صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

سلام روزتون بخير كسي ميدونه براي تاييد مدارك رشته پزشكي توي وزارت بهداشت دانمارك بايد توي چه سايتي برم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in electronics in Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas1992 نمایش پست ها
    سلام روزتون بخير كسي ميدونه براي تاييد مدارك رشته پزشكي توي وزارت بهداشت دانمارك بايد توي چه سايتي برم؟؟؟
    https://sundhedsstyrelsen.dk

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminf نمایش پست ها
    خيلي ممنون ميشه راهنمايي كنيد به كدوم بخش سايت بايد برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in electronics in Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas1992 نمایش پست ها
    خيلي ممنون ميشه راهنمايي كنيد به كدوم بخش سايت بايد برم
    لینک زیر رو با کروم باز کنید که به انگلیسی ترجمه کنه, کاملا توضیح داده که مرحله به مرحله چیکار کنید :
    http://stps.dk/da/sundhedsprofession...de-uden-for-eu

با عرض سلام خدمت دوستان

من قصد دارم برای شرکت در یک summer school و workshop که اواخر آگوست و در دانمارک برگزار میشه برای ویزای شینگن و از سفارت دانمارک در لندن اقدام کنم. من قسمت proof of purpose of visit را خوندم ولی خیلی واسم واضح نبود. چندتا سوال در این مورد داشتم و خیلی ممنون میشم اگردوستان راهنمایی کنند.

1- summer school و workshop جزو کنفرانس محسوب میشه یا بیزنس؟ آیا اینجا اصلا تفاوتی بین بیزنس و کنفرانس قائل هستند یا جفتشون یکیه؟
    2- من در چه صورتی نیاز به پر کردن فرم آنلاین دازم؟ در چه صورتی نیاز به داشتن نامه که حاوی اطلاعات در مورد accommodation و fee و...دارم؟

پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

متنی که در سایت سفارت هست همراه با لینکش:

http://storbritannien.um.dk/en/trave...schengen-visa/

4. Proof of purpose of visit

Business/Conferences:

Original signed letter or fax from foreign business partner.

You may also use the business invitation form (please click here to download invitation form for business visit) or the online invitation.
    The letter must explain the nature and duration of stay and number of entries required. If the foreign business partner is covering all expenses connected with your visit including accommodation it must be stated in the letter/fax. Otherwise a hotel booking must be produced.
    Conferences: confirmation that you have been accepted for the conference and paid the registration fee

