صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessmen

نقل قول نوشته اصلی توسط NooRii نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال داشتم
    من قرارداد كار با ذكر سمت - مدت قرارداد و مبلغ حقوق + فيش حقوقي 2-3ماه آخر كاركرد + حكم كارگزيني 2/5 سالي كه مشغول بكار بودم و گواهي كار با ذكر شرح وظايف رو از شركتي كه قبلا توش مشغول بودم رو دارم. آيا با همين ها ميتونم برا ويزا اقدام كنم؟ كافيه؟ و اينكه من چون ارتباطي با شركت قبلي ندارم نميتونم روزنامه رسمي رو بگيرم، آيا اصلا روزنامه رسمي براي اسس و لاج ويزا لازمه؟ يا نه؟ براي ترجمه مدارك من خوندم كه لازم هست درسته؟ كلا چه جاهايي ممكنه روزنامه رسمي رو بخوان و اگر نباشه چقدر مشكل ساز ميتونه باشه؟؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين

برای شرکت اسسور لازم نیست برای ترجمه هم لازم نیست برای مهر دادگستری لازمه بدون روزنامه مهر دادگستری نمیزنن روی ترجمه . به نظرم شما میتونی مدارکت رو ترجمه کنی و مهر ناتی بزنی ( البته از دوستانی که مهر ناتی زدن سوال کنید ) در ضمن برای روزنامه رسمی لازم نیست به شرکتتون مراجعه کنید من به سایت روزنامه رسمی سر زدم اسم شرکت رو نوشتم شماره اخرین روزنامه رو از سایت گرفتم و به اداره روزنامه رسمی در خیابان حافظ رفتم و روزنامه رو گرفتم

Junior Member

سلام
    اسسور سابقه کار در زمان تحصیل در کارشناسی ارشد رو از من قبول نکرده.! با توجه به مطالعه هایی که تو فرومها داشتم و اینکه سابقه کارم هم با بیمه بوده مطمئن بودم که قبول میکنن ولی با دیدن جواب اسسور شوکه شدم. دوستان کسی در این خصوص اطلاع دقیقی داره راهنمایی کنه؟ تو خود بوکلت گفته ساعت کاری بالای ۲۰ ساعت در هفته رو فول تایم حساب میکنه که من چهار روز در هفته ۳۲ ساعت نامه سابقه کار دادم. و با داشتن مدرک کارشناسی درواقع qualification لازم برای اون کار رو داشتم. به نظرتون اعتراض بدم فایده ای داره؟ آیا این سخت گیری جدیدا شده یا کلا همینجوریه من اشتباه فکر میکردم؟
    با تشکر از راهنماییهاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZaMt نمایش پست ها
    سلام
    اسسور سابقه کار در زمان تحصیل در کارشناسی ارشد رو از من قبول نکرده.! با توجه به مطالعه هایی که تو فرومها داشتم و اینکه سابقه کارم هم با بیمه بوده مطمئن بودم که قبول میکنن ولی با دیدن جواب اسسور شوکه شدم. دوستان کسی در این خصوص اطلاع دقیقی داره راهنمایی کنه؟ تو خود بوکلت گفته ساعت کاری بالای ۲۰ ساعت در هفته رو فول تایم حساب میکنه که من چهار روز در هفته ۳۲ ساعت نامه سابقه کار دادم. و با داشتن مدرک کارشناسی درواقع qualification لازم برای اون کار رو داشتم. به نظرتون اعتراض بدم فایده ای داره؟ آیا این سخت گیری جدیدا شده یا کلا همینجوریه من اشتباه فکر میکردم؟
    با تشکر از راهنماییهاتون
    متاسفانه سلیقه ای هست. من 7 8 ماه پیش انجام دادند و کار در حین تحصیل در مقطع ارشد رو قبول کردند ولی کار آموری حین کارشناسی رو قبول نکردند و اینو گفت:
    Reason : Work experience cannot be claimed before completion of the applicable qualification ( In your case it’s your Bachelor’s Degree)

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم.
    اگه وت اسس سابقه کار 3 سال رو براساس قرارداد کاری و فیش حقوقی تایید کنه آیا امکانش هست که بعدا آفیسر با توجه به اینکه سابقه بیمه وجود نداره اون 3 سال سابقه کار رو بخواد حذف کنه؟ و اینکه آیا کسی بوده که با این شرایط توسط آفیسر تایید بشه؟
    ممنون

