صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان و سپاس بابت راهنمایی؛ برای تائیدیه (سابقه ی کار نوشته شده به انگلیسی) وزارت خارجه و دادگستری، باید مدارک رو به خود دادگستری تحویل بدم یا جای دیگه؟ چقدر زمان میبره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام. از نوشته های MSA اینطور برداشت کردم که professional engineer کسیه که مدرکش رو از استرالیا گرفته باشه. درسته دوستان؟ یعنی ما فقط تحت زیرمجموعه ی Engineer Management می تونیم اقدام کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط eronic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم شرایط من اینه

فوق لیسانس فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری
    لیسانس کامپیوتر - سخت افزار
    ۳۴ سال مجرد
    بالای ۸-۹ سال سابقه کار
    ایلتس ۷.۵ همه اسکیل ها بالای ۷
    من دانمارک هستم الان با گرین کارت..
    برای assessment که توسط ACS باید انجام بشه من SOL 263111 هستم

سوال :
    مدارک تحصیلی و ریزنمرات و شناسنامه ترجمه رسمی شده مهر وزارت خارجه و .. داره و پلمپ هستند اینجا دانمارک هست
    مدارک و باید کپی گرفت ازش و بعد مهر ناتی بخوره کافیه؟
    بعد پلمپ ترجمه ها باز میشه و بعد کپی میگیرند؟
    بفرستم ایران انجام بشه یا دانمارک ؟
    سابقه کار رو اگر انگلیسی بگیرم فقط بدم وکیل ناتی مهر کنه کفایت می کنه؟
    باید بیمه هم داشته باشم؟ من ۶ سالشون بیمه دارم؟
    خدمت سربازی و باید چیکار کرد من بزنم داشتم کار می کردم مشکلی نداره در اون زمان full-time؟
    من درحال کار فوق لیسانس خوندم اونم بزنم full-time کار میکردم چی؟
    هزینه مهر تاتی چقدره و اینکه برای ACS چقدر هزینه میشه؟

ممنون دوستان

سلام

برای ترجمه ها، کپی فارسی مدارک باید ضمیمه باشه و روش مهر کپی برابر اصل انگلیسی بخوره. اگر ترجمه ها مخدوش نباشه احتمالا همون دارالترجمه ای که کار رو براتون انجام داده مهر Certified Copy رو روی صفحات فارسی بزنه.
    در رابطه با سابقه بیمه، ACS که احتیاجی نداره و فقط به نامه سابقه کار استناد میکنه. در رابطه با اداره مهاجرت من شنیدم (مطمئن نیستم) که اگر بیمه نشدید، میشه از آیتم هایی مثل: نامه سابقه کار، قرارداد، فیش حقوقی و ... استفاده کرد
    در مورد تحصیلاتتون باید تصمیم بگیرید با لیسانس میخواید اقدام کنید یا با فوق لیسانستون. بعد طبق جداول Qualification Met Date از سایت ACS حساب کنید چند سال از سابقه تون کم میشه. سابقه کار بالای 20 ساعت در هفته full-time حساب میشه
    هزیته مهر برابر اصل و مهر ناتی رو با یک سرچ تو اینترنت میتونید پیدا کنید. حدود 10 هزار تومان باید باشه هر کدوم. هزینه ACS هم حدود 500 دلار استرالیا میشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpp نمایش پست ها
    سلام. از نوشته های MSA اینطور برداشت کردم که professional engineer کسیه که مدرکش رو از استرالیا گرفته باشه. درسته دوستان؟ یعنی ما فقط تحت زیرمجموعه ی Engineer Management می تونیم اقدام کنیم؟
    سلام، اگر مدرکتون از دانشگاه های لول 1 ایران باشه بهتون پروفشنال میدن و اگر از لول 2 باشه تکنولوژیست.

Junior Member

سلام دوستان

بنده 8 سال سابقه کار کامپیوتر دارم و هر8سال برام بیمه ریختن وبرای ویزا 189 میخام اقدام کنم

منتها مشکل اینجاست من امسال فارغ التحصیل کامپیوتر میشم و کل سابقم قبل از فارغ التحصیلیه

باتوجه به داشتن بیمه و مدارک کامل شاغل بودن
    آیا آفیسر محاسبه میکنه؟

در صورت احتمال محاسبه نکردن واینکه رشته کاری مرتبط با شبکه کامپیوتر بوده وامکان انجام کارها بصورت غیرحضوری هست آیا اعلام کنم بصورت دور کاری(Remote) بوده؟یا پاره وقت؟

(با توجه به آیتلس 6.5 من به این 15 امتیاز شدیدا نیاز دارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Beatrisen نمایش پست ها
    سلام

