صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 183 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط doost_1382 نمایش پست ها
    سلام من 10 سال سابقه کار نرم افزار برای يک شرکت بانکی دارم. تخصصم جاواست. از ايران هر چي براي کار اپلای مي کنم حتی برای مصاحبه زنگ هم نمی زنن. از سايت جاب استریت استفاده مي کنم. می خواستم بدونم چطوری از ايران میشه اونجا کار پيدا کرد.؟ ايا حتما بايد بيام مالزی و اونجا دنبال کار بگردم؟ با ويزای توريستي 2 هفته اي ميشه کار پيدا کرد؟ با اين سابقه کار رنج حقوق رو چقدر بزنم؟ ممنون ميشم کمکم کنيد.
    سلام دوست عزیز. وقت خوش. بنده از ایران مستقیم با ویزای کار اومدن اینجا. تخصصم هم برنامه نویسی هست. خوشبختانه اینجا بازار برنامه نویسی خوب هست و شرکت ها برنامه نویس ( مخصوصا جاوا) خوب استخدام می کنند. فقط نکته اینجاست که در مالزی شرکت ها به دلایل ویزا ، ترجیح میدن از کشورهای اطراف ( مثل اندونزی و ویتنام) برنامه نویس بگیرن. اما نمی خوام بگم که ورود از ایران امکان پذیر نیست. سایت monster & jobStreet و لینکدین رو حتما دنبال کنید. با رکوتر ها در ارتباط باشید تا بتونید شرکتی رو پیدا کنید که بتونه برای شما جاب آفر بفرسته.اگر سوالی بود در خدمتتون هستم
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

سلام،شرایط من هم تقریبامثل doost_1382 هستش،ممنون ار راهنماییتون،منظورتون از "
    با رکوتر ها در ارتباط باشید تا بتونید شرکتی رو پیدا کنید که بتونه برای شما جاب آفر بفرسته
    " چیه؟ میشه توضیح بدید منظورتون از رکوتر چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jooya1397 نمایش پست ها
    سلام،شرایط من هم تقریبامثل doost_1382 هستش،ممنون ار راهنماییتون،منظورتون از "
    با رکوتر ها در ارتباط باشید تا بتونید شرکتی رو پیدا کنید که بتونه برای شما جاب آفر بفرسته
    " چیه؟ میشه توضیح بدید منظورتون از رکوتر چیه؟
    منظورشون Job recruiter هست، که در ازای پولی که از شما میگیره، براتون کار پیدا میکنه.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)