صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تجربیات امتحان جی آر ای سابجکت فیزیک مورخه 1391/7/22

Question تجربیات امتحان جی آر ای سابجکت فیزیک مورخه 1391/7/22

دوستانی که در امتحان جی آر ای سابجکت رشته فیزیک امروز مورخه 1391/7/22 شرکت کردند لطفا نظراتشون رو اعلام کنند.

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان جی آر ای سابجکت فیزیک مورخه 1391/7/22

دوستان کسی امتحان جی آر ای سابجکت اکتبر رو شرکت نکرده؟ قبلا ظاهرا شرکت کننده بیشتر بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

فکر کنم سرجمع صد نفر هم توی حوزه نبودن برای آزمون Subject که تازه همه‌ی Subject ای ها بودن و فقط فیزیک نبودن. برای همین زیاد عجیب نیست اگر کسیو اینجا پیدا نکردید.
    البته انکار نمی‌کنم، جمعیت فیزیک خیلی زیاد بود. از یکی از دوستهام که فیزیک می‌داد شنیدم که خیلی ساده بوده ولی خوب جزییات بیشتری نمی‌دونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    من ابان ازمون دارم. از طریق ets ثبت نام کردم. کار خاصی نیاز هست انجام بدم؟ مثلا توی سنجش پروفایل بسازم.
    و اینکه من هنوز دانشگاه پیدا نکردم و نمیخوام کد واسه ریپرت نمرم بنویسم. مشکلی که نیست.هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nur نمایش پست ها
    سلام
    من ابان ازمون دارم. از طریق ets ثبت نام کردم. کار خاصی نیاز هست انجام بدم؟ مثلا توی سنجش پروفایل بسازم.
    و اینکه من هنوز دانشگاه پیدا نکردم و نمیخوام کد واسه ریپرت نمرم بنویسم. مشکلی که نیست.هست؟
    سلام. فعلا فکر نکنم لازم باشه ولی فکر میکنم موقع پخش کارت ورود به جلسه یک شماره ای بهتون میدن که میتونید با استفاده از اون پروفایل برای دیدن نمره هاتون بسازید. به نظرم تا روز امتحان سعی کنید کد دانشگاههایی رو که به احتمال زیاد اپلای میکنید رو بدست بیارید چون اگه بعدا بخواهید سفارش بدید باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

سلام
    راجب به وارد کردن شماره ثبت نام در پروفایل ای تی اس حق با دوستمونه اما ... شما که از ets ثبت نام کردین باید توی سنجش هم پروفایل بسازید.سایت سنجش قسمت جی ار ای که برید یه قسمت برای وارد کردن اطلاعات افرادیه که مستقیما از ای تی اس ثبت نام کردن.
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    راجب به وارد کردن شماره ثبت نام در پروفایل ای تی اس حق با دوستمونه اما ... شما که از ets ثبت نام کردین باید توی سنجش هم پروفایل بسازید.سایت سنجش قسمت جی ار ای که برید یه قسمت برای وارد کردن اطلاعات افرادیه که مستقیما از ای تی اس ثبت نام کردن.
    درسته باید تو سایت سازمان سنجش پروفایل بسازید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

بچه ها شنبه امتحان دارم، حرفی حدیثی، راهنمایی دارید بگید لطفا. راستی من باید کارت بگیرم؟ اگه اره از کجا؟

بچه ها شنبه امتحان دارم، حرفی حدیثی، راهنمایی دارید بگید لطفا. راستی من باید کارت بگیرم؟ اگه اره از کجا؟
    بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون GRE)SUBJECT) روز شنبه مورخ20/8/91(Nov.10.2012) مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون از روزيكشنبه مورخ14/8/91 تا روزچهارشنبه 17/8/91 از ساعت 8:30 تا ساعت 14:00 توزيع خواهدشد.
    داوطلبان گرامي مي‌توانند در تاريخ‌هاي ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه، شناسنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك 204 - مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.
    يادآوري مي‌گردد نشاني محل برگزاري آزمون فوق به شرح ذيل مي باشد:
    تهران – ميدان فردوسي- به سمت ميدان انقلاب -كوچه شاهرود- دانشكده آماروانفورماتيك سازمان سنجش آموزش كشور
    این عین اطلاعیه سازمان سنجشه. فکر کنم روز امتحان هم میتونید کارتتون رو بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

من الان دارم تو سنجش واسه خودم پروفایل میسازم، اما میگه:
    مهلت ثبت اطلاعات براي اين آزمون تمام شده است و چنانچه داوطلب اين آزمون باشيد و اطلاعات خود را ثبت نکرده باشيد، طبق ضوابط از شرکت شما در آزمون جلوگيري خواهد شد!!!!!!!!!
    من نمیدونستم منی که از طریق ets ثبت نام کردم هم باید طی مهلت ثبت نام تو سنجش پروفایل بسازم!!!!
    الان باید چه کار کنم؟ تازه من جمعه شب میرم تهران و میخواستم سر جلسه کارتم رو بگیرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین