صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 165

موضوع: مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری/دانشگاه هنر تبریز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک (به جز گرین کارت)

سلام دوستان
    من 19 نوامبر برای ویزای کار دانمارک کارای بیومتریکم تو سفارت انجام شد (75 روز پیش) ولی استیتوسم هنوز paid on هستش....به نظرتون دیر نشده یکم؟؟؟ با خانوم مغروری هم حرف زدم گفت بیخیال آقا! مورد داشتیم از ژانویه 2014 هنوز paid on ا... !!!

سلام دوستان من به یک اتاق در کپنهاک نیاز دارم اگر می شه راهنمایی بفرمایید از 12 فوریه به بعد.

با سلام
    دوستان کسی در باره ویزای xg1 که مخصوص پزشکان هست و دو ساله می باشد چیزی می دونه؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalalkzm نمایش پست ها
    با سلام. من و همسرم بصورت آنلاین و همزمان برای ویزای دانمارک اقدام کردیم (من ویزای کار AR1 و همسرم ویزای همراه FA8). به پیشنهاد خودشون، در هر دو اپلیکیشن آنلاین خودم و همسرم، Case order ID خودم و همسرم رو قید کردم تا این دو اپلیکیشن بهم لینک باشن. همچنین، ٨ دسامبر ٢٠١٤ کارهای بیومتریک رو باهم در سفارت انجام دادیم. استاتوس من هفته پیش تغییر کرد اما استاتوس همسرم همچنان Pain on هست. امروز (١٩ ژانویه ٢٠١٥) خانم مغروری از سفارت تماس گرفتن که ویزای من آماده هست و وقتی از ویزای همسرم پرسیدم گفتن هنوز نیومده (چیزی هم در مورد نقص مدارک نگفتن). من ذهنیتم این این بود که ویزای من و همسرم باهم میاد اما حالا اینجوری نشده. دوستان، مورد مشابه یا پیشنهادی دارین؟ ممنون.
    معمولا ویزای پارتنر دیرتر میاد. نگران نباشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط archvadood نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 19 نوامبر برای ویزای کار دانمارک کارای بیومتریکم تو سفارت انجام شد (75 روز پیش) ولی استیتوسم هنوز paid on هستش....به نظرتون دیر نشده یکم؟؟؟ با خانوم مغروری هم حرف زدم گفت بیخیال آقا! مورد داشتیم از ژانویه 2014 هنوز paid on ا... !!!
    service goal کیس شما نمی دونم چند روزس. اما مال من ویزای پارتنر بود که ماکسیمم 3 ماه طول میکشه، 65 روزه اومد. اصلا عجله نکنین. کیس به کیس فرق داره. همین ویزای پارتنر واسه یکی از دوستام 1 ماهه اومده بود و واسه یکی دیگه حتی بیشتر از ماکسیمم طول کشید ( 100 روز)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhi نمایش پست ها
    سلام .بچه ها لطفا یه راهنمایی بکنید خیلی کارم فوریه
    یکی از دوستام میخواد برای اردیبهشت ویزای توریستی بگیره چه جوری باید اقدام کنه ؟ مدارک چی می خواد ؟ اصلا به ایرانیا ویزای توریستی میدن بدون دعوتنامه؟ دوستم بیشتر کشورهای اروپایی رو رفته توریستی .توی ایران هم صاحب شرکت و املاکه.بدون همسر هم می خواد اقدام کنه.لطفا راهنمایی کنید میخوام بدونم با این شرایط امکانش هست؟
    واسه ایرانیا ویزای توریستی نمیدن. یعنی حداقل سفارت دانمارک تو تهران این کار رو نمی کنه. بدون دعوتنامه شدنی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم سوال کنم که سفارت دانمارک برای زدن ویزا توی پاس و گرفتن بیومتری ۲۵۰ دلار میگیره ؟کسی تجربه گرفتن ویزای ایسلند رو از سفارت دانمارک داشته
    مرسی
    من ویزای ایسلند رو نمی دونم اما سال پیش که واسه ویزای کوتاه مدت دانمارک کلا 80 دلار گرفتن. امسالم شاید خیلی کم زیاد شده باشه شایدم اصلا زیاد نشده باشه. به سایت nyidenmark.dk نگاه کنین. هزینه ی همه ی ویزاهارو نوشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soodi_j نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا برای درخواست ویزای دانمارک برای فرصت مطالعاتی نیاز به نمره زبان آیتلس یا تافل هست؟؟؟
    نه مدرک زبان نمی خوان. اما روز اینترویو ازتون یه چند دیقه واسه تست زبانتون سوال می پرسن. مثلا من واسه کنفرانس و فرصت می رفتم ازم از موضوع کنفرانس و چیزی که من قرار بود تو کنفرانس ارایه بدم پرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام بچه ها

همسرم برای یک کنفرانس پذیرفته شده و دعوت نامه هم داره.از طرف کنفرانس نامه دعوت نامه را به سفارت دانمارک تهران email کردند و ما خودمون هم کپی اش را داریم .برای ماه آگوست ,وقت دادن.طبق email ای که فرستادن نوشته که ویزا به طور نرمال یک روز قبل از کنفرانس و یک روز بعد از کنفرانس داده میشه .سوالم اینه که ما می خواهیم بعد از دانمارک به کشور فرانسه و ایتالیا هم برویم .چه جوری میشه ویزا گرفت .میشه راهنماییم کنید.ممنون میشم.
    بله ویزارو همونطوری که نوشته شده میدن. بهترین کاری که تو این شرایط میشه کرد اینه که به یکی از استادایی که مسئول برگزاری کنفرانس هم هست یه ایمیل بزنین و بهش توضیح بدین که واسه یه ایرانی سخته که واسه 2 روز بیاد دانمارک و بلافاصله برگرده. و ازش خواهش کنین واستون یه دعوتنامه ی research stay هم بفرسته. من خودم دعوتنامه ی 3 هفته ای خواستم 4 هفته نوشت. (البته من با این استاد قبلا هم مکاتبه داشتم و بعد از رفتن هم باز دو ماه ویزام رو تمدید کردم) بهترین و مطمئنترین راهه.

Junior Member

سلام دوستان،

یکی از دوستان من ویزای ۳ساله اقامت در دانمارک داره و حدود ۵ ماهه که شغل قانونی(با بیمه) در دانمارک داره، آیا میتونه برای من دعوت نامه بفرسته که ویزای توریستی بگیرم؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)