صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    سلام وممنون ازوقتتون....ببخشیدمنظور ازسابقه کارحقیقی(باپرداخت حق بیمه ومالیات) پرداخت بیمه درایران هست؟آخه من بعدکلی مطالعه فروم فهمیدم الزاماسابقه کار(پرداخت بیمه)نیست وقراردادکاریافیش حقوقی هم قابل قبول هست!!!لطف میکنید راهنمایی بفرمایید کلا برای سابقه کاربایدبنده چه کارکنم که سابقه روبپذیرند؟من 8سال سابقه کاربدون ردشدن بیمه درسالن آرایشگری خواهرم ودوستم دارم وبصورت تجربی درسالن کارمیکردم وتازه مدرک آرایشگری رو گرفتم.(چون تجربه وکار داشتم نیازی به گرفتن مدرک نداشتم) ولی الان اگربخام بامدرک ارایشگریم اقدام کنم باتوجه به اینکه اینجانب سابقه پرداخت بیمه ندارم چطور میتونم سابقه کاریموثابت کنم؟میشه یک قراردادکارباخواهرم یادوستم که مثلاسالن درحه یک داره درست کنم واون رو بفرستم. باتوجه به اینکه حقوق درسالنها به درصدداده میشه فیش حقوقی ای هم درکار نیست ومعمولاهم کارفرمایامدیرموسسه یاسالن اززیربیمه درمیرن لطفاراهنمایی بفرمایید. باتشکر
    سلام
    ببین شما باید یک جوری سابقه کاریتو اثبات کنی برای کیس افیسرت
    حالا شاید ازت فیش حقوقی بخواد شاید ازت قرارداد کاری بخواد
    حالا اینکه اینا رو ازت قبول بکنه بعد از Security Check یا نه دیگه بستگی به خودشون داره

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام
    یه سوال داشتم. آیا برای استفاده از امتیاز سابقه کار آیا حتما باید سابقه کارمون رو بدیم اسس کنن یا بدون اون اسس امتیازشو میتونیم استفاده کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeshghi65 نمایش پست ها
    سلام
    ببین شما باید یک جوری سابقه کاریتو اثبات کنی برای کیس افیسرت
    حالا شاید ازت فیش حقوقی بخواد شاید ازت قرارداد کاری بخواد
    حالا اینکه اینا رو ازت قبول بکنه بعد از Security Check یا نه دیگه بستگی به خودشون داره
    واقعاممنون بابت وقتی که میذاریدوست عزیز.... نامه گواهی کاروقراردادرو ازخواهرم وحتی دوستم که سالن درجه یک ومعتبرداره میتونم بگیرم وتهیه کنم اما متاسفانه دراغلب آرایشگاههادستمزدوحقوق بصورت دستی وبه درصدبه کارگرداده میشه بنابراین نمیتونم فیش حقوقی ویاپرینت حساب ارائه کنم.امامشتریهامون میتونن برام شهادت بدن چون من واقعااونجاکارمیکردم.یک مشکل دیگه اینکه من تازه مدرکموگرفتم آیا تنظیم نامه گواهی سابقه کارویاتنظیم قراردادقبل ازتاریخ مدرکم مشکل زا نخواهدبود؟ باتشکرفراوان

Junior Member

سلام دوستان.
    لطقا میشه اگر کسی نمونه CDR داره واسه مهندسی صتایع برای من بفرسته. خدا خیرشششششششششششش بده

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    لطقا میشه اگر کسی نمونه CDR داره واسه مهندسی صتایع برای من بفرسته. خدا خیرشششششششششششش بده
    دوست من
    شیمی عمران برق مکانیک نمونه دارم اگه بدردت میخوره میلتو برام بزار بفرستم برات

