صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

اقامت ده ساله مالزی برای نخبگان
    خارجی‌هایی که دارای مدرک دانشگاهی باشند، در صورت واجد‌شرایط بودن از این نوع اقامت بهره‌مند می‌شوند. به گزارش کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ، از اول ماه آپریل سال جاری طرح مجوز اقامت 10 ساله برای خارجی های مقیم مالزی تحت عنوان جذب نخبگان برگزیده "تاپ تلنت" اجرایی شده است.
    فرح دلاح سوهیمی، کارفرمای اجرای این طرح گفت: کلیه افراد خارجی که دارای مدرک دانشگاهی باشند، در صورت واجد شرایط بودن می توانند از این نوع اقامت بهره مند شوند.
    وی ادامه داد: علاقمندان می بایست در ساعات اداری به آدرس زیر در کوآلالمپور مراجعه نموده و یا می توانند با شماره تلفن 0321190160 تماس حاصل نموده و از شرایط این نوع ویزا اطلاع حاصل نمایند.
    Talent Corp Malaysia, Level 28, Mercu UEM, Jalan Stesen sentral 5, Kuala Lumpur sentral, 50470 , KL
    پیش از این نجیب تون رزاق از اجرایی شدن طرحهای مختلف در جهت رفع نیاز مالزی به نخبگان و متخصصان خبر داده بود.
    در کنار این طرح که به جذب متخصصان خارجی منجر می شود، مالزی طرحی جهت تشویق متخصصان مالزیایی برای بازگشت به این کشور را اعلام نموده است که طی آن این افراد در صورت بازگشت به مالزی از امتیازات ویژه دولتی بهره مند خواهند شد.
    طرح ارائه اقامت به نخبگان خارجی طرحی است که بر اساس اطلاعات منتشر شده به افراد واجد شرایط مجوز 10 سال اقامت مالزی اعطا می شود بدون این که تغییر شغل و یا احیانا بیکاری فرد نیازی به تغییر ویزا یا مجوز داشته باشد.
    بر همین اساس، خانواده این افراد نیز می توانند از این طریق مطمئن به 10 سال اقامت در این کشور باشند.
    تخصص هایی که در راستای شاخص های اصلی اقتصاد مالزی در جهت اجرایی شدن طرح گذار این کشور می باشند در اولویت اعطای این مجوز می باشند.
    این تخصص ها عبارتند از رشته های مختلف در شاخه های نفت و گاز و انرژی، روغن پالم، خدمات مالی، توریسم، خدمات تجاری، الکترونیک و برق، کشاورزی، آی سی تی و آموزشی.

انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.
    بیشتر منظورم بعد از اتمام تحصیلات هستش. اینطور که گفتین اگر بتونم تو موسسات کار کنم باید بشه ویزای کار گرفت درسته؟!
    بله، بعد از پایان دوره تحصیلی و بستن قرارداد با یک موسسه میتونید ویزای کار بگیرید، یکی از دوستانم الان دو ساله که فوق لیسانسش رو از دانشگاه پتروناس گرفته و اونجا در شرکت نفت مشغوله و بعد از تحصیلش به راحتی ویزای کار گرفت و هی میاد ایران و میره، کشورهای دیگه هم میفرستنش و مجبور نیست هر دفعه ویزاش رو آپدیت کنه.

Junior Member

سلام ! می خواستم یه سری شرایط باهاتون در میون بزارم و ازتون راهنمایی بگیرم .
    من تقریبا به آخر دوره تحصیلیم نزدیکم و می خواستم ببینم شرایطی تو مالزی هست که بتونم تو رشته ای که اینجا توش تجربه دارم به عنوان یک شغل و یک کار فعالیت کنم ( رشته ای که من واسه کار می خوام عکاسی است )
    کلا می خواستم ببینم شرایطی هست که من بتونم بیام اونجا واسه کار و ادامه حرفم ؟؟؟ فقط یک مشکل هست اونم اینه که من متولد 1369 ام و مشمول خدمتم اگه درسم تموم شه ! می خواستم ببینم می شه ویزای کار گرفت واسه این موضوع و چه اقدامی باید براش بکنم؟ مرسی!
    پرنده ای بود که تا پایان عمرش پرواز می کرد و می خوابید
    هیچ وقت به جایی نمی رسید
    چون از شروع مرده بود.

