صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام خدمت دوستان ، همسر من در دانمار کار میکنند و برای من درخواستی فرستادن بعد از اکسپت شدن 14 روز مهلت دادن که من در ایران به سفارت بروم که اثر انگشت و مدارک تحویل بدم ولی میگن بدون وقت نمیشه سفارت رفت کسی میتونه راهنمایی کنه چیکار باید انجام بدم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil_1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان ، همسر من در دانمار کار میکنند و برای من درخواستی فرستادن بعد از اکسپت شدن 14 روز مهلت دادن که من در ایران به سفارت بروم که اثر انگشت و مدارک تحویل بدم ولی میگن بدون وقت نمیشه سفارت رفت کسی میتونه راهنمایی کنه چیکار باید انجام بدم ؟

با سلام.خانم من امروز رفت برای بیومتری .اولش گفتند باید وقت قبلی می گرفت ولی بعدا اجازه دادند

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من شرایط کامل رو برای مهاجرت به دانمارک دارم اما با توجه به اینکه میخوام مادر و خواهرم همراه من مهاجرت کنند نیاز به شرایط دیگه ای دارم. با چندین وکیل صحبت کردم همه اونها میگن می تونیم به صورت توریستی بریم و بعد توی کمپ اجتماعی بمونیم و بعد درخواست اقامت بدیم.
    اما من خیلی به حرفهای آنها اعتماد ندارم و اگه امکان داره و کسی از این طریق رفته به من هم اطلاعات بده که مراحل کار چطوریه و چقدر زمان میبره ؟ و اینک امکان پذیره یانه؟

مرسی از دوستان

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط marya59 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من شرایط کامل رو برای مهاجرت به دانمارک دارم اما با توجه به اینکه میخوام مادر و خواهرم همراه من مهاجرت کنند نیاز به شرایط دیگه ای دارم. با چندین وکیل صحبت کردم همه اونها میگن می تونیم به صورت توریستی بریم و بعد توی کمپ اجتماعی بمونیم و بعد درخواست اقامت بدیم.
    اما من خیلی به حرفهای آنها اعتماد ندارم و اگه امکان داره و کسی از این طریق رفته به من هم اطلاعات بده که مراحل کار چطوریه و چقدر زمان میبره ؟ و اینک امکان پذیره یانه؟

مرسی از دوستان
    یه همچین چیزی امکان پذیر نیست اونم توریستی!! به حرف این وکیلای شیاد گوش نکنید میرید چند سال با بدترین وضعیت تو کمپ دادگاه مدرک مستدل میخواد چرا اومدید؟ بعدم ریجکت میشید برتون میگردونن!! اگه به این سادگی بود خانم که الان دانمارک 6 ملیون جمعیت که نداشت! 600 ملیون داشت!! همه میرفتن! شما که شرایطشو داری اول قانونی خودت اقدام کن برو اونجا شرایط رو بسنج بعد ببین یه همچین کارایی شدنیه یا نه!! این کلمه کمپ اجتماعی من در اوردی و دکون جدید شده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    با سلام.خانم من امروز رفت برای بیومتری .اولش گفتند باید وقت قبلی می گرفت ولی بعدا اجازه دادند

به هیچ وجه به وقت قبلی نیاز نیست. سفارت ملزمه که تا 2 هفته بعد از آنلاین اپلای همراهان اونها رو بدون نوبت بیومتری کنه. فقط راس ساعت 12 دو شنبه تا 5 شنبه اونجا باشید. بهشون هم تاکید کنید که باید برید داخل وگرنه اپلایتون باطل میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    [/RIGHT]به هیچ وجه به وقت قبلی نیاز نیست. سفارت ملزمه که تا 2 هفته بعد از آنلاین اپلای همراهان اونها رو بدون نوبت بیومتری کنه. فقط راس ساعت 12 دو شنبه تا 5 شنبه اونجا باشید. بهشون هم تاکید کنید که باید برید داخل وگرنه اپلایتون باطل میشه
    منم دم سفارت رفتم البته 7 صبح که به نظرم بهتر شد زودتر رفتم آخه روزانه فقط 5 نفر کارای بیومتریشونو انجام میدن که همون موقع که کارمنداشون رسیدن ی برگه رو در زدن برای کسای که بیومترین اسماشونو بنویسن و کسای که پشت در بودن به ترتیبی که امده بودن اسم نوشتن

Junior Member

مدارک لازم جهت بیومتری
    صفحه اول پاسپرت فتو رنگی
    صفحه اول شناسنامه فتو رنگی
    250 دلار که صد دلاریاش سال 2006 باید باشن
    پرینت فرم fa8 پر شده تمام صفحات پرینت رنگی
    یک عدد عکس 6*4
    پرینت قبض رسید اینترنتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marya59 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

مرسی از دوستان
    سلام دوست عزیز
    بدترین کار ممکنه می باشد اینکار شما را توی مسیری بدی می بره که نتیجه اش اصلا مشخص نیست و شما ممکنه سالها گرفتار باشی بهترین راه مهاجرت قانونی است لطفا به مزخرفات این وکلا هم توجه نکن شما اگه توریستی وارد بشی به احتمال خیلی زیاد دیپورت می شی و روی مهاجرت قانونی شما هم می تونه تاثیر گذار باشه
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

سلام

دوستان آیا کارت پایان خدمت هم جز مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا هست ؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

دوستان آیا کارت پایان خدمت هم جز مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا هست ؟؟؟؟
    دوست عزیز ،پایان خدمت برای دریافت پاسپورت لازم است ولی برای ویزا نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)