صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

این هم منبعش دوستان
    https://www.acs.org.au/__data/assets...Applicants.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    خوب من خودم جواب این رو گرفتم. ما یک موضوعی دارم به نام Skill Level Requirment Met Date . سابقه کار معتبر که از لحاظ امتیازی معتبر باشه این است که ، تمام سال های سابقه کار بعد از فارغ التحصیلی -2
    بنابرین چون من لیسانس نرم افزار هستم و سابقه کارمم برنامه نویسی هست، با 5 سال سابقه کار، فقط 3 سالش رو به عنوان تجربه کاری قبول می کنند و 2سالش رو به نام Skill Level Req Met Date نادیده می گیرند.
    دوستان عزیز، این رو جهت امتیاز های خودتون مدنظر قرار بدید که یکوقت، مشکل ایجاد نشه براتون
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من سال 90 لیسانسم رو در رشته الکترونیک گرفتم و بعد اون تو کارخونه پدر یکی از ذوستانم کار کنترل و نگهداری سیستم PLC رو انجام میدادم همراه همون دوستم چون دوره های مربوطش رو گذروندم ولی قراردادی نبستم اما شرکت حاضره هر نوع نامه ای بده و حتی برام فیش حقوقی هم تهیه کنه به نظرتون آیا برای اداره مهاجرت قابل قبوله؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

يعني از سابقه كار كم ميكنند دوسال؟ حتي اگر سابقه كار بعد از أخذ مدرك تحصيلي بوده بأشه؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    این هم منبعش دوستان
    https://www.acs.org.au/__data/assets...Applicants.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    يعني از سابقه كار كم ميكنند دوسال؟ حتي اگر سابقه كار بعد از أخذ مدرك تحصيلي بوده بأشه؟؟؟
    طبیعتا سابقه کار، بعد از اخذ مدرک تحصیلی. سابقه کار قبل از اخذ مدرک که اصلا حساب نمی شود.
    البته رشته با رشته فرق می کنه.باید دقیقا در مورد رشته ی خودتون سرچ کنید. اما در مورد ICT صراحتا قید شده است که 2 سال از سابقه کار شما منظور نمی گردد. بنابرین برای گرفتن حداقل امتیاز از سابقه ی کار، باید حداقل 5سال سابقه کار داشت
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ACS سابقه کار قبل، حین و بعد از تحصیل رو ارزشیابی میکنه به شرط اینکه درآمد داشته باشه، تمام وقت باشه (حداقل 20 ساعت در هفته)، در سطح حرفه ای باشه (به قصد یادگیری یا به اصطلاح کارآموزی نباشه)، و در نهایت مرتبط با رشته انتخابی باشه
    در صورتیکه رشته تحصیلی شما با کار انتخابی کاملا مرتبط نباشه (مثلا رشته تحصیلی مهندسی نرم افزار باشه و رشته انتخابی مهندس شبکه) بیش از 2 سال از شما کم میشه (در این مثال = 4سال). همچنین در حالت های دیگری ممکنه 5 و یا 6 سال از سابقه شما کم بشود.
    اولین تاریخی که تحصیلات و سابقه کاری موردنیاز برای تایید تحصیلات (2 تا 6 سال بسته به مدرک تحصیلی و عنوان شغلی انتخاب شده) هر دو به پایان رسیده باشند، Qualification Met Date نامیده میشه و سابقه کار تایید شده بعد از این تاریخ مشمول امتیاز خواهد بود.

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال در مورد ارزیابی مدرک مهندسی و سابقه کار داشتم.
    ایا ضروریه که حتما مدرک فوق لیسانس رو هم ارائه داد یا میشه فوق لیسانسو داشت ولی برای ارزیابی ارائه نکرد؟؟
    چون من برای دو سالی که ارشد مشغول بودم سایقه کار با بیمه دارم و الان میخام از امتیاز سابقه کار استفاده کنم و مدرک ارشدم رو ارائه ندم و فقط با لیسانس اسس کنم.
    خواستم بدونم این کار از لحاظ قانونی اشکالی داره؟
    سایت یا مطلب معتبری دارید که این موضوع رو اشاره کرده باشه؟؟؟

با سپاس فراوان

سلام دوستان
    آیا امریه سربازی بعنوان مهندس عمران را می توان بعنوان سابقه کاری به حساب آورد و از امتیاز آن جهت مهاجرت به استرالیا برخوردار شد؟ روال اثباتش چگونه است؟
    ممنون می شم از پاسخ دوستانی که در این باره دارای تجربه یا اطلاعات دقیقی هستند.

Junior Member

سلام بر دوستان

من میخواهم با یک رشته نامرتبط (فوق لیسانس مدیریت بازرگانی) با سابقه حدود 10 سال و بیمه و قرارداد، برای شغل با عنوان نقشه کش Draftsperson می خواهم اپلای کنم. به نظرتون اسس میشم

Junior Member

آیا کسی جواب سوال من را میدونه؟ لطفا اگر کسی میدونه ممنون میشم پاسخ دهد

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم شرایط من اینه

فوق لیسانس فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری
    لیسانس کامپیوتر - سخت افزار
    ۳۴ سال مجرد
    بالای ۸-۹ سال سابقه کار
    ایلتس ۷.۵ همه اسکیل ها بالای ۷
    من دانمارک هستم الان با گرین کارت..
    برای assessment که توسط ACS باید انجام بشه من SOL 263111 هستم

سوال :
    مدارک تحصیلی و ریزنمرات و شناسنامه ترجمه رسمی شده مهر وزارت خارجه و .. داره و پلمپ هستند اینجا دانمارک هست
    مدارک و باید کپی گرفت ازش و بعد مهر ناتی بخوره کافیه؟
    بعد پلمپ ترجمه ها باز میشه و بعد کپی میگیرند؟
    بفرستم ایران انجام بشه یا دانمارک ؟
    سابقه کار رو اگر انگلیسی بگیرم فقط بدم وکیل ناتی مهر کنه کفایت می کنه؟
    باید بیمه هم داشته باشم؟ من ۶ سالشون بیمه دارم؟
    خدمت سربازی و باید چیکار کرد من بزنم داشتم کار می کردم مشکلی نداره در اون زمان full-time؟
    من درحال کار فوق لیسانس خوندم اونم بزنم full-time کار میکردم چی؟
    هزینه مهر تاتی چقدره و اینکه برای ACS چقدر هزینه میشه؟

ممنون دوستان