صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام دوستان من دو تا سوال داشتم .
    1- وقتی سایت بیمه رو نگاه میکنید مثلا میزنه فروردین 31 روز یا ماه فلان 20 روز بسته به اینکه کارفرما چند روز در ماه بیمه رد کرده باشه . من یه نامه بیمه دیدم نوشته بود آقای .... به مدت 463 روز سابقه بیمه در شرکت ...را دارا میباشد . میخواستم بپرسم وقتی میگن 5 سال سابقه کار برای استرالیا . این تعداد روز تقسیم بر 365 باید بشه یا تعداد روزهای کاری . .
    2- من شنیدم سابقه کاری در دوران قبل لیسانس اگه با مدرک لیسانس اقدام کرده باشی رو قبول نمیکنند . فقط اگه فوق لیسانس باشی قبوله . آیا صحت داره ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hassansharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا سوال داشتم .
    1- وقتی سایت بیمه رو نگاه میکنید مثلا میزنه فروردین 31 روز یا ماه فلان 20 روز بسته به اینکه کارفرما چند روز در ماه بیمه رد کرده باشه . من یه نامه بیمه دیدم نوشته بود آقای .... به مدت 463 روز سابقه بیمه در شرکت ...را دارا میباشد . میخواستم بپرسم وقتی میگن 5 سال سابقه کار برای استرالیا . این تعداد روز تقسیم بر 365 باید بشه یا تعداد روزهای کاری . .
    2- من شنیدم سابقه کاری در دوران قبل لیسانس اگه با مدرک لیسانس اقدام کرده باشی رو قبول نمیکنند . فقط اگه فوق لیسانس باشی قبوله . آیا صحت داره ؟
    1- قاعدتا منظور از یک سال سابقه کار میبایست داشتن 365 روز سابقه بیمه باشه.
    2- بله.

Junior Member

سلام دوستان
    من دکتری عمران از دانشگاه تهران را سال 91 گرفتم
    از سال 87 حق التدریس کار کردم. ظاهرا میگن بعد از اخذ مدرک سابقه حساب میشه که اونم حق التدریس هست و پاره وقت اما حداقل 4 روز هفته و از دانشگاه های مختلف هست.
    به نظرتون اعتبار داره
    یه سوال دیگه اینکه مثل مهندسین که باید CDR تهیه کنند ما هم باید چیزی شبیه این ارائه بدیم؟ کسی هست با مدرک دکتری واسه lecturer اقدام کرده باشه؟

Junior Member

دوستان سلام ، من 8 سال سابقه کار در مدیر پروژه های عمرانی دارم اما مدرکم لیسانس ریاضی کاربردی است و تو "ANZSCO" گفته اگه 5 سال سابقه داشته باشید می تواند جایگزین سابقه کار شود اما خود Wetassess گفته اگر درستون حتما باید مرتبط باشه؟ نظرشما چی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    دوسوتان سلام ، من 8 سال سابقه کار در مدیر پروژه های عمرانی دارم اما مدرکم لیسانس ریاضی کاربردی است و تو "ANZSCO" گفته اگه 5 سال سابقه داشته باشید می تواند جایگزین سابقه کار شود اما خود Wetassess گفته اگر درستون حتما باید مرتبط باشه؟ نظرشما چی است.
    نه دوست عزیز به این عنوان اسس نمیشه من هم شرایط مشابه شما رو داشتم لیسانس ریاضی کاربردی دولتی و معماری آزاد همزمان و جواب دادن لیسانس ریاضی به عنوان لیسانس ارزیابی میشه اما relevant نیست و معماری هم فوق دیپلم میشه که برای construction management حتما باید لیسانس ارزیابی بشه و فقط با معماری به عنوان دستایار میتونی اپلای کنی
    البته من اسس اصلی رو ندادم و advisory service vetassess پرسیدم

من هم در ضمن 7 سالی سابقه با بیمه داشتم

Question پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام ،
    دو تا سوال داشتم.

1- میخواستم بپرسم آیا کارآموزی (Internship) تو یه شرکت میتونه جزء سابقه کار حساب بشه؟ من بعد از لیسانسم و قبل از استخدامم یک سال تو یه شرکت کارآموز بودم (بدون سابقه بیمه)، از مدیرشرکت هم نامه رسمی (سربرگ دار) دارم.
    2-من لیسانس من سخت افزارگرفتم اما 4 سال (1 سال کارآموزی و 3 سال استخدام) تو شرکت به عنوان control engineer کار می کردم. بعد از اون فوق لیسانس برق-کنترل گرفتم و 2 سال دارم با همین عنوان کار میکنم. آیا عنوان کاری من control engineer محسوب میشه؟

ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گلم در انجمن
    من برای ویزای تخصص امتیازات لازم رو دارم، ولی برای کسب امتیاز سابقه کار به مشکل برخوردم
    بنده با مدرک دکتری روانشناسی و پروانه اشتغال، حدود 5 سال بعد از دوره فوق لیسانس در یکی از مراکز مشاوره خصوصی کار کرده ام
    ولی همان طور که میدانید کار بنده از جمله مشاغلی است که به صورت درصدی قرارداد بسته میشود، بنده میتونم برای این 5 سال گواهی اشتغال به کار و یا قرارداد کاری را با هر فرمتی و قابل استعلام بگیرم ولی طبیعتا خبری از فیش حقوقی، بیمه و تراکنش بانکی نیست. که یکی از وکلا میگفتند این سابقه کار مورد تایید استرالیا نیست!
    سوال اینجاست پس تکلیف مشاغلی مثل پزشکان و مشاوران که به صورت شخصی، درصدی و یا آزاد فعالیت میکنند، چی میشه؟
    دوستان محترم لطفا پاسخ دقیق و مبسوط بفرمایید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من 4 سال سابقه کار غیرمرتبط با رشته ام همراه با بیمه در یکی از مراکز وابسته به وزرات دفاع دارم. به دلیل نظامی بودن این مرکز تو نامه سابقه کار شرح وظایف قید نمیشه. میخواستم بدونم آیا می توان اقدام کرد یا نه؟ آیا کسی با داشتن چنین شرایطی موفق به اقدام شده؟ با توجه به اینکه شاغلین وزارت دفاع ممنوع الخروج هستن و قبل از هر اقدامی باید تسویه حساب کنن.

سلام من 9 سال سابقه کار با بیمه دارم،سوالم این هست که آیا گواهی شغلی به علاوه بیمه کافی می باشد یا باید فیش حقوقی ،قرار داد و تراکنش بانکی هم ارائه کنم،من قرار داد های سال های قبلم را گم کردم و مجدد نمی توانم بگیریم.لطفا راهنمایی فرمایید.