نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تجربیات GRE PSYCHOLOGY SUBJECT TEST

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

Smile تجربیات GRE PSYCHOLOGY SUBJECT TEST

تجربیات آزمون 13 اکتبر

آزمون امروز در شرایط خوبی برگزار شد. معطلی نداشتیم و همه چیز مرتب بود به غیر از اینکه مراقبین یادشون رفت به من مداد بدن منم که فقط پاک کن و مداد تراش برده بودم ... البته بعدش برام آوردن.
    برام جالب بود که دفترچه سوالات چاپ سال 2010 بود. در مجموع از نظر من هر سه دسته سوال آسان، متوسط و سخت در دفترچه بود. مخصوصا بعضی از سوالات آمار که استدلالی بود و من وقت کم آوردم و نتونستم جواب بدم. طرح سولومن، خطاهای نوع اول و دوم و نحوه نمونه گیری و توزیع افراد در دو گروه در سوالات پرسیده شده بود. ضمنا در مورد مکانسیم های دفاعی هم سوال شده بود و همچنین مسائل مربوط به رابطه پزشک و بیمار که فکر کردم بهتر بود غیر از منابع مختص GRE دوبار از اول چکیده روانپزشکی رو می خوندم . در بین سوالات حدد 10 سوال به اشکال مختلف در مورد Language پرسیده شده بود. چند سوال در مورد حافظه و social loafing و حساسیت زدایی تدریجی. در مورد اختلالات روانپزشکی کودکان هم چندسوال اومده بود که البته من در منابع GRE SUBJECT در موردش نخونده بودم و از قبل بلد بودم ( در خلاصه روانپزشکی به خوبی توضیه داده شده اند). در مورد Physiological Psychology به نظرم رسید سوالات کمی طرح شده بود و من انتظار داشتم سوالات بیشتری از این موضوع ببینم. با توجه به سوالات فکر می کنم دوستانی که می خوان در آینده امتحان بدن بهتره که به ترتیب بارونز، پرینستون ، کاپلان و بعد هر چی دیگه دلشون خواست بخونن.
    موفق باشید

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

پیش فرض پاسخ : تجربیات GRE PSYCHOLOGY SUBJECT TEST

نقل قول نوشته اصلی توسط zareipsy نمایش پست ها
    تجربیات آزمون 13 اکتبر

آزمون امروز در شرایط خوبی برگزار شد. معطلی نداشتیم و همه چیز مرتب بود به غیر از اینکه مراقبین یادشون رفت به من مداد بدن منم که فقط پاک کن و مداد تراش برده بودم ... البته بعدش برام آوردن.
    برام جالب بود که دفترچه سوالات چاپ سال 2010 بود. در مجموع از نظر من هر سه دسته سوال آسان، متوسط و سخت در دفترچه بود. مخصوصا بعضی از سوالات آمار که استدلالی بود و من وقت کم آوردم و نتونستم جواب بدم. طرح سولومن، خطاهای نوع اول و دوم و نحوه نمونه گیری و توزیع افراد در دو گروه در سوالات پرسیده شده بود. ضمنا در مورد مکانسیم های دفاعی هم سوال شده بود و همچنین مسائل مربوط به رابطه پزشک و بیمار که فکر کردم بهتر بود غیر از منابع مختص GRE دوبار از اول چکیده روانپزشکی رو می خوندم . در بین سوالات حدد 10 سوال به اشکال مختلف در مورد Language پرسیده شده بود. چند سوال در مورد حافظه و social loafing و حساسیت زدایی تدریجی. در مورد اختلالات روانپزشکی کودکان هم چندسوال اومده بود که البته من در منابع GRE SUBJECT در موردش نخونده بودم و از قبل بلد بودم ( در خلاصه روانپزشکی به خوبی توضیه داده شده اند). در مورد Physiological Psychology به نظرم رسید سوالات کمی طرح شده بود و من انتظار داشتم سوالات بیشتری از این موضوع ببینم. با توجه به سوالات فکر می کنم دوستانی که می خوان در آینده امتحان بدن بهتره که به ترتیب بارونز، پرینستون ، کاپلان و بعد هر چی دیگه دلشون خواست بخونن.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    تاپیک خیلی خوبی ایجاد کردی.
    چند تا سوال دارم.
    1) آیا قبلا هم تجربه GRE subject داشتی؟
    2) من در به در دنبال منابعش هستم و کل انقلابو زیرو رو کردم بارونزو پرینستون را گیر نیاوردم. شما سه تاشم خوندی ؟ چند وقت؟
    3) چرا نمیشه بهت پ.خ فرستاد؟
    نکات کلی موثر در پذیرش رشته روانشناسی. چه مواردی رو در نظر میگرفتم اگر بر میگشتم به دوران لیسانسم.http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2212943

Junior Member

سلام دوستان،من هم دنبال منابع آزمون GRE subject می گردم، از کجا باید منابعش رو تهیه کنم؟

این کتاب تمرین جی.ار.ای سابجکت هست از خود وبسایت ets به صورت پی.دی.اف هست.از اینجا دانلود کنید

سلام دوستان. من قصد دارم برای phd روانشناسی یا مشاوره پذیرش بگیرم.
    با توجه به اینکه از آذر ماه باید مکاتباتم رو شروع کنم می خواستم ببینم کسی هست که تجربه ای در این زمینه داشته باشه و راهنماییم کنه که الان باید از کجا شروع کنم.