Banned

با سلام خدمت دوستان عزیز. من ویزای ST1 اقدام کردم و پذیرش با بورس دارم از یکی از دانشگاه های دانمارک. از 13 Jun مدارکمو سابمیت کردم و الان چهل و دو روزه که هنوز ویزام نیومده. در حالیکه من باید 10 آگوست اونجا باشم. آیا راهی هست که مطلع بشم که چرا ویزام نیومده. البته من با سفارت تماس میگیرم جواب سربالا میدن و آدم رو راضی نمیکنن. آیا کسی شرایط مشابه به من رو داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emperator نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. من ویزای ST1 اقدام کردم و پذیرش با بورس دارم از یکی از دانشگاه های دانمارک. از 13 Jun مدارکمو سابمیت کردم و الان چهل و دو روزه که هنوز ویزام نیومده. در حالیکه من باید 10 آگوست اونجا باشم. آیا راهی هست که مطلع بشم که چرا ویزام نیومده. البته من با سفارت تماس میگیرم جواب سربالا میدن و آدم رو راضی نمیکنن. آیا کسی شرایط مشابه به من رو داره؟
    سلام. من هم دقیقاً شرایط شما رودارم. تازه من 11 جولای بایومتریکس دادم و الان نامه زدم دانشگاه که چکار کنم. من باید 29 آگوست اونجا باشم. جواب داده ممکنه که نتونید بیاید و ویزاتون اکی نشه. من این همه پول هم پرداخت کردم و حالا موندم چکار کنم. تو سایت new to denmark زده معمولاً 15 روز نشد 30 روز دیگه اوضاع بد شد میشه 60 روز. من هم مثل شما نمیدونم چکار کنم. دانشگاه هم متاسفانه due date شهریه رو بر اساس زمان ویزا تنظیم نمی کنه که حالا اینجوری نشه.
    البته من اونجا ازشون شفاهی پرسیدم گفتم چقدر طول میکشه؟ گفت یک هفته داشتیم، دو هفته، چهار هفته و شش هفته هم داشتیم. دارم سکته می کنم خدایی.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    سلام. من هم دقیقاً شرایط شما رودارم. تازه من 11 جولای بایومتریکس دادم و الان نامه زدم دانشگاه که چکار کنم. من باید 29 آگوست اونجا باشم. جواب داده ممکنه که نتونید بیاید و ویزاتون اکی نشه. من این همه پول هم پرداخت کردم و حالا موندم چکار کنم. تو سایت new to denmark زده معمولاً 15 روز نشد 30 روز دیگه اوضاع بد شد میشه 60 روز. من هم مثل شما نمیدونم چکار کنم. دانشگاه هم متاسفانه due date شهریه رو بر اساس زمان ویزا تنظیم نمی کنه که حالا اینجوری نشه.
    البته من اونجا ازشون شفاهی پرسیدم گفتم چقدر طول میکشه؟ گفت یک هفته داشتیم، دو هفته، چهار هفته و شش هفته هم داشتیم. دارم سکته می کنم خدایی.
    سلام. من اینجا دانشجو هستم. یکی از مشکلاتی که ما داریم و خود من هم داشتم، اینه که چون تو ایران همیشه سیستم حرص خوردن هست، چون همیشه باید هی التماس کنیم، نگران باشیم و .... خیلی استرس می کشیم. ولی اینجا، مخصوصا دانمارک سیستم کلا خیلی ریلکس هست! اون هم الان که تعطیلات تابستونه و الان از گروه 40 نفری ما 5 نفر هستن. بعد همیشه ما در اینجور مواقع پشت سر هم ایمیل می زنیم به منشی ها. بچه های ایرانی معروفن بین منشی های دانشگاه ما که همه ش ایمیل می زنن و استرس دارن. البته حق دارین خدایی، من هم همین استرسها رو داشتم وقتی جای شما بودم. اینها رو گفتم که بدونین اون استرسی رو که شما دارین، اینجا اصلا اهمیت نمیدن! ولی روی خوب قضیه اینه که وقتی بیاین اینجا، خودتون هم استرسهاتون کم میشه. این رو نوشتم که تفاوت فرهنگی رو بگم (نمیگم که اینها بهترن یا ما بهتریم. صرفا تفاوت رو گفتم که ریشه های خاص خودش رو هم داره، و خداییش ما گناه داریم!). احتمالا اینقدر ایمیل زدین که منشی شوخی دانمارکی کرده باهاتون!

اما در مورد موضوع شما. دوست خوبم. اتفاقی نمیفته. شما پذیرش گرفتین و باید 29 آگوست اینجا باشین. الان هم تعطیله و 90 درصد کارمندها نیستن و کسی هم جاشون نیست تا وسط آگوست. الان پرونده تون هم شاید خوابیده باشه! شما بلیطت رو بخر (قابل تغییر تاریخ باشه، چه مجانی چه با هزینه کم). بعد صبر کن، بار و بندیلت رو ببند. گودبای پارتی رو بگیر. اگر تا 28 آگوست ویزات نیومد، یک ایمیل بزن، بگو ویزای من هنوز آماده نشده و دیرتر میام. استرس نداره که. سکته برای چی؟ به دانشگاه و منشی هم زیاد ایمیل نزن. خوششون نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام. من اینجا دانشجو هستم. یکی از مشکلاتی که ما داریم و خود من هم داشتم، اینه که چون تو ایران همیشه سیستم حرص خوردن هست، چون همیشه باید هی التماس کنیم، نگران باشیم و .... خیلی استرس می کشیم. ولی اینجا، مخصوصا دانمارک سیستم کلا خیلی ریلکس هست! اون هم الان که تعطیلات تابستونه و الان از گروه 40 نفری ما 5 نفر هستن. بعد همیشه ما در اینجور مواقع پشت سر هم ایمیل می زنیم به منشی ها. بچه های ایرانی معروفن بین منشی های دانشگاه ما که همه ش ایمیل می زنن و استرس دارن. البته حق دارین خدایی، من هم همین استرسها رو داشتم وقتی جای شما بودم. اینها رو گفتم که بدونین اون استرسی رو که شما دارین، اینجا اصلا اهمیت نمیدن! ولی روی خوب قضیه اینه که وقتی بیاین اینجا، خودتون هم استرسهاتون کم میشه. این رو نوشتم که تفاوت فرهنگی رو بگم (نمیگم که اینها بهترن یا ما بهتریم. صرفا تفاوت رو گفتم که ریشه های خاص خودش رو هم داره، و خداییش ما گناه داریم!). احتمالا اینقدر ایمیل زدین که منشی شوخی دانمارکی کرده باهاتون!