Junior Member

سلام بیشتر تو چه زمینه هایی کار هست؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    سلام ! می خواستم یه سری شرایط باهاتون در میون بزارم و ازتون راهنمایی بگیرم .
    من تقریبا به آخر دوره تحصیلیم نزدیکم و می خواستم ببینم شرایطی تو مالزی هست که بتونم تو رشته ای که اینجا توش تجربه دارم به عنوان یک شغل و یک کار فعالیت کنم ( رشته ای که من واسه کار می خوام عکاسی است )
    کلا می خواستم ببینم شرایطی هست که من بتونم بیام اونجا واسه کار و ادامه حرفم ؟؟؟ فقط یک مشکل هست اونم اینه که من متولد 1369 ام و مشمول خدمتم اگه درسم تموم شه ! می خواستم ببینم می شه ویزای کار گرفت واسه این موضوع و چه اقدامی باید براش بکنم؟ مرسی!
    باید مشکل سربازیتون رو حل کنید. یا برید یا معاف بشید. اگر می خواهید همچنان از معافیت تحصیلی استفاده کنید باید برای یک مقطع بالاتر اقدام کنید و وزارت علوم هم اون دانشگاه رو قبول داشته باشه.
    چون مشورت خواستید عرض میکنم، همینجوری ویزای کار گرفتن مشکلی از شما درمان نخواهد کرد. اگر علاقه به ادامه تحصیل داشته باشید به محض اینکه تشریف آوردید میتونید در حال تحصیل برای کار هم اقدام کنید. در زمینه ای که شما فعالیت میکنید بسیاری از مجلات ایرانی و خارجی نیازمند عکاسان حرفه ای هستند. که شامل طبیعت و ... هم میتونه باشه بر اساس زمینه حرفه ای شما.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara11220 نمایش پست ها
    سلام بیشتر تو چه زمینه هایی کار هست؟
    سوال خیلی سختی هست. زبان انگلیسی اینجا اولین زبان نیست پس میتونه تدریس زبان یکی از اونها باشه. رشته های هتل داری و هرچی که به توریست ربط داره میتونه یکی از این موارد باشه به دلیل توریستی بودن این کشور. رشته های مدیریتی به خصوص میتونه در مرحله ی بعدی زمینه ی مهمی به حساب بیاد چرا که هر جایی به مدیر نیاز داره.

در کل چه رشته هایی و چه کارهایی زیاد هست صحیح نیست چون اگر یک موقعیت باشه یا هزار تا موقعیت باید بتونید بگیرید اون رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سوال خیلی سختی هست. زبان انگلیسی اینجا اولین زبان نیست پس میتونه تدریس زبان یکی از اونها باشه. رشته های هتل داری و هرچی که به توریست ربط داره میتونه یکی از این موارد باشه به دلیل توریستی بودن این کشور. رشته های مدیریتی به خصوص میتونه در مرحله ی بعدی زمینه ی مهمی به حساب بیاد چرا که هر جایی به مدیر نیاز داره.

در کل چه رشته هایی و چه کارهایی زیاد هست صحیح نیست چون اگر یک موقعیت باشه یا هزار تا موقعیت باید بتونید بگیرید اون رو.
    سلام بر دوستان عزیز
    زمینه کار برای جوشکاری بخصوص جوشکاری زیر اب چطوره؟( از کجا میشه میزان حداقل دست مزدها را فهمید اگه ادرسی رو لطف کنید ممنون میشم)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6812 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    زمینه کار برای جوشکاری بخصوص جوشکاری زیر اب چطوره؟( از کجا میشه میزان حداقل دست مزدها را فهمید اگه ادرسی رو لطف کنید ممنون میشم)
    این حرفه بسیار خاص هست و درآمد بسیار بالایی هم شامل اون میشه اگر ترجبه ی کاری و مدرک داشته باشید. معمولا در سکوهای نفتی خیلی از این حرفه استفاده میکنند (اگر حقوق و مزایای بالا بخواهید). مثلا در ایران هم بالاترین دستمزد شامل این مورد بود درعسلویه. 6بعد از کلی تست سلامتی، ماه آموزش داشت و بعد از کلی امتحان اعزام میکردند به اسلویه.
    اینجا هم شرکت نفتی بزرگی هست به نام پتروناس که در خیلی جاها این نام به چشم میاد.
    با سایت رسمی پتروناس کراجعه کنید و در قسمت Career ببینید چه شغل هایی مد نظر شون هست.

موفق باشید.
    ویرایش توسط maziyarsh : August 29th, 2011 در ساعت 09:52 PM دلیل: اصلاح غلط املائی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    این حرفه بسیار خاص هست و درآمد بسیار بالایی هم شامل اون میشه اگر ترجبه ی کاری و مدرک داشته باشید. معمولا در سکوهای نفتی خیلی از این حرفه استفاده میکنند (اگر حقوق و مزایای بالا بخواهید). مثلا در ایران هم بالاترین دستمزد شامل این مورد بود درعسلویه. 6بعد از کلی تست سلامتی، ماه آموزش داشت و بعد از کلی امتحان اعزام میکردند به اسلویه.
    اینجا هم شرکت نفتی بزرگی هست به نام پتروناس که در خیلی جاها این نام به چشم میاد.
    با سایت رسمی پتروناس کراجعه کنید و در قسمت Career ببینید چه شغل هایی مد نظر شون هست.

موفق باشید.
    ممنون از پاسختون .من هم تجربه و هم مدرک ابن کار رو دارم با تحقیقاتی که کردم بازار این کار در امریکا هم خیلی خوبه .اما مشکل اصلی رفتن به امریکاست .تحصیلات دانشگاهی هم دارم اما دنبال ویزای تحصیلی نیستم می خوام از راههای دیگه وارد امریکا بشم.امکان اینکه برای کار به مالزی بیام و بتونم یه شرکت امریکایی در این زمینه پیدا کنم و مدتی را در مالزی براشان کار کنم تا بتونم از طریق انها به امریکا برم وجود داره یا نه؟(در این مورد دستمزد زیاد مهم نیست چون هدف چیز دیگه ای است)

Junior Member

سلام دوستان. من تخصصم طراحی و تخلیل نرم افزار با ۸ سال سابقه هست. زبان هم مشکل ندارم. فکر میکنید بشه تو این زمینه تو مالزی کار پیدا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)