Junior Member

من یک پستی خوندم که اگر گواهی اشتغال به کار منابع انسانی از یک جای دولتی داشته باشی و شرح شغل توش نباشه، میشه
    * - یا مافوق شما روی سربرگ یک متنی بنویسه و بگه که شما کارت این بوده و امضا کنه (بدون نیاز به مهر)
    *- یا همون متن رو تو همون سربرگ، دو تا از هم رده هات بنویسن

سوال:
    1 - آیا هم رده ها باید هم رشته و هم فیلد شما باشند الزاما؟ مقلا من مسئول آی تی هستم، دو تا از هم رده هام مسئول مالی و روابط عمومی هستن. اون ها میتونن نظر بدن؟
    2- آیا باید دو برگه مجزا بنویسند یا یکی مشترکا امضا کنند؟
    3- اگه دو تا از زیردستات که قبلا هم ردت بودن امضا کنند قبوله؟
    4 - اصلا این روش ها درست هست و ACS می پذیره ؟ مشکل فقط شرح شغل هست که منابع انسانی نمیده

ممنونم

Junior Member

من 4 سال پیش، در یک بانک کار می کردم. اونها گواهی اشتغال به من دادند اما شرح شغل نداره و نمیدن..

آیا روش مافوق تو سربرگ جواب میده برای این مورد؟
    مشکل:
    1- مافوق من در اون زمانی که من اونجا بودم، الان از بانک رفته و در اون سمت کس دیگری هست. حالا آیا من برم مافوقم رو پیدا کنم، سربرگی از بانک یه جوری گیر بیارم، بدم بنویسه، آیا قابل قبوله؟
    2- تاریخ این نامه از مافوق قدیمی رو کی بزنم؟ به اون زمان یا به تاریخ الان؟
    3- اگر افیسر بخواد چک کنه و به بانک تماس بگیره، خب مافوق من که دیگه اونجا نیست... ضمنا اگه تاریخ روز رو بزنم اونقوت افیسر با خودش نمیگه این که از بانک رفته، مافوق هم رفته، پس از کجا سربرگ گیر اورده؟!

ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعاتی دارید بگید . نباید به تناقض بخورم در ACS. ممنونم

Junior Member

سلام
    کسی می دونه برای عنوان شغلی برقکار یا برقکار صنعتی چه شرح وضایفی باید عنوان بشه؟

Junior Member

با سلام. بنده چهار سال (سالهای 90 تا 94) به صورت نیمه وقت در یک کانون آگهی و تبلیغات کار کردم. این شرکت فقط مجوز ارشاد داشت و شرکتی ثبت نشده بود. در این صنف بیشتر به همین شکل کار می کنند. سوالم اینه که آیا با توجه به اینکه شرکت ثبتی نبوده ولی از ارشاد مجوز داشته آیا در ترجمه مشکلی پیش میاد یا با همون مجوز ترجمه انجام میشه؟

Junior Member

من مدرک ارشد مهندسی از دانشگاه دولتی دارم اما بیمه ی من در زمینه ی آموزشی است و در ارتباط یا کار مهندسی فقط می توانم یک نامه سابقه کار بگیرم و نه چیز دیگری چون برام بیمه رد نشده.
    میتونم برای سابقه ی کار اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

سلام،

من ی سوال خیلی مهم تو ذهنم اومده در مورد گواهی سابقه کار ،

من کد شغلی ای که میخام انتخاب کنم food technologist هست
    اما در کارخانه هایی که کار کردم ، بعنوان کارشناس آزمایشگاه (شیمی و میکروب ) کار کردم، و وظایف من مشابه وظایف food technologist آورده شده در سایت استرالیاست .

سول من اینه:

آیا باید نامه گواهی سابقه ام رو دقیقا با عنوان food technologist بگیرم؟؟

یا طبق همون کاری ک انجام دادم Laboratory technologist گواهیامو بگیرم؟

چون برای کانادا، ی کد شغلی چندین زیرگروه داره ، مثلا کارشناس آزمایشگاه و food technologist و چندین زیرگروه دیگه ، همه در یک ناک شغلی گنجانده میشن ، آیا برای استرالیا هم همینطوره؟؟؟؟؟؟؟ ینی منم میتونم با عنوان کارشناس آزمایشگاه شیمی و میکروب مواد غذایی، در کد شغلی food technologist ارزیابی بشم؟؟

یا باید. صرفا فقط اسم food technologist تو گواهی آورده بشه؟