صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام
    الان با توجه به اینکه خیلی از شرکت های خصوصی نامه جهت سابقه کار نمی دهند آیا بردن ترجمه واریز حقوق از بانک که از نامه شرکت هم معتبر تر هست و سابقه بیمه ، کفایت نمیکنه ؟؟؟؟؟
    توی واریز حقوق هم توی متنی که از بانک گرفته میشه نوشته که واریز حقوق فلان ماه

من حتی دیدم برای ویزای شنگن بررسی میکنند که پولی که نشان دهنده تامین بودن مالی شخص می باشد حتما به صورت ماهانه و از طریق واریزی حقوق باشد و یک جا به حساب شخص وارد نشده باشد.
    ویرایش توسط aghapejman : April 29th, 2018 در ساعت 08:36 PM

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام ،
    کسی نمونه گواهی اشتغال به کار داره ؟ من باید متنش رو خودم تنظیم کنم و بهشون بدم.

Junior Member

سلام دوستان

برای سابقه کار EA و DIAC دقیقا چه مدارکی رو میخوان؟ مثلا سابقه بیمه و نامه سابقه از شرکت کافیه؟
    کار تمام وقت همراه با تحصیل رو قبول میکنن؟
    من بخشی از سابقه ام تدریس در دانشگاه هست و برای رشته مهندسی عمران میخوام درخواست بدم. سابقه تدریس هم حساب میشه؟

Junior Member

سلام دوستان

برای سابقه کار EA و DIAC دقیقا چه مدارکی رو میخوان؟ مثلا سابقه بیمه و نامه سابقه از شرکت کافیه؟
    کار تمام وقت همراه با تحصیل رو قبول میکنن؟
    من بخشی از سابقه ام تدریس در دانشگاه هست و برای رشته مهندسی عمران میخوام درخواست بدم. سابقه تدریس هم حساب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghapejman نمایش پست ها
    سلام
    الان با توجه به اینکه خیلی از شرکت های خصوصی نامه جهت سابقه کار نمی دهند آیا بردن ترجمه واریز حقوق از بانک که از نامه شرکت هم معتبر تر هست و سابقه بیمه ، کفایت نمیکنه ؟؟؟؟؟
    توی واریز حقوق هم توی متنی که از بانک گرفته میشه نوشته که واریز حقوق فلان ماه

من حتی دیدم برای ویزای شنگن بررسی میکنند که پولی که نشان دهنده تامین بودن مالی شخص می باشد حتما به صورت ماهانه و از طریق واریزی حقوق باشد و یک جا به حساب شخص وارد نشده باشد.
    مدارکی که میگی معتبر و خوبه حتی وقتی بیمه نداری اون واریزیای بانکی میتونه جبران کنه ولی سعی کن نامه رو جور کنی بیخود دردسر و استرس نکشی. تو نامه شرح وظایفتون بهش اشاره میشه که تو اسناد دیگه نیست. نامه میتونه از مدیریت باشه یا از منابع انسانی یا یه همکار ارشد تر از شما، بالاخره میتونی مخ یکیشونو بزنی بهت یه نامه بدن.

سلام دوستان
    من رشته روانشناسی هستم و در کلینیک خصوصی مشغول به کار هستم
    نامه فقط میتونم از مدیر بگیرم که چه کارهایی انجام دادم و واریزیها بصورت هفتگی و نامرتب بودند که گاهی هم نقدی حساب شدند
    بنظرتون چطوری میتونم سابقه کارمو تهیه کنم که مورد قبول باشه؟
    بیمه خوداشتغالی مورد قبوله؟

Junior Member

سلام
    میشه لطفا راهنمایی بفرمائید که کدام رشته ها با کدام مشاغل مرتبط هستند ؟ آیا منبع موثقی وجود داره ؟
    مثلا مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی چقدر با شغل حسابداری مرتبط هستند ؟

از این لینک استفاده کنید، تمام اطلاعات لازم رو ارائه میده
    https://immi.homeaffairs.gov.au/visa...ccupation-list

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessmen

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    همون مترجمی که مهر ناتی میزنه خودش هم میتونه برابر اصل بزنه، تمام مدارک من رو یک نفر مهر ناتی زد و اونایی هم که لازم بود مهر برابر اصل زد، هیچ مشکلی هم چه تو مرحله اسس و چه تو مرحله بعد از لاج پیش نیومد. من بدون وکیل کارام رو انجام دادم.
    سلام
    امکانش هست من را درباره پرکردن فرمهای مهاجرت به استرالیا راهنمایی کنید . یا حداقل اینکه نحوه فرمت بندی برای اسس چجور باید باشه . ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال داشتم از حضورتون در مورد ویزای 189 اسرتالیا
    من به تازگی مدرک دانشگاهی لیسانسم رو به همراه 5 سال سابقه کار بعد از اون توسط EA اسس کردم که تمام سابقه کارم تایید شد اما برای اینکه شبهه ای در مورد همزمانی فوق لیسانسم با کار پیش نید اسمی از مدرک کارشناسی ارشدم نیاوردم برای ea که از طرفی هم موجهه چون رشته ارشدم انطباق 100 درصد با مهندسی صنایع (که مدارکم رو برای اون اسس کردم) نداره.
    حالا که میخوام برای ویزای 189 اسکیل سلکت رو تکمیل کنم و مشکوکم که اطلاعات کارشناسی ارشدم رو وارد کنم یا نه. از طرفی چون قبلا با مدرک کارشناسی ارشدم ویزای 476 گرفتم سوابقم توی ویزای قبلی موجوده از طرفی هم مدرک ارشد رو برای اسس ندادم و توی گواهی ea بالاترین کوالیفیکیشن مرتبط برام کارشناسی صنایع خورده.
    نگرانم اگر کارشناسی ارشدم رو توی اسکیل سلکت وارد نکنم بعدا توی بررسی ویزا، کیس آفیسر بره با سوابق ندرج توی 476 انطباق بده و بگه چرا اون رو قید نکردی و اپلیکیشن رو ریجکت کنه.
    از طرف دیگه هم نگرانم اگر ارشد رو وارد کنم یا به اینکه داخل اسسمنت نبوده بند کنه و یا به همزمانیش با مدرک ارشد.
    واقعا نمیدونم بهترین کار چیه. خودم بیشتر متمایل به روش دومم ولی هیچ تجربه ای ندارم در این مورد.
    ممنون میشم کمکم کنید
    با سپاس