اما در مورد موضوع شما. دوست خوبم. اتفاقی نمیفته. شما پذیرش گرفتین و باید 29 آگوست اینجا باشین. الان هم تعطیله و 90 درصد کارمندها نیستن و کسی هم جاشون نیست تا وسط آگوست. الان پرونده تون هم شاید خوابیده باشه! شما بلیطت رو بخر (قابل تغییر تاریخ باشه، چه مجانی چه با هزینه کم). بعد صبر کن، بار و بندیلت رو ببند. گودبای پارتی رو بگیر. اگر تا 28 آگوست ویزات نیومد، یک ایمیل بزن، بگو ویزای من هنوز آماده نشده و دیرتر میام. استرس نداره که. سکته برای چی؟ به دانشگاه و منشی هم زیاد ایمیل نزن. خوششون نمیاد.
    سلام و ممنون بابت پاسخ جامع و کاملتون. حقیقتاً من ایمیل زدم چون نگران بودم و خدایی contact person من تو دانشگاه خیلی با صبر و حوصله جواب میده. حتی گفت بگو فرآیند ویزات کی شروع شده و چه موقع بایومتریکس رو انجام دادی و حتماً من رو در جریان پروسس ویزات بزار. خدا هم خیرش بده. ولی این جملش به کل داغونم کرد.
    I'm afraid that you might not be able to start your studies at DTU due to this fact, but let’s be positive.
    حقیقتاً من باید 22 آگوست برای orientation week اونجا باشم و ماکزیمم دیگه 29 آگوست کلاس ها شروع میشه. من هم همونطور که گفتید برای بلیط اقدام می کنم و مابقی هم با خدا.
    باز هم ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت پاسخ جامع و کاملتون. حقیقتاً من ایمیل زدم چون نگران بودم و خدایی contact person من تو دانشگاه خیلی با صبر و حوصله جواب میده. حتی گفت بگو فرآیند ویزات کی شروع شده و چه موقع بایومتریکس رو انجام دادی و حتماً من رو در جریان پروسس ویزات بزار. خدا هم خیرش بده. ولی این جملش به کل داغونم کرد.
    I'm afraid that you might not be able to start your studies at DTU due to this fact, but let’s be positive.
    حقیقتاً من باید 22 آگوست برای orientation week اونجا باشم و ماکزیمم دیگه 29 آگوست کلاس ها شروع میشه. من هم همونطور که گفتید برای بلیط اقدام می کنم و مابقی هم با خدا.
    باز هم ممنون
    میتونین فردا چهارشنبه بین 9 تا 15 به وقت دانمارک با شماره زیر تماس بگیرین، مربوط به بخش صدور اقامت دانشجویی، و شماره کیس اوردرآی دی و تاریخ تولد میلادی دم دستتون باشه که بتونین پیگیری کنین البته اگر کسی باشه. فقط بپرسین! منظورم اینه که توضیح در مورد استرس و اینکه دیر میشه و .... فایده ای نداره و سیستم اینطوری نیست! فقط بپرسین کی میتونین انتظار ویزا داشته باشین.
    Information about residence permits for students (incl. accompanying family members, if applicable): +45 72 14 20 02
    ولی در هر صورت بلیط رو برای 21 آگوست (و قابل تغییر بگیرین)، اگر ویزا آماده نشد، دیرتر میاین. هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. اگر تا 28 آگوست هم نیومد یک ایمیل بزنین بگین ویزای من صادر نشده و احتمالا یکی دو هفته دیگه صادر میشه. من شخصا احتمال اینکه ویزاتون صادر نشه تا اون موقع رو خیلی خیلی کم می دونم، ولی در هر صورت جای نگرانی نداره. یک هفته زودتر یا دیرتر، اونقدر حساس نباشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)