صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mona4973 نمایش پست ها
    سلام تورو خدا منو راهنمایی کنید به من گواهی اشتغال به کار به همراه شرح وظایف نمیدن آخه چیکار کنم ؟؟؟ واقعا راه حلی نیست؟؟؟
    سلام منم مشکل شما رو دارم بالاخره چه کار کردین ؟؟؟؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    سلام منم مشکل شما رو دارم بالاخره چه کار کردین ؟؟؟؟
    من هم مشکل شما رو داشتم، راه حلش اینه که 2 تا نامه داشته باشی:

نامه سابقه کار رو از شرکت بگیر (بدون شرح وظایف) با مهر و امضاء

بعد یه نامه از مدیر بالا دستت بگیر که شرح وظایف توش باشه، توی سربرگ شرکت
    اگر این هم نمیشه، یک نامه توی سربرگ شرکت که 2 تا از همکارای هم درجه خودتون امضاء کرده باشن

من خودم از مدیر بالا دستی گرفتم توی سربرگ بدون مهر، و یک نامه اصلی که شرکت داد

ترجمه رسمی نمیتونید بکنید، چون مهر نداره؛ ولی میتونید ترجمه ناتی بکنید. من هم همین کار رو کردم

من با همین روش از ACS اسسمنت گرفتم. مشکلی نبود. حالا دوستان اگر نظر دیگه ای دارند، راهنمایی بفرمائید

سلام ممنون می شم اگه کمکم کنید من من مدت 3 سال است که در بانک کشاورزی بعنوان نیروی شرکتی ( بدون حکم پرسنلی دولتی) مشغول به کار هستم دانشجوی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد و در حال حاضر 30 سال سن دارم می خواستم برای ارسال مدارک اقدام کنم که فهمیدم توی این 3 سال شرکت برای من حسابدار درجه یک رد کرده خواستم ببینم چی کار می تونم بکنم خواستم برای Tafe اقدام کنم که بازم حسابداری نداشت خواهش می کنم یه راهی به من پیشنهاد کنید ، سطح زبانم خوبه تا سه ماه دیگه برای آزمون آیلتس اقدام می کنم.

Junior Member

سلام آقا يك مشكل كه اعصابم و خورد كرده اداره اي كه توش كارميكنم گواهي رو كلي صادر نميكنه يعني بايد حتما واسه يك اداره ديگه باشه كسي ميتونه راهنمايي كنه لطفا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا

سلام به همه دوستان
    لطفا یک نفر منو راهنمایی کنه . اداره ای که من توش کار میکنم گواهی کار رو به صورت عمومی صادر نمیکنه یعنی حتما باید به یک اداره خاص مکاتبه بشه در این مورد چکار میشه کرد یعنی اگر من گواهی رو به اسم وزارت امور خارجه یا دادگستری بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط b_poor نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    لطفا یک نفر منو راهنمایی کنه . اداره ای که من توش کار میکنم گواهی کار رو به صورت عمومی صادر نمیکنه یعنی حتما باید به یک اداره خاص مکاتبه بشه در این مورد چکار میشه کرد یعنی اگر من گواهی رو به اسم وزارت امور خارجه یا دادگستری بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟
    بگو می خوام برم دیدن فامیل و جهت ارائه به سفارت استرالیا بگیر

نقل قول نوشته اصلی توسط b_poor نمایش پست ها
    سلام آقا يك مشكل كه اعصابم و خورد كرده اداره اي كه توش كارميكنم گواهي رو كلي صادر نميكنه يعني بايد حتما واسه يك اداره ديگه باشه كسي ميتونه راهنمايي كنه لطفا
    سلام
    می تونید بهشون بگید برای اداره مهاجرت استرالیا بنویسه
    بگید یک فامیل دارید میخواید برید اونو ببینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Sharif University

سلام دوستان. من یه نمونه فرمت گواهی کار انگلیسی پیدا کردم. فک میکنم بد نباشه. دوستان اگه نظری دارن که تکمیل تر شه بگن که بقیم استفاده کنن.

In the Name of God
    …………. COMPANY
    address
    Tel: (+98 21) …..; Fax: (+98 21) ……
    Email: ……; website: …..
    Certificate of Service Record
    Ref.:
    Date:

To Whom It May Concern:

This is to certify that Mr. ….., son of ……, holder of ID Card No. ….., Birth date: ….., has worked in this company as a "….." from ….. until ….. on a full-time basis (44 Hours per week) with monthly salary of "…." Rials with a great professional information and behavioral specifications as: …….

In addition, he has cooperated with this company in several projects and his main duty was:

1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    6-
    7-

In the meantime, if you would like to discuss this further, feel free and contact with this company.

affiliation

name

Tel:

Email:
    ویرایش توسط hediye119 : April 15th, 2014 در ساعت 08:54 AM دلیل: حذف شماره تلفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Sharif University

نمونه گواهی کار

بدينوسيله گواهي مي شود :
    آقای /خانم ............................فرزند............ ...به شماره شناسنامه .................... تاريخ تولد
    ...............صادره از.............درشرکت..................... ....با عنوان ........ با سمت( کارشناس ......)
    از تاريخ ...........تا................بصورت تمام وقت/پاره وقت معادل ١٧۶ ساعت در ماه با شمارۀ بيمه
    ...............................و شماره قرارداد.........................با حقوق ماهيانه ..........................که با
    کسر بيمه وماليات به ايشان پرداخت گرديده است باشرح وظايف زير فعاليت داشته :
    ١٫
    ٢٫
    ٣٫
    ۴٫
    ۵
    لطفا هنگام تهيه سابقه کار به نکات زير توجه کنيد:
    شرح وظايف بصورت تکنيکالی با توضيحات کامل نوشته شود. 
    در صورتيکه در وظايف ارائه شده ، افرادی زير نظر شما فعاليت داشته اند نام افراد وسمت آنها نيز 
    ذکر گردد.
    در صورت امکان يا موجود بودن چارت سازمانی در اين بخش چارت سازمانی نيز کشيده شود 
    وسمت شما در آن چارت پررنگ گردد.
    اين شرکت از نحوۀ فعاليت نامبرده طی مدّت همکاری ايشان رضايت کامل خود را اعلام می دارد.
    نام نام خانوادگی:
    سمت مدير يا شخص امضاء کننده + آدرس شرکت:
    امضاء ومهر:
    شماره مستقيم فرد امضاء کننده + آدرس ايميل شخص امضاء کننده

با سلام دوستان کسی اطلاع داره تفاوت دریافت سابقه کار از یک شرکت پیمانکار با یک شرکت دولتی چیه و چگونه میشه برای دریافت سابقه کار اقدام کرد؟