صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

سلام.
    من شاید بتونم راهنماییت کنم
    برام پیام خصوصی بفرست سا چتی. من دوستام 2 تاشون اینجوری رفتند هم تخصص شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط benshalom نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تخصصم طراحی و تخلیل نرم افزار با ۸ سال سابقه هست. زبان هم مشکل ندارم. فکر میکنید بشه تو این زمینه تو مالزی کار پیدا کرد؟

سلام

بنده حدود 700 میلیون سرمایه دارم
    با این سرمایه چه کارهایی میشه راه انداخت که درآمد خیلی خوبی داشته باشه و جای پیشرفت هم داشته باشه

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

!شنیدم جدیدا دارن یک سری تسهیلات برای دانشجویان فارغ اتحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی ایجاد میکنند بعد از دانشگاه بتونن بمونن و کار کنم ، خبر دقیق ندارم ! یا کار و درس همزمان
    کسی اطلاعاتی نداره ؟
    امضا

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    !شنیدم جدیدا دارن یک سری تسهیلات برای دانشجویان فارغ اتحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی ایجاد میکنند بعد از دانشگاه بتونن بمونن و کار کنم ، خبر دقیق ندارم ! یا کار و درس همزمان
    کسی اطلاعاتی نداره ؟
    با سلام

بله همینطور هست. از قبل صحبت این موضوع بود ولی الان مثل اینکه عملی شده. دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با ارائه ی مدرک میتونند برای ادامه کار و زندگی در مالزی اقدام کنند. دقیقا نمیدونم میشه همزمان هم اقدام کرد یا اینکه مدارک رو که نگاه میکنند آیا فقط معدل هست یا اینکه بسته به رشته شاید ارزیابی بشید که این رشته زمینه ی کاری نداره و این اجازه داده نشه.

جزئیات اون چون در اوایل راه هست معلوم نیست ولی زمینه ای شده برای اینکه احتمالا بعد از تحصیل یک ویزای یکساله بدهند تا بتونید به دنبال کار بگردید و از طریق محل کار این ویزا رو تمدید کنید. البته این مورد آخر نظر شخصی خودم بود.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مازیار جان منبع خبر کجاست؟ چطوری اطلاعات بیشتر بدست بیاریم؟
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

سلام

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام

بله همینطور هست. از قبل صحبت این موضوع بود ولی الان مثل اینکه عملی شده. دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با ارائه ی مدرک میتونند برای ادامه کار و زندگی در مالزی اقدام کنند. دقیقا نمیدونم میشه همزمان هم اقدام کرد یا اینکه مدارک رو که نگاه میکنند آیا فقط معدل هست یا اینکه بسته به رشته شاید ارزیابی بشید که این رشته زمینه ی کاری نداره و این اجازه داده نشه.

جزئیات اون چون در اوایل راه هست معلوم نیست ولی زمینه ای شده برای اینکه احتمالا بعد از تحصیل یک ویزای یکساله بدهند تا بتونید به دنبال کار بگردید و از طریق محل کار این ویزا رو تمدید کنید. البته این مورد آخر نظر شخصی خودم بود.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

با سلام

من از وقتی اومده بودم به دنبال این موضوع بودم. دوستان قدیمی من که در اینجا هستند و یکی از اونها هم اقامت دائمی داره (14 سال هست اینجاست) به من سال پیش گفت که شاید این اقدام انجام بشه. در مجلات و روزنامه ها هم نوشته بودند که دولت مالزی شاید با این قضیه موافقت بکنه. چند هفته پیش من دیدم در چند مجله که بالاخره با این قضیه موافقت کردند و به دلیل کمبود نیروی کار متخصص با تحصیلات بالا به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی این اجازه داده شده که بتوانند برای ویزای کار اقدام کنند.

در حال حاظر هم من دوستام بعد از اتمام درس به سر کار رفته اند و از طرف کارفرما براشون تقاضای ویزای کار شده و مشغول به کار هستند. یکی از اونها هم همزمان با تحصیل داره کار میکنه. منتهی همراه با تحصیل به محض تغییر ویزای دانشجویی به ویزای کار شما مجبور هستند وضعیت تحصیل خودتون رو از تمام وقت به پاره وقت تغییر بدید.

این اطلاعاتی بود که من دارم تا به این لحظه. موارد بیشتری پیدا کنم حتما اینجا اضافه میکنم.

موفق باشید

با سلام
    دوستان من کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه دارم و میخواهم برای دکتری یو تی ام اقدام کنم.میخواستم ببینم آیا میتونم در کنار درس کار هم بکنم. از دوستان این تاپیک کسی میتونه کمکم کنه؟یا شماره دوستانشون که در رشته عمران تو مالزی مشغولند رو بهم بده
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdicivil2002 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه دارم و میخواهم برای دکتری یو تی ام اقدام کنم.میخواستم ببینم آیا میتونم در کنار درس کار هم بکنم. از دوستان این تاپیک کسی میتونه کمکم کنه؟یا شماره دوستانشون که در رشته عمران تو مالزی مشغولند رو بهم بده
    ممنون
    با سلام

بعضی از دوستان من اینجا در کنار درس خوندن در مقطع دکتری امکان TA و RA شدن هم داشته اند و کار کردند. ولی اگر خارج از دانشگاه بخواهید برید حتما باید ویزای کار بگیرید و در صورت داشتند ویزای کار ویزای تحصیلی شما به پاره وقت تغییر خواهد کرد. (ویزای کار معمولا از طرف کارفرما درخواست داده میشه. اگر دانشگاهی پیدا کنید که شما رو برای تدریس بخواهد میتونید این کار رو انجام بدید. یا اگر از طرف یکی از کسب و کارهای ایرانی ویزای کار داشته باشید مشکلی نیست میتونید برای کار در دانشگاه ها اقدام کنید)

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdicivil2002 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    هرجایی برای کار برید ازتون ویزای کار میخواد که ویزاتون دانشجویی هست و بهتون کار نیمدن. همسر من با سابقه ۴ ساله تخصصی برای خیلی از شرکت های خارجی رزومه فرستاد(نزدیک به ۲۰۰ شرکت در طول ۳ ماه!) و ۶ شرکت دعوت به مصاحبه شد. ۲ شرکت اوکی دادن و وقتی فهمیدن ویزاش دانشجوییه ، شوکه شدن! بدون اجازه اداره مهاجرت نمیشه. و در نهایت مجبور به کار غیر مرتبط به رشته در شرکت ایرانی شد. روی کار تخصصی در زمان تحصیل نمیشه حساب کرد. البته هیچ چیز محال نیست!
    موفق باشید.
    -----------------------

God Knows The Best

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)