صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

دوست عزیز. من دیروز با مرکز بین الملل دانشگاه تماس گرفتم گفتن نهایتا ویزای دانشجویی دوماه طول میکشه تازه ممکنه زودتر هم بیاد. من که باید ۱۰ آگوست اونجا باشم شما ۲۹ آگوست. الان با این تفاسیر شما ۴۸ روزه که اقدام کردید و نهایتا ۱۲ روز دیگه (ممکنه زودتر) ویزاتون میاد. ‍پس اصلا جای نگرانی نیست. من هم بهم گفتن اگه دیرتر هم برسم باز ایرادی نداره. بهتره بلیط بخرید مثل من و مثبت باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط emperator نمایش پست ها
    دوست عزیز. من دیروز با مرکز بین الملل دانشگاه تماس گرفتم گفتن نهایتا ویزای دانشجویی دوماه طول میکشه تازه ممکنه زودتر هم بیاد. من که باید ۱۰ آگوست اونجا باشم شما ۲۹ آگوست. الان با این تفاسیر شما ۴۸ روزه که اقدام کردید و نهایتا ۱۲ روز دیگه (ممکنه زودتر) ویزاتون میاد. ‍پس اصلا جای نگرانی نیست. من هم بهم گفتن اگه دیرتر هم برسم باز ایرادی نداره. بهتره بلیط بخرید مثل من و مثبت باشد
    البته من الان دقیقاً 21 روز میشه که اقدام کردم و تا انتهای 20 آگوست معادل 41 روز خواهد شد. امیدوارم ویزا زودتربیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    میتونین فردا چهارشنبه بین 9 تا 15 به وقت دانمارک با شماره زیر تماس بگیرین، مربوط به بخش صدور اقامت دانشجویی، و شماره کیس اوردرآی دی و تاریخ تولد میلادی دم دستتون باشه که بتونین پیگیری کنین البته اگر کسی باشه. فقط بپرسین! منظورم اینه که توضیح در مورد استرس و اینکه دیر میشه و .... فایده ای نداره و سیستم اینطوری نیست! فقط بپرسین کی میتونین انتظار ویزا داشته باشین.
    Information about residence permits for students (incl. accompanying family members, if applicable): +45 72 14 20 02
    ولی در هر صورت بلیط رو برای 21 آگوست (و قابل تغییر بگیرین)، اگر ویزا آماده نشد، دیرتر میاین. هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. اگر تا 28 آگوست هم نیومد یک ایمیل بزنین بگین ویزای من صادر نشده و احتمالا یکی دو هفته دیگه صادر میشه. من شخصا احتمال اینکه ویزاتون صادر نشه تا اون موقع رو خیلی خیلی کم می دونم، ولی در هر صورت جای نگرانی نداره. یک هفته زودتر یا دیرتر، اونقدر حساس نباشین.
    من تماس گرفتم ولی هر دفعه یه تعداد آدم هست که تو صف هستن و من هم در انتظار. البته از contact person خودم تو دانشگاه در حال پیگیری هستم.

همسر من درخواست ويزاي كار داده. الان ٥٤ روزه ما منتظريم هنوز نيومده!!!! هرچي زنگ مي زنيم مي گن وايسا تا اخر ٦٠ روز! معلوم نيست اونا چيكار مي كنن اونجا!

امروز این ایمیل تو inbox دانشگاه برای من اومد.
    Dear non-EU/EEA MSc and Guest students,

This is a message only to the NON-EU/EEA students, who must apply for a residence permit to study in Denmark.

We would like to hear from you if:
    -You have an unconditional admission offer from DTU
    -it has been more than 60 working days since you applied for your residence permit
    -and you have not yet received your residence permit

Please send an email to international@adm.dtu.dk with the subject : SIRI - stating the following:
    Your case ID-number
    The date you applied for your residence permit
    Your DTU journal number (MSc students) / Application number (Guest students)
    Your full name
    Your date of birth
    Citizenship

Thank you!

Best wishes,
    Office of International Affairs

فرستادم. اگر می دونید شما هم بفرستید. شاید بشه. ولی کلا دانمارک خیلی سفارت کندی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    امروز این ایمیل تو inbox دانشگاه برای من اومد.
    Dear non-EU/EEA MSc and Guest students,

This is a message only to the NON-EU/EEA students, who must apply for a residence permit to study in Denmark.

We would like to hear from you if:
    -You have an unconditional admission offer from DTU
    -it has been more than 60 working days since you applied for your residence permit
    -and you have not yet received your residence permit

Please send an email to international@adm.dtu.dk with the subject : SIRI - stating the following:
    Your case ID-number
    The date you applied for your residence permit
    Your DTU journal number (MSc students) / Application number (Guest students)
    Your full name
    Your date of birth
    Citizenship

Thank you!

Best wishes,
    Office of International Affairs

فرستادم. اگر می دونید شما هم بفرستید. شاید بشه. ولی کلا دانمارک خیلی سفارت کندی داره.
    تو جواب برای من این رو نوشت. یعنی کلا 60 روز رو شاخشه.

Thank you for your mail. Since you applied for the residence permit on 11.07.16, we cannot follow up on it just as yet. It takes 60 days as processing time for the residence permit. Please remind me around 20th August to check on the status, if you still have not heard from them by that time.

خواهشاً کسانی که از 60 روز گذشته و هنوز دریافت نکرده اند یه اطلاع رسانی بفرمایند. خیلی جالبه از سفارت پرسیدم گفت یک هفته ای و دو هفته ای و شش هفته ای هم داشتیم.

آقا کسی ویزا دانمارکش اومد؟

Junior Member

سلام

ایا دانمارک ویزای همراه میده و چطوری هست . همونجا میده یا بعد چند ماه

ممنونم

Junior Member

Post پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

با سلام
    من و همسرم واسه دانشگاه آرهوس دعوتنامه داریم که فرصت مطالعاتیمان را بگذرانیم. می خواستم راهنمایی کنید که هزینه سفارت برای دریافت ویزا برای هر نفر حدودا چقدر میشه و حدودا چقدر طول میکشه؟ از چند ماه قبل از تاریخ دعوت نامه باید اقدام کرد؟
    پولی که وزارت علوم برای دانشجویان غیر بورسیه میده برای کشور دانمارک چقدر هست؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ دوستان عزیز هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninih نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم واسه دانشگاه آرهوس دعوتنامه داریم که فرصت مطالعاتیمان را بگذرانیم. می خواستم راهنمایی کنید که هزینه سفارت برای دریافت ویزا برای هر نفر حدودا چقدر میشه و حدودا چقدر طول میکشه؟ از چند ماه قبل از تاریخ دعوت نامه باید اقدام کرد؟
    پولی که وزارت علوم برای دانشجویان غیر بورسیه میده برای کشور دانمارک چقدر هست؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ دوستان عزیز هستم
    سلام و تبریک می گم. کلا یه نکته رو مد نظر داشته باد که کلا سفارت دانمارک سفارت کندی هستش و باید هر چه سریعتر می تونید اقدام کنید. اگر تو تعطیلات تابستونی هم بخوره بدتر. ولی در هر صورت می تونید با contact personتون تو دانشگاه در ارتباط باشید حتی برای فرآیند ویزا. خیلی هم خوب جواب میدن.
    برای من هزینه 220 دلار آمریکا بود. در موردی مورد وزارت علوم هم شرمنده چیزی در موردش نمی دونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)