صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

من از اونجايي كه نمي تونستم ديفر كنم چون دانشگاه ما نمي شه ديفر كرد مجبور شدم ري اپلاي كنم بعد از اين همه مدت كه منتظر نامه ها بودم به من نامه زدند كه به خاطر بحران مالي قضيه تو complicated است و ما بايد جلسه بذاريم؟؟ اين يعني چه؟ مگه دانشگاه مي تونه چنين كاري را كنه و بعد از يه ترم بزنه زير همه چي؟؟ :-[ اون از ويزامون كه ريكلير شديم حالا اين هم از دانشگاه مثل اينكه قسمت نيست ما بريم
    دوستان راهنماييم مي كنند كه من چه كار بايد بكنم؟؟؟
    HAPPINESS

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

صاحب جان هر دم ار اين باغ بري مي رسد ولي نگران نباش. حتما يه منبعي برات پيدا مي كنن. شما هم الان كاري نمي توني بكني.

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicate

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

درود
    متاسفم. نمیدونم چرا هر اتفاق بدی که در پروسه ی پذیرش ممکنه اتفاق بیافته تا الان برای تو اتفاق افتاده.
    متاسفانه با این وضعیت بد اقتصادی دانشگاه ها بصورت اتوماتیک این حق رو برای خودشون قائلند که بدلیل وجود فشار بر اسپانسرهاس اقتصادی شون دقیقاً این مساله رو وارد پروسه فاند کنند.
    امیدوارم استاد راهنمات اون برش لازم رو در اون جلسه داشته باشه تا دوباره یه فاند درست و حسابی عین قبلی بگیری.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

مهین راست میگه منم فکر میکنم در نهایت کارت درست بشه. ولی به نظر من بیکار نشین. به هر کسی میتونی میل یا تلفن بزن. من یکی رو میشناسم قرار بود فاندش بعد دیفر قطع بشه بهش هم میگفتن نمیشه برات کاری کرد ولی اینقدر به این و اون زنگ زد (حتی رئیس دانشگاه) که مجبورشون کرد حداقل واسه ترم اول فاند رو بهش بدن. یکمی خودتم باید گیر بدی بهشون ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

براي من هم تقريباً مشكل مشابهي ايجاد شده و استادم گفته چون موضوع تحقيقات به National security مرتبط است و ايراني ها از انجام كارهاي تحقيقاتي در اين خصوص تحريم هستند مجبورم فاندي كه بهبت دادم رو پس بگيرم و اين تقصير من نيست. به نظرتون اگه به رئيس دپارتمان مهندسي ايميل بزنمو كمك بخوام شاكي نمي_شه؟ هر چي هم كه اخيراً‌بهش ايميل مي_زنم جواب نمي ده . خيلي تو وضع بدي منو گذاشته . گذشته از اين ميترسم رو قضيه كليرنس هم تأثير بذاره. :'(

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

عجب کار وحشتناکی کرده- اگه اینطور باشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه اون هم وقتی تو کلیرنس همچین کاری بکنه یعنی اون اواخر کار
    تا حالا ندیده بودم اینطوری بزنند زیر حرفشون-ای بیست صادر شده با فاند حالا میگه نمیدم؟؟؟؟؟؟؟
    همون دانشکده رو لااقل تماس بگیر
    روووی بد چیزی هم دست گذاشته استاده امنیت ملی
    مگه روز اول یادش نبود شما ایرانی
    فکر نکنم به این راحتی ها بگه نه نمیدم و تقصیر من نیست
    کلیرنس که فک نکنم تاثیر بگذاره-شما ای بیست داری با فاند فعلا دست اونها

حقيقتش اين چند روزه خيلي حالم گرفتس و حتي به خانواده هم تنونستم بگم. بالاخره بعد از 10 روز گفتم بيام اينجا بگم دلمو خالي كنم. آخه اين كجاش انصافه؟ من پذيرش از دانشگاههاي ديگه رو رد كردم به خاطر اينا اون وقت دقيقه نود اين ايميل رو به من مي‌زنن. حالا مي‌گيد چيكار كنم ؟

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    ببین استاد راهنمات قبول میکنه تو زمینه ی دیگری کار کنی؟
    زمینه ای که خوف ش کمتر باشه؟

همون موقع كه اين ايميل رو بهم زد بهش اينو گفتم ولي از اون روز تا حالا بهم جواب نداده. نمي_دونم چرا. به يه استاد ديگخ تواون دپارتمان هم ايميل زدم ولي اون هم جواب نداده. نمي دونم جريان چيه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)