صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

با درود. واسه VETASSESS به جز WORK REFERENCE یکی از مدارک زیر و خواستن. من یعنی غیر از نامهEMPLOYER باید فیش حقوقی ر هم بذارم؟

بعد یکی هم نامه EMPLOYER نمیشه مستقیما انگلیسی باشه و اصلشو بفرستم؟ یا باید به فارسی نوشته بشه و بعد ترجمه و ناتی بخوره؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

Evidence of paid employment – at least one of the following:

• Payslips
    • Payment Summaries for Taxation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام

می خواستم بدونم واسه سابقه کار زنگ می زنن چک می کنن ؟ میشه فقط ایمیل گذاشت ؟ آخه من مهندس کامپیوترم خودم پروژه می گیرم انجام میدم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaaaa88 نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم بدونم واسه سابقه کار زنگ می زنن چک می کنن ؟ میشه فقط ایمیل گذاشت ؟ آخه من مهندس کامپیوترم خودم پروژه می گیرم انجام میدم
    سلام
    تو مرحله اسس بعید میدونم تا حالا کسی چیزی نگفته ولی برای اداره مهاجرت ممکنه آفیسرت کسی رو بفرسته برای چک محل کار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaaaa88 نمایش پست ها
    با سلام

توي مرحله اسس هم زنگ ميزنن اگه بخوان
    به خود من زنگ زدند و بعد شماره مدير عامل را خواست و بعدش به اون هم زنگ زده بودن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام

من 7 سال سابقه کار دارم با قرارداد و بیمه و نامه گواهی کار و شرح وظایف . حالا یه وکیل میگه بدون صورت حساب بانک سابقه کارو قبول نمی کنن. من حسابم ماله 10 ساله پیشه که بانک ظاهرا براش صورت حساب نمیده. حالا می خواستم بدونم یعنی همه اونایی که اقدام کردن صورت حساب بانک داشتن ؟ چطوری صورت حساب بانک 10 ساله پیش و از بانک گرفتن؟

Junior Member

دوستان سلام

من لیسانس حسابداری دارم و در شرکت پیمانکاری خصوصی برای من بیمه رد میشه به عنوان سایر کارگران (نه به عنوان حسابدار) و میتونم از این شرکت هر نامه ای به عنوان حسابدار و... با شرح وظایف بگیرم میخواستم ببینم تو بیمه استعلام خاصی میگیرند که من حسابدار نبودم یا نه همان نامه شرکت کفایت میکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من لیسانس حسابداری دارم و در شرکت پیمانکاری خصوصی برای من بیمه رد میشه به عنوان سایر کارگران (نه به عنوان حسابدار) و میتونم از این شرکت هر نامه ای به عنوان حسابدار و... با شرح وظایف بگیرم میخواستم ببینم تو بیمه استعلام خاصی میگیرند که من حسابدار نبودم یا نه همان نامه شرکت کفایت میکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

همون که بیمه براتون رد شده کافیه ....دوست من مهندس عمران بود ولی بیمه براش کارگر ساده رد میشد ..اقدام کرد و الان سیتیزن هم شده ...بنابراین نگران نباشید ....همون گواهی رو بگیرید (اونی که جدولی هست )ترجمه کنید و ارسال کنید ..
    گوودلاک

Junior Member

یه عزیزی میشه کامل جواب بده، کپی مدارک حتما باید مهر کپی برابر اصل دادگستری بخوره یا با مهر ناتی هم قبوله؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammc نمایش پست ها
    یه عزیزی میشه کامل جواب بده، کپی مدارک حتما باید مهر کپی برابر اصل دادگستری بخوره یا با مهر ناتی هم قبوله؟
    سلام
    تا جایی که من میدونم مهر ناتی برای استرالیا قابل قبوله

Junior Member

سلام وممنون ازوقتتون....ببخشیدمنظور ازسابقه کارحقیقی(باپرداخت حق بیمه ومالیات) پرداخت بیمه درایران هست؟آخه من بعدکلی مطالعه فروم فهمیدم الزاماسابقه کار(پرداخت بیمه)نیست وقراردادکاریافیش حقوقی هم قابل قبول هست!!!لطف میکنید راهنمایی بفرمایید کلا برای سابقه کاربایدبنده چه کارکنم که سابقه روبپذیرند؟من 8سال سابقه کاربدون ردشدن بیمه درسالن آرایشگری خواهرم ودوستم دارم وبصورت تجربی درسالن کارمیکردم وتازه مدرک آرایشگری رو گرفتم.(چون تجربه وکار داشتم نیازی به گرفتن مدرک نداشتم) ولی الان اگربخام بامدرک ارایشگریم اقدام کنم باتوجه به اینکه اینجانب سابقه پرداخت بیمه ندارم چطور میتونم سابقه کاریموثابت کنم؟میشه یک قراردادکارباخواهرم یادوستم که مثلاسالن درحه یک داره درست کنم واون رو بفرستم. باتوجه به اینکه حقوق درسالنها به درصدداده میشه فیش حقوقی ای هم درکار نیست ومعمولاهم کارفرمایامدیرموسسه یاسالن اززیربیمه درمیرن لطفاراهنمایی بفرمایید. باتشکر