برای ترجمه ها، کپی فارسی مدارک باید ضمیمه باشه و روش مهر کپی برابر اصل انگلیسی بخوره. اگر ترجمه ها مخدوش نباشه احتمالا همون دارالترجمه ای که کار رو براتون انجام داده مهر Certified Copy رو روی صفحات فارسی بزنه.
    در رابطه با سابقه بیمه، ACS که احتیاجی نداره و فقط به نامه سابقه کار استناد میکنه. در رابطه با اداره مهاجرت من شنیدم (مطمئن نیستم) که اگر بیمه نشدید، میشه از آیتم هایی مثل: نامه سابقه کار، قرارداد، فیش حقوقی و ... استفاده کرد
    در مورد تحصیلاتتون باید تصمیم بگیرید با لیسانس میخواید اقدام کنید یا با فوق لیسانستون. بعد طبق جداول Qualification Met Date از سایت ACS حساب کنید چند سال از سابقه تون کم میشه. سابقه کار بالای 20 ساعت در هفته full-time حساب میشه
    هزیته مهر برابر اصل و مهر ناتی رو با یک سرچ تو اینترنت میتونید پیدا کنید. حدود 10 هزار تومان باید باشه هر کدوم. هزینه ACS هم حدود 500 دلار استرالیا میشه.
    سلام
    لول بندی دانشگاه را گجا میشه دید؟ آزاد تهران مرکز چه لول هست؟
    مرسی
    یه سوال دیگه. من تو یه شرکت 10 سال پیش کار میکردم که حالا تعطیل شده و نمیتونم نامه بگیرم. حالا چه راه کاری براش وجود داره؟
    بازم مرسی
    تاریخ فایل نامبر اول: 15 جون 2010
    تاریخ فایل نامبر دوم: 25 اکتبر 2010
    کد رشته : سوپروایزور صنایع نفت و گاز 9212

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dada_morteza نمایش پست ها
    سلام
    لول بندی دانشگاه را گجا میشه دید؟ آزاد تهران مرکز چه لول هست؟
    مرسی
    یه سوال دیگه. من تو یه شرکت 10 سال پیش کار میکردم که حالا تعطیل شده و نمیتونم نامه بگیرم. حالا چه راه کاری براش وجود داره؟
    بازم مرسی
    سلام، دانشگاه تهران مرکز جزو لیست سکشن 1 هست.

سلام. تو چک لیست EA نوشته:
    Documentary evidence of employment (for periods of 12 months or more, or if the employment provide a basis for a career episode/s)
    این یعنی فقط سابقه کار بالای یک سال مورد قبوله؟
    ممنون

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستانی که لطف می کنند و تجربه هاشون رو در اختیار بقیه قرار میدن، من می خوام مدارک رو برای اسسمنت به AZSNM که سازمان بررسی کننده برای شغل من که تصویربرداری پزشکی هست بفرستم. در مدت شش هفت سالی که سابقه کار دارم، همیشه همزمان در 2 بیمارستان اما به صورت تمام وقت، یعنی 36 ساعت در هفته برای هر کدوم از بیمارستان ها کار کردم. سوالم اینه که اگه هر دو کارفرما، تو گواهی اشتغال به کار بنویسند تمام وقت مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید گواهی اشتغال به کار نیمه وقت بگیرم؟ خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام
    من دارم ازطریق Vetassess مدارکم رو آپلود می کنم و چند تا سوال برام پیش اومد:

1- آیا گزینه Supporting evidence for claim of GST (if applicable) یا Statutory Declarations and Affidavits نوعی سابقه کاره؟چی هست ؟
    خودش توی توضیحش نوشته :
    If you are applying from overseas (and thus claiming GST exemption) you must provide either:A Statutory Declaration or Affidavit stating you are not in Australia at the time of applying اما نمی فهمم منظورش کلا از این مدرک چیه

2- آیا Statutory Declarations and Affidavits برای همه اجباری ه اپلود کردن این مدرک ؟
    3-
    Statutory Declarations and Affidavits رو به چه شکل باید تهیه کرد آیا فرم از پیش آماده ای داره که باید تکمیل شه یا اینکه خودمون باید بنویسیم؟
    5- آیا با توجه به اینکه من همین الان فیش حقوقی این ماه م رو هم دارم که نشون میده ایران هستم ایا بازم Statutory Declarations and Affidavits لازم هست؟
    6- آیا ترجمه مدارک کاری و تحصیلی نیاز به مهر قوه قضاییه، ناتی و وزارت علوم داره؟ فقط مهر قوه قضاییه کفایت می کنه یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و یا اگر کسی نمونه Statutory رو داره اینجا پیوست کنه تا همه ببینن