صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 553

موضوع: از روز اقدام تا ویزا چقدر طول کشید؟

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

Red face از روز اقدام تا ویزا چقدر طول کشید؟

سلام.
    خوشحال میشم اگه دوستانی که ویزاشون آماده است. با ذکر شرایطشون بنویسن که هر مرحله از کارشون چقدر طول کشید.
    اینجوری یک دید کلی ،برای کسانیکه می خواهند تازه اقدام کنند، ایجاد میشه و در کنارش دوستانی مثل من که ویزاشون هنوز نیومده دلگرم میشن!

پ.ن: من 23 مهر پارسال اقدام کردم. پزشک هستم با 2 سال سابقه کار و ایلتس 7.0. تا اونجایی که از گشت و گذار توی فروم و لا به لای پستها متوجه شدم.هنوز تصمیم قطعی
    برای اقدام کنندگان در اواخر ماه مهر تا ماه آبان صادر نشده. اینجا می تونه جایی باشه که بدون اینکه بین پست های جورواجور سرگیجه بگیریم از وضعیت اقدام کنندگان همزمان با خودمون مطلع بشیم.
    عرض دیگری نیست.
    فقط اینکه خوشحال میشم همکاری کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

پیش فرض پاسخ : از روز اقدام تا ویزا چقدر طول کشید؟

با سلام

من 7 مهرماه اقدام کردم و هنوز منتظرم. به نظر من طول کشیدن مدت دادن پاسخ می تونه به برخی از استعلام هایی که در صورت لزوم انجام می شه بستگی داشته باشه. به عنوان مثال من مدرک کارشناسی ارشدم را از کشور هندوستان گرفته ام و ممکنه که اداره مهاجرت یا هر نهاد دیگه دانمارکی یک سری استعلام اضافی از هندی ها انجام بدهند که این امر می تونه مدت زمان پاسخ دهی را قدری طولانی تر بکنه.

Junior Member

سلام من 9 ابان 92 مدارکمو تحویل دادم. پزشک هستم 33 ساله ایلتس 6 و سابقه 6 سال کار دولتی...و هنوز منتظرم.

Junior Member

سلام من پزشکم ۲۸ ساله آیلتس ۵.۵ ۲۳ دی مدارک و دادم و ۱۴ اسفند ویزا گرفتم

Junior Member

دوستان اگر صادقانه و صحيح اقدام كرده باشند جاي هيچ نگراني نيست ، شايد بهتر باشه اصلا جواب دير بياد كه يكم زبان دانماركي بخونيم با اعتماد به نفس بالاتري اونجا استارت بزنيم، بنده هم اواخر بهمن ٩٢ اقدام كردم با ١٠٥ امتياز ، هنوز خبري نيست

Junior Member

من 22 مهر 92 مدارکم رو تحویل دادم. مهندسی شیمی آیلتس 6، 8 سال سابقه کار مرتبط. تاریخ نامه رسید مدارکم برای اواسط آبانه ولی ویزام هنوز نیومده.
    البته من هفته پیش تماس گرفتم با دانمارک، به من گفت تصمیم گیری در مورد تعداد زیادی از پرونده هایی که در بازه اکتبر و نوامبر اقدام کردند انجام نشده است و دلیلش رو حجم زیاد مدارک و تعطیلات کریسمس گفت.

Junior Member

من 9 دسامبر اقدام کردم با کارشناسی ارشد نفت و 6 سال سابقه ی کار , آیلتس 6.5 / همچنان که خبری نیست!

Junior Member

سلام دوستان لطفا کسانی که اطلاع دارن راهنمایی بفرمایند:
    پرونده هایی که تمام اعضای خانواده با هم اقدام کردن ایا استاتوس همه شان با هم تغییر می کنه؟یا فقط استاتوس فرد اصلی؟
    پیشاپیش سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

من هم مدارکم رو ۶ آبان (28 OCT) تحویل دادم ودیروز که تماس گرفتم گفتش آواخر ماه دیگه تصمیم گیری میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asiehs نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کسانی که اطلاع دارن راهنمایی بفرمایند:
    پرونده هایی که تمام اعضای خانواده با هم اقدام کردن ایا استاتوس همه شان با هم تغییر می کنه؟یا فقط استاتوس فرد اصلی؟
    پیشاپیش سپاس
    دوست عزیز درسته که شما همزمان اقدام کردید ولی case order number نفر اصلی و نفر همراه با هم متفاوته و با دو case number مجزا پول رو پرداخت کردید و تغییر استاتوس پرداخت هم برای هریک از case number ها به صورت مجزا خواهد بود. البته ممکنه ویزای نفر اصلی و همراه در یک روز و یک زمان صادر بشه و تغییر استاتوس هم برای هر دو نفر در یک زمان صورت بگیره.

صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)