتال بر روی اطلاعات ارسال شده
      -دریافت و ذخیره سازی اطلاعات در پایگاه داده

پیاده سازی سیستمهای جست و جو و گزارش گیری

• -پیاده سازی و تست سیستم جست و جو و گزارش گیری بر روی پرتال لایفری در قالب تیم 3 نفره
      -طراحی و پیاده سازی گزارشات مبتنی بر jasper report
      -تغیر و سفارشی سازی بخش های مختلفی از پرتال لایفری به عنوان نمونه سفارشی سازی سیستم احراز هویت لایفری در جهت تجمیع با سیستم احراز هویت داخلی
      -پیاده سازی و تست واسط گرافیکی سیتمهای جست و تو و گزارش گیری در قالب تیم 3 نفره

همچنین لازم به ذکر است که تمامی سیستم ها بر روی پلتفرم j2ee که شامل مولفه های مختلفی از جمله jsp, servlet, apache tomcat, spring, hibernate, soap web services (apache axis), rest web services (spring), Liferay, oracle, microsoft sql server, JasperRepor, jquery, css, html می باشد پیاده سازی شده اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

دوستان من دو سوال داشتم
    سابقه کار باید حتما با بیمه باشه؟
    سابقه کار حین خدمت سربازی پارت تایم حساب میشه؟ یعنی 2سالش میشه 1سال فول تایم؟ اصن قبول دارن یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

دوستان من امروز این مطلب رو از https://www.acs.org.au/__data/assets...Applicants.pdf اینجا خوندم و نگرانم کرد. اونطور که من برداشت کردم اگر شما 5سال سابقه کاری بغد از اتمام درستون داشته باشید، 2 سال اول سابقه کاری محسوب نمیشه و فقط 3 سال، ازون 5سال به عنوان سابقه کار براتون منظور میشه. این درسته؟؟ اینطور باشه که خیلی بد میشه که/

کد بنده : 261312 - Developer Programmer

 You complete a relevant Bachelor degree with a major in ICT in Jan 2008 and you have 4 years of relevantwork experience from Jan 2008 until Jan 2012. 2 years of work experience will be used to satisfy the suitability criteria and your Skill Level RequirementMet Date will be Jan 2010. All suitable work experience completed AFTER Jan 2010 will be considered Skilled Employment and eligiblefor the skilled migration points test. The 2 years of work experience used to satisfy the suitability criteria is NOT eligible for the skilledmigration points test but is assessed to meet the
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

خوب من خودم جواب این رو گرفتم. ما یک موضوعی دارم به نام Skill Level Requirment Met Date . سابقه کار معتبر که از لحاظ امتیازی معتبر باشه این است که ، تمام سال های سابقه کار بعد از فارغ التحصیلی -2
    بنابرین چون من لیسانس نرم افزار هستم و سابقه کارمم برنامه نویسی هست، با 5 سال سابقه کار، فقط 3 سالش رو به عنوان تجربه کاری قبول می کنند و 2سالش رو به نام Skill Level Req Met Date نادیده می گیرند.
    دوستان عزیز، این رو جهت امتیاز های خودتون مدنظر قرار بدید که یکوقت، مشکل ایجاد نشه براتون
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"