صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

سلام دوستان، اگر برای دوره دکترا از یک دانشگاه دانمارک پذیرش بگیریم، میتوانیم همسر خود را هم به دانمارک ببریم؟ یعنی با پذیرش دکترا، به همسر ویزا میدن؟ موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ali_8564 نمایش پست ها
    سلام دوستان، اگر برای دوره دکترا از یک دانشگاه دانمارک پذیرش بگیریم، میتوانیم همسر خود را هم به دانمارک ببریم؟ یعنی با پذیرش دکترا، به همسر ویزا میدن؟ موفق باشید
    بله. همزمان با خودتون برای همسر هم اقدام کنین.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من ویزام اومده و برای همسرم هم 50 روزی هست که اقدام کردیم ولی هنوز ویزای همسرم نیومده از طرفی من تو دانمارک خونه اجاره کردم و تصور می کردم همینطور که تو سایتشون نوشته ویزای همسرم یکماهه بیادولی تا حالا خبری نشده , کسی هست منو راهنمایی کنه که چطور می تونم و با چه شماره ای در دانمارک تماس بگیرم که به من اطلاع بدن که ویزای همسرم کی میاد , چون من می خوام به خاطر بچه کوچکی که داریم با هم بریم - ممنون و سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hirbod92 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من ویزام اومده و برای همسرم هم 50 روزی هست که اقدام کردیم ولی هنوز ویزای همسرم نیومده از طرفی من تو دانمارک خونه اجاره کردم و تصور می کردم همینطور که تو سایتشون نوشته ویزای همسرم یکماهه بیادولی تا حالا خبری نشده , کسی هست منو راهنمایی کنه که چطور می تونم و با چه شماره ای در دانمارک تماس بگیرم که به من اطلاع بدن که ویزای همسرم کی میاد , چون من می خوام به خاطر بچه کوچکی که داریم با هم بریم - ممنون و سپاسگزارم
    الان سرعت کارشون بالاتر رفته. یکی از بچه ها تازگی چهار ماهه جواب همسرش اومد. ولی یکی دو ماه که اصلا من ندیدم تا حالا. بین 4 تا 6 ماه حساب کنین. خودتون هم هر ویزایی دارین، حواستون باید یاشه که تو اون بازه زمانی که اجازه دارین باید حتما وارد دانمارک شین.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برای فرصت مطالعاتی کدوم فرم را باید پر کرد؟ آیا فرم ST1 باید پر بشه؟ با سفارت دانمارک تماس گرفتم و اونها گفتن فرم AR1 باید تکمیل بشه ولی این فرم مربوط به دانشجویانی است که از دانمارک حقوق دریافت می کنند!! دوباره با سفارت صحبت کردم گفتن ما نمی دونیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برای فرصت مطالعاتی کدوم فرم را باید پر کرد؟ آیا فرم ST1 باید پر بشه؟ با سفارت دانمارک تماس گرفتم و اونها گفتن فرم AR1 باید تکمیل بشه ولی این فرم مربوط به دانشجویانی است که از دانمارک حقوق دریافت می کنند!! دوباره با سفارت صحبت کردم گفتن ما نمی دونیم!
    از international office دانشگاه باید بپرسین

Junior Member

با سلام به دوستان. ویزای من در تاریخ 4 مارچ 2014 و همسرم یک هفته بعد صادر شد. بعد از گذشت 54 روز. ویزای گرین کارت. اگر ما june دانمارک باشیم مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام وقت بخیر دوستان عزیز سوال داشتم در مورد اینکه آیا میشه با ویزای توریستی به دانمارک یا کشور های شنگن اومد و over ماند و در نهایت پس از چند راهی برای گرفتن اقامت دائم وجود دارد ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان گرامی. من مرداد وقت مصاحبه دارم. مشکلم طریقه پرداختن هزینه نظر به حساب اداره مهاجرت دانمارکه که حدود 1500دلاره. میشه به سفارت دانمارک تو ایران نقدا پرداخت کرد؟ من شنیدم بهتره به سفارت ندیم چون امکان داره به موقع به اداره مهاجرت نرسه و درخواستمون کلا ریجکت شه. با توجه به تحریمها و مبلغ کمش صرافیها هم قبول نمیکنن. اگه کسی میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaatima نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی. من مرداد وقت مصاحبه دارم. مشکلم طریقه پرداختن هزینه نظر به حساب اداره مهاجرت دانمارکه که حدود 1500دلاره. میشه به سفارت دانمارک تو ایران نقدا پرداخت کرد؟ من شنیدم بهتره به سفارت ندیم چون امکان داره به موقع به اداره مهاجرت نرسه و درخواستمون کلا ریجکت شه. با توجه به تحریمها و مبلغ کمش صرافیها هم قبول نمیکنن. اگه کسی میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه.
    یا یک فامیل خارج از کشور بده پرداخت کنه یا همین بالای صفحه که تبلیغ تهران پیمنت رو میکنن بقیه هم همینکارو کردن مشکلی نداره شرکته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)