صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام-خیلی ممنون از راهنماییتون
    یه سؤال دیگه هم پیش اومده: من گواهی سابقه کاری با شرح وظایف که رئیس باید امضا کنه را گرفتم ولی شماره تماس مستقیمشو و ایمیلشو نزد زیر نامه (نظر شخص رئیس!). با خودکار زیر امضاش شماره و ایمیلشو بزنم و نامه را ترجمه کنم مشکل پیش میاد؟ یا اینکه توی یه نامه جداگانه خودم روش بزارم که آقا این شماره و ایمیل هست که نخواسته بزنه زیر نامه اداریش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام خسته نباشد
    من چنتا سوال داشتم که این فرم رو خوندم بازیاش برام حل شد
    من الان استرالیا دارم دکترا میخونم و تازه شورو کردم و قبلا ایران ۳ سال سابقی کار با ی شرکته خصوصی رو دارم
    الان میخام با ویزای ۱۸۹ اپلای کنم و دیقه منتظره مدرکه دکترام نشینم
    من شرکتی که بارش کار کردم نه بیمه ریخته نه فیشه حقوق دارم ازشون فقط قرارداد دارم و ریسه شرکتم میتونه برام نامه بنویسه
    آیا این برای اسس شدن کافی هست؟
    سواله دوم اینکه آغه من آیلتس ۸ بگیرم میتونم بدنه اینکه اصلان سابقی کارآمو بدم به اینا از این ویزا استفاده کنم؟
    چون با ایلتس ۸ امتیازاته لازم رو به دست میارم
    ممنون از راهنمایتون

Junior Member

من كارمند هستم رشته ام مهندسي كامپيوتر هست
    2 سال سربازي سرباز معلم بودم و در مدرسه كار و دانش دروس كامپيوتر تدريس كردم
    3 سال پيش در اداره با آزمون استخدامي قبول شدم ، چند ماه در واحد it كار كردم و بعد از اون به واحد امور مشتركين فرستاده شدم
    آيا بنظر شما با اين شرايطي كه دارم اين سابقه كاري هام چطور مي شه؟
    گير نمي دن كه رشته من كامپيوتر بوده و چون در امور مشتركين كار كردم سابقه حساب نميشه ؟!

من این 3صفحه رو خوندم برای ادارات دولتی باید چیکار کرد؟اونها گواهی الکی نمیدن میشه مثل دوستمون برای بانک بگیرم؟

سلام شما بالاخره چه کار کردید؟

سلام
    من در نامه ی سابقه کرم همه چیز قید شده به جز حقوق دریافتی که خوب هر سال فرق میکرد و الان خودم خارج از کشور هستم و دسترسی برای گرفتن نامه دوباره ندارم
    به نظر شما مشکلی پیش میاد ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam85a نمایش پست ها
    سلام
    من در نامه ی سابقه کرم همه چیز قید شده به جز حقوق دریافتی که خوب هر سال فرق میکرد و الان خودم خارج از کشور هستم و دسترسی برای گرفتن نامه دوباره ندارم
    به نظر شما مشکلی پیش میاد ؟
    کاملا بستگی به آفیسرتون داره. اگه سابقه بیمه کامل داشته باشین ممکنه آفیسر دیگه به مدارک سابقه کارتون گیر نده اما اگه نداشته باشین ممکنه مدارک دیگه مثل فیش حقوقی، قراردادکار و پرینت حساب رو ازتون بخواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Software Engineering Iran University of Science and Technology

سلام تورو خدا منو راهنمایی کنید به من گواهی اشتغال به کار به همراه شرح وظایف نمیدن آخه چیکار کنم ؟؟؟ واقعا راه حلی نیست؟؟؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mona4973 نمایش پست ها
    سلام تورو خدا منو راهنمایی کنید به من گواهی اشتغال به کار به همراه شرح وظایف نمیدن آخه چیکار کنم ؟؟؟ واقعا راه حلی نیست؟؟؟
    به نظر من شما نامه سابقه کار رو همون طوری که شرکت میده بگیر (بدون شرح وظایف)
    یک نامه هم با سربرگ شرکت و با امضای مدیر بالا دست خودت یا مدیر امور انسانی شرکت بگیر که توش شرح وظایفتون نوشته شده باشه (قاعدتاً مهر شرکت رو نمیتونید به این نامه بزنید)
    برای ترجمه هم میتونی ترجمه ناتی بکنی (برای ترجمه ناتی لازم نیست نامه حتماً مهر داشته باشه)
    من همین کار رو کردم و اسسمنت گرفتم. ولی نمیدودم دیاک بعداً گیر میده یا نه!

سلام دوستان جان.
    رشته من فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر هست با 10 سال سابقه کار توی شرکت دولتی و آیلتس 7 ( امتیاز بالای 60 )
    لطفا اگه کسی میدونه برای اسسمنت سابقه کارم دقیقا چی باید ارائه کنم بگه پلیییییییز . به جز سابقه بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال به کار (به مدت 10 سال) از شرکت, شرح وظایف رو هم باید از اداره مون بگیرم؟ اگه آره, این شرح وظایف حدودا چند کلمه باشه کفایت میکنه؟( در واقع میخوام بدونم تا چه حدی باید وارد جزییات بشه؟)

ممنون