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

سلام بچه ها.
    من دارم برایVETASSESS نامه سابقه کار آماده می کنم. من سال 87 تا 88 توی یه شرکتی بودم که 6 ماه بیمه برام رد کردن بعدش رفتم یه شرکت دیگه که تا الانم هستم و قرارداد و فیشم دارم و مدیرشم گفته هر جور بخوای برات نامه می نویسم. می خواستم یه راهنماییم کنید برای بیمه. من از سال 89 تا 92 در کنار کارم توی آموزش پرورش درس می دادم و اونجا برام بیمه رد می کردن. من ارشد مهندسی کشاورزی آب دارم که خوب سابقه بیمم مرتبط نیست. در ضمن در زمان فوق لیسانسم توی شرکت استادم دستیارش بودم برای 4 تا پروژه. یعنی در طول یک سال دو جا بودم. اول می خوام بدونم سابقه بیمه لازم هست در ابتدا بگذارم یا اینکه ببینم ازم می خوان یا نه. بعدم فقط نامه اون شرکت که بودم بگیرم و بی خیان نامه دستیار استادم و شرکتش بشم یا بهتر هست اونم روش بگذارم و در عوض اون یکسال رو بدم تو نامه شرکت بنویسن part time. میشه اگه کسی با VETASSESS رفته کمکم کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من دارم برایVETASSESS نامه سابقه کار آماده می کنم. من سال 87 تا 88 توی یه شرکتی بودم که 6 ماه بیمه برام رد کردن بعدش رفتم یه شرکت دیگه که تا الانم هستم و قرارداد و فیشم دارم و مدیرشم گفته هر جور بخوای برات نامه می نویسم. می خواستم یه راهنماییم کنید برای بیمه. من از سال 89 تا 92 در کنار کارم توی آموزش پرورش درس می دادم و اونجا برام بیمه رد می کردن. من ارشد مهندسی کشاورزی آب دارم که خوب سابقه بیمم مرتبط نیست. در ضمن در زمان فوق لیسانسم توی شرکت استادم دستیارش بودم برای 4 تا پروژه. یعنی در طول یک سال دو جا بودم. اول می خوام بدونم سابقه بیمه لازم هست در ابتدا بگذارم یا اینکه ببینم ازم می خوان یا نه. بعدم فقط نامه اون شرکت که بودم بگیرم و بی خیان نامه دستیار استادم و شرکتش بشم یا بهتر هست اونم روش بگذارم و در عوض اون یکسال رو بدم تو نامه شرکت بنویسن part time. میشه اگه کسی با VETASSESS رفته کمکم کنه؟
    سلام دوست عزیز
    بنده هم از وت اسس استفاده کردم و اسسمنتم حدود سه ماه پیش اومده
    سابقه کارتون رو توی شرکتی که الان کار میکنید به همراه فیش حقوقی ارسال کنید و کلا بیخیال سابقه کار آموزش و پرورش بشید چون هم اسسور رو دچار تردید و سوال میکنه هم برای خودتون هم هیچ تاثیری نداره چون احتمال میدم با شغل انتخابیتون مرتبط نباشه. کلا سوابق غیر مرتبط با شغل انتخابیتون رو نمیخواید بفرستید. میتونید در نامه سابقه کاری که میگیرید قید کنید که بیمه فرد مورد اشاره(خودتون) به درخواست ایشان توسط شرکت دیگری پرداخت شده است. (این کار رو یکی از دوستانم که الان استرالیاست انجام داده و جواب داده) اما اگه فیش حقوقی میفرستید کلا لازم به ارسال بیمه نیست.
    ویزا 190- ارسال مدارک جهت اسسمنت: 5 مارچ 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

بچه ها کسی هست که با وت اسس رفته باشه و مهندسی کشاورزی خونده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salimtootooni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بنده هم از وت اسس استفاده کردم و اسسمنتم حدود سه ماه پیش اومده
    سابقه کارتون رو توی شرکتی که الان کار میکنید به همراه فیش حقوقی ارسال کنید و کلا بیخیال سابقه کار آموزش و پرورش بشید چون هم اسسور رو دچار تردید و سوال میکنه هم برای خودتون هم هیچ تاثیری نداره چون احتمال میدم با شغل انتخابیتون مرتبط نباشه. کلا سوابق غیر مرتبط با شغل انتخابیتون رو نمیخواید بفرستید. میتونید در نامه سابقه کاری که میگیرید قید کنید که بیمه فرد مورد اشاره(خودتون) به درخواست ایشان توسط شرکت دیگری پرداخت شده است. (این کار رو یکی از دوستانم که الان استرالیاست انجام داده و جواب داده) اما اگه فیش حقوقی میفرستید کلا لازم به ارسال بیمه نیست.
    این بهترین راهی هست که دوستمون بهش اشاره کرد .
    در تایید حرف ایشون باید عرض کنم در مرحله اسسمنت خیلی رو بیمه زوم نمیکنن ولی برای مرحله آخر حتما" میخوان ازتون و باید از الان فکر باشید که این بیمه رو با اون متنی که گفتند مرتبط کنید و حتما" سعی کنید فیش حقوقی و قرارداد کاریتون رو هم همراه مدارک ارسال کنید .این رو هم بدونید اخیرا" یک کیس آفیسر ایرانی به جمع قبلی ها اضافه شده که براحتی میتونه سوابق بیمه رو از سایت تامین اجتماعی بصورت آنلاین ببینه ...پس از اول فکر روز آخر رو بکنید ......

گوودلاک

Junior Member

سلام به همه دوستان

من در مرکز بهداشتی درمانی دولتی کار می کنم که تحت پوشش یک اداره بالاترهمی خواستم ببینم که من می تونم از خود مرکزم اقدام کنم یعنی کارگزینی نرم سربرگ هامربوط به اداره اصلیه ولی مهر مربوط به مرکزی هست که دارم توش کار می کنم آیا اینمغایرت برام دردسر ساز نمی شه ؟