صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    آقا کسی ویزا دانمارکش اومد؟
    آقا بالاخره ویزا اومد و من 18 آگوست بعد از 40 روز گرقتم. ممنون با بن راهنمایی دوستان. کلا ب تجربه اینکه سفارت دانمارک رو هر چه سریعتر باید اپلای کنید که فرآیندش طول میکشه و همینطور با contact personتون در ارتباط باشید حتما.

Junior Member Eli30 آواتار ها

سلام
    ویزای تحصیلی دانمارک ریجکتی داشته تا حالا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید.

من کارمند دولت با ۵ سال سابقه و ماهیانه ۲ و نیم ملیون تومان پول هستم. بیمه ۵ سال دارم. سند ملکی ندارم ۱۲ ملیون پسنداز دارم و مجردم . به نظرتون احتمال ویزای شنگن هست؟؟ در ضمن حساب اداریم مال ۵ سال پیشه و جدیدا(۲ماهه) یه حساب با سود حدودا۱۵ درصد بازکردم. و هرچی حقوق ماهانه مه از تو حساب ادارم به حساب جدید که ۲ ماه از تاریخ افتتاحش گذشته ریختم. به نظر موجودی حساب جدید رو دوباره به حساب ادارم منتقل کنم برای گردش حساب یا هموون حساب جدید که ۲ ماه عمر داره رو بدم. در ضمن من دارای واقعیم ۱۲ تومانه شاید تا ۱ ی۲ماه دیگه به ۲۰ تومان رسید.

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید. من منتظر جواباتونم.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم اگر کسی زحمت بکشه پاسخ بده
    برای کسی که به عنوان فرصت مطالعاتی دوره دکتری پذیرش گرفته چقدر مراحل اخذ ویزا طول میکشه؟
    و اینکه آیا برای همراه هم میشه بصورت همزمان اقدام کرد؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به ج

دوستان کسی اطلاع داره آیا سفارت دانمارک برای ریز نمرات و مدرک ارشد و کارشناسی، داشتن مهر دادگستری و وزارت خارجه رو برای متقاضیان دکترا ضروری میدونه یا نه؟ به سفارت زنگ بزنم بهم میگن؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین ک

دوستان هزینه سفارت دانمارک رو چجوری میشه پرداخت کرد؟ من دیدم سایتایی هستن که مستر کارت بفروشن ولی به دلار هست. حالا که مبلغ باید به کرون پرداخت بشه هم میشه با مستر کارت خرید؟ اگه میشه یکی سریع جواب منو بده. تشکر

اساتید کسی برای دکتری اقدام کرده برای ویزا که متاهل باشه؟

مدارک لازم برای همسر چیی ؟ ویزای هر دو همزمان میاد؟ راهنمائی کنید ممنون میشم

Junior Member

دوستان با سلام
    بنده کارمند هستم. حساب بانکی خوب هست. برادرم 20 سال مقیم دانمارک هست.
    همچنین بنده و همسرم پارسال از طریق یک آژانس به کشور سوئد رفتیم و بعدش دانمارک پبش برادرم رفتیم. در حال حاضر یک ویزای شینگن داخل پاس هامون موجود هست.
    آیا امسال اگر خودم مستقیم از سفارت دانمارک اقدام کنم آیا ویزا می دهند یا نه؟
    الان نوبت سفارت از طریق سفارت گرفته ام ولی نمی دانم برم درخواست بدم یا نه از ریجکت شدن می ترسم
    لطفا اگر کسی اطلاعات دارد راهنمایی کند

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iemanager نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه از یکی از دانشگاههای دانمارک دعوتنامه گرفتم. چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر اطلاع دارید پاسخ بدید
    اول اینکه آیا من و همسرم میتونیم همزمان ویزا بگیریم و وارد دانمارک بشیم یا قانون دانمارک اینجوریه که اول یکی بره بعدش همرش بیاد؟
    دوم اینکه ویزای دانمارک شینگن هستش؟ یعنی میشه تو این مدت به سایر کشورهای اروپایی سفر کرد؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط denbr نمایش پست ها
    نه مدرک زبان نمی خوان. اما روز اینترویو ازتون یه چند دیقه واسه تست زبانتون سوال می پرسن. مثلا من واسه کنفرانس و فرصت می رفتم ازم از موضوع کنفرانس و چیزی که من قرار بود تو کنفرانس ارایه بدم پرسید.
    سلام دوست عزیز
    در مورد ویزای دانمارک سوال داشتم.. با توجه به اینکه شما رفتین اون کشور... می تونید راهنماییم کنید که باید چیکار کنم..
    من دعوتنامه گرفتم... ولی تو سایت خوندم که باید یک نسخه از دعوتنامه برای سفارت دانمارک از طرف شخص دعوت کننده ارسال بشه!! درسته؟؟
    و اینکه باید برای چه نوع ویزایی درخواست بدم.. هم من و هم همسرم... اسم همسرم هم تو دعوتنامه ذکر شده.
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    یک سوال داشتم. آیا کسی می تونه من رو راهنمایی کنه در خصوص گرفتن ویزای GX1 برای پزشکان؟ همسر من متخصص ارتوپدی هست و ما قصد مهاجرت به کشور دانمارک رو داریم. نمی دونم باید از کجا شروع کنم و اصلا چه کار کنم...اگر ممکنه راهنمایی م کنین.
    با سپاس پیشاپیش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)