صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 45678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrefadaee نمایش پست ها
    چرا ولی چون دردسر داره براشون کسایی رو میگیرن که از قبل ویزای کاری داشتن و فقط نیاز به تمدید داره
    منظورتون اینه که اگه یکی بتونه از یکی از شرکتها ویزای کار بگیره، در صورتیکه بعدا بخواد کارش رو تغییر بده، راحت تر هستش؟ مگه اینطوری نیست که ویزای کار رو دولت مالزی فقط برای یک شرکت خاص صادر میکنه و در صورتیکه شرکت اقدام به قطع همکاری با کارمندش بکنه، دوباره همه پروسه های جذب نیروی خارجی و اخذ ویزای کار باید از نو آغاز بشه؟
    یا اینکه اگه یکی بتونه فقط یکبار ویزای کار بگیره، حتی در صورت تغییر محل کار، دردسر خاصی نخواهد داشت؟

Junior Member animations آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    گرافیک، علم و فرهنگ

دوستان، من بیشتر صفحه های این تاپیک رو خوندم، ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم. الان به صورت توریستی وارد مالزی شدم و قصد دارم از طریق استخدام، ویزای کاری بگیرم.

سوالم اینه که آیا حقوق من باید مقدار خاصی باشه تا بتونم ویزای کاری بگیرم؟
    آخه از یکی شنیدم که می گفت برای اینکه ویزای کاری بگیرم، حقوقم باید بالای 5000 رینگیت باشه