صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

پیش فرض مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

سلام به همه دوستان. ايا كسى هست كه بدونه وقتى ويزا رو دادن چه طور مشخص ميشه كه كدوم شهر بايد برى؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. ايا كسى هست كه بدونه وقتى ويزا رو دادن چه طور مشخص ميشه كه كدوم شهر بايد برى؟
    منظورتون چیه؟ ویزا که مال شهر نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

اره خوب اون كه معلومه. منظورم اين بود كه آيا بايد ورودمون حتما از شهر خاصى باشه

Junior Member

من فکر نمی‌کنم همچین محدودیتی باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام دوستان عزیز.خوبین؟ممنون میشم به سوالات من پاسخ بدین.
    حدود 10 ماهی میشه با یک خانوم که توی دانمارک زندگی میکنه آشنا شدم و با هم رابطه داریم و تصمیم داریم با هم اردواج کنیم.البته بعد از اینکه بیاد ایران و آشناییه بیشتر نسبت به هم پیدا کنیم.این خانوم حدود 2 سال است که همراه خانواده اش توی دانمارک زندگی میکنه و سنش 17 سال است ودر حال تحصیل می باشد.تابعیت این خانوم ماله افغانستان است و به کشور دانمارک پناهنده شده است.
    من خودم دارم میرم توی 23 سال. فوق دیپلم عمران دارم.الیته تازه فهمیدم علاقه ای به رشته ی عمران ندارم )) و نمیخوام ادامه بدم. میدونم خنده داره ولی خوب دیگه پیش میاد.در حال حاضر سرباز هستم و 1 سال دیگه تموم میشه و این خانوم بعد از سربازیم میاد ایران برای آشناییه بیشتر. شغلی که کار میکنم نتورک مارکتینگ هستش.یه شغلی هستش که توی دنیا شناخته شدس.
    دوستان عزیز اگه جزئیات رو هم گفتم به خاطر این بود که کامل راهنماییم کنید.
    ممنون میشم کمک کنید که با این شرایطی که من و اون خانوم داره چه مراحلی رو باید طی کنیم برای اینکه بتونیم در کنار هم باشیم.
    ممنون میشم کامل راهنماییم کنید چون توی بد وضعیتی گیر کردم.منتظر پاسخ دوستان هستم.
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام بردوستان ،من میخواستم ویزا توریستی اقدام کنم ، میخواستم ببینم مدارکه مورده نیاز چیه؟ حالا اگه مدارکم کامل باشه و تا یکی دو هفته دیگه واسه حدودا ٢ ماه اقدام کنم به من تا اوایل تیر visa میدن (میخام تیر تا شهریور برم !) ؟ راستی مصاحبه حضوری هم داره؟ممنون اگه زود جواب بدین !!!

سلام و درود

اونطور که تو سایت اداره مهاجرت نوشته شده حدودا ده تا دوازده روز طول می کشه ویزای شما آماده بشه.به سایت زیر مراجعه کنید
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ssing_time.htm

و برای آگاهی از مدارک لازم برای گرفتن ویزا، می تونید به سایت زیر مراجعه کنید
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...how_to_app.htm

البته بنا به نوشته سایت زیر چون ایران جزو گروه پناهنده محسوب می شه بنابر این برای گرفتن ویزای توریستی باید دعوت نامه داشته باشید.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ist_visits.htm

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط si14 نمایش پست ها
    سلام بردوستان ،من میخواستم ویزا توریستی اقدام کنم ، میخواستم ببینم مدارکه مورده نیاز چیه؟ حالا اگه مدارکم کامل باشه و تا یکی دو هفته دیگه واسه حدودا ٢ ماه اقدام کنم به من تا اوایل تیر visa میدن (میخام تیر تا شهریور برم !) ؟ راستی مصاحبه حضوری هم داره؟ممنون اگه زود جواب بدین !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    سلام،
    من ویزام آمده و برای اول آگوست میرم و تا جایی که میدونم برای رفتن به کلیه شهرهای دانمارک مشکلی نیست.

Junior Member

سلام ,
    من از یه دانشگاه تو رشته ی sound design پذیرش گرفتم , اینا از من مدرک زبان نخواستن , سفارت 100% می خواد؟
    و اینکه من آخر شهریور باید برم و مدرک زبان ندارم !
    ممنون
    آرش

Junior Member

با سلام و تشکر فراوان از اینکه به سوالاتم پاسخ جامع دادین و از وقتی که گذاشتین ممنونم.
    یه مورد دیگه که هنوز در موردش اطمینان ندارم و خواهشم اینه که منو راهنمایی کنین در مورد ساپورت مالی برای سال اول ویزای GR1 هستش. آیا به این صورت که : با افتتاح یک حساب کوتاه مدت ( نه حساب ارزی ) و گذاشتن مبلغ پول به ریال در بانک مثلا پارسیان به مدت سه روز و گرفتن گواهی به زبان اگلیسی از بانک مبنی بر اینکه مبلغ پول مورد نظر به ریال معادل مبلغ خواسته شده به دلار در حساب موجود می باشد ، قابل قبول می باشد؟
    اگر اینجوری که گفتم قابل قبول هست لطفا منو راهنمایی کنین که :
    1) به مدت 3 روز گذاشتن پول در حساب و سپس گرفتن گواهی از بانک و در آوردن پول از حساب کفایت می کنه؟ منظورم اینه که لازم نیتسش که در طی مدتی که مدارک در سفارت ارزیابی می شه این پول در حساب باقی بمونه؟
    2) با توجه به پرس و جویی که داشتم، برای معادل سازی مبلغ پول در بانک از ریال به دلار جهت گرفتن گواهی، بانک، از مبلغ ارز دولتی استفاده می کنه که همانطور که می دونین تقریبا 3/2 مبلغ ارز واقعی هستش، در اینصورت در سفارت ایراد نمیگیرن که مثلا مبلغی که گواهی شده از مبلغ دلار در بازار کمتر هستش ؟
    باز هم تشکر میکنم و آرزوی موفقیت بیشتر.
    ممنون.

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)