صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessmen

سلام
    دوستان یه سوال دارم در صورتی که مدرک کارشناسی بخواد اسس بشه آیا سابقه کار بین فوق دیپلم و لیسانس رو ارزیابی مثبت می کنند یا به کل رد می کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال دارم در صورتی که مدرک کارشناسی بخواد اسس بشه آیا سابقه کار بین فوق دیپلم و لیسانس رو ارزیابی مثبت می کنند یا به کل رد می کنند
    فکر نمی کنم مورد قبول باشه. چون سابقه کار باید بعد از دریافت اون qualification باشه. به عبارت دیگر باید از مدرک کارشناسیتون در اون کار استفاده کرده باشید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم مورد قبول باشه. چون سابقه کار باید بعد از دریافت اون qualification باشه. به عبارت دیگر باید از مدرک کارشناسیتون در اون کار استفاده کرده باشید!
    فکر می کنید امکانش باشه نوشتن یه CV تاثیرگزار باشه یا دیگه یک سال بعد از کارشناسی رو کسر نکنند به دلیل اینکه تمام سرفصل هایی که در کارشناسی مطالعه کردم در کاردانی بوده و در واقع توسعه پیدا کرده

Junior Member

سلام دوستان. من 11 ماه کارورزی کردم که در اون مدت بیمه بصورت بی نام رد شده، البته گواهی کارورزی با ذکر تعداد ساعت رو دارم. آیا اون رو به عنوان سابقه کار میشه ارائه داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط piaf نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 11 ماه کارورزی کردم که در اون مدت بیمه بصورت بی نام رد شده، البته گواهی کارورزی با ذکر تعداد ساعت رو دارم. آیا اون رو به عنوان سابقه کار میشه ارائه داد؟
    الزاما نیازی به سابقه بیمه نیست. اما باید گواهی سابقه کار متناسب با فرمتی که سازمان اسس کننده گفته رو به همراه مدارک دیگه بفرستید، باید برید تو سایت سازمان اسس کننده ببینید چی میخوان، این که من گفتم واسه engineers australia بود

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    الزاما نیازی به سابقه بیمه نیست. اما باید گواهی سابقه کار متناسب با فرمتی که سازمان اسس کننده گفته رو به همراه مدارک دیگه بفرستید، باید برید تو سایت سازمان اسس کننده ببینید چی میخوان، این که من گفتم واسه engineers australia بود
    EA بیمه لازم داره برای اینکه کار را ثابت کنید. توی کتابچه صفحه 29 دقیقا نوشته اینو.

سلام. من یه سئوال داشتم. من برای ترجمه ی مدارکم به درخواست وکیل مهاجرتیم تمام مدارک بیمه سوابق کار گواهی ها و غیره رو امروز دادم ناتی برام ترجمه بکنن. یه چیزی وکیل گفت که من متوجه نشدم. ازدوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که داستانش چی هست.ایشون گفتن که مهر کپی برابر با اصل دارالترجمه برای سفارت قابل قبول نیست و علاوه بر اون مدارک باید یک بار دیگه در دفتراسناد رسمی برابر با اصل بشه. ازونجاییکه دفتر اسناد اجازه نداره که مهر انگلیسی بزنه ؛ مهر برابر با اصل دفتر اسنادکه به زبان فارسی هست مجددا باید ترجمه بشه. هیچ جایی هم اجازه نداره که از یک برگه فقط مهرش رو ترجمه کنه، یکجا هست که اینکارو انجام میده که هم خودش برابر با اصل میکنه هم مهر رو نرجمه میکنه و برگه ای 15 هزار تومن میگیره. این داستان کپی برابر بااصل مجدد و اینها چیه؟ من واقعا نمیفهمم. میشه لطفا اگر کسی اطلاعات داره توضیح بده

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    سلام. من یه سئوال داشتم. من برای ترجمه ی مدارکم به درخواست وکیل مهاجرتیم تمام مدارک بیمه سوابق کار گواهی ها و غیره رو امروز دادم ناتی برام ترجمه بکنن. یه چیزی وکیل گفت که من متوجه نشدم. ازدوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که داستانش چی هست.ایشون گفتن که مهر کپی برابر با اصل دارالترجمه برای سفارت قابل قبول نیست و علاوه بر اون مدارک باید یک بار دیگه در دفتراسناد رسمی برابر با اصل بشه. ازونجاییکه دفتر اسناد اجازه نداره که مهر انگلیسی بزنه ؛ مهر برابر با اصل دفتر اسنادکه به زبان فارسی هست مجددا باید ترجمه بشه. هیچ جایی هم اجازه نداره که از یک برگه فقط مهرش رو ترجمه کنه، یکجا هست که اینکارو انجام میده که هم خودش برابر با اصل میکنه هم مهر رو نرجمه میکنه و برگه ای 15 هزار تومن میگیره. این داستان کپی برابر بااصل مجدد و اینها چیه؟ من واقعا نمیفهمم. میشه لطفا اگر کسی اطلاعات داره توضیح بده
    همون مترجمی که مهر ناتی میزنه خودش هم میتونه برابر اصل بزنه، تمام مدارک من رو یک نفر مهر ناتی زد و اونایی هم که لازم بود مهر برابر اصل زد، هیچ مشکلی هم چه تو مرحله اسس و چه تو مرحله بعد از لاج پیش نیومد. من بدون وکیل کارام رو انجام دادم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

با سلام
    من یه سوال داشتم
    در گواهی اشتغال کار در شرح وظایف رشته کامپیوتر ,آیا فیلد کارکرد اهمیت دارد؟مثلا باید در ضمینه IT باشد یا برنامه نویس ,یا دیتا بیس .یا ....اگر اهمیت دارد در کدام قسمت بهتر است گواهی ارائه شود )
    رشته تحصیلی من در مقطع لیسانس ترم افزار بوده و سابق کاریم در زمینه IT,شبکه و مسائل مربوط به آن به مدت 11 سال می باشد
    ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

سلام
    من يه سوال داشتم
    من قرارداد كار با ذكر سمت - مدت قرارداد و مبلغ حقوق + فيش حقوقي 2-3ماه آخر كاركرد + حكم كارگزيني 2/5 سالي كه مشغول بكار بودم و گواهي كار با ذكر شرح وظايف رو از شركتي كه قبلا توش مشغول بودم رو دارم. آيا با همين ها ميتونم برا ويزا اقدام كنم؟ كافيه؟ و اينكه من چون ارتباطي با شركت قبلي ندارم نميتونم روزنامه رسمي رو بگيرم، آيا اصلا روزنامه رسمي براي اسس و لاج ويزا لازمه؟ يا نه؟ براي ترجمه مدارك من خوندم كه لازم هست درسته؟ كلا چه جاهايي ممكنه روزنامه رسمي رو بخوان و اگر نباشه چقدر مشكل ساز ميتونه باشه؟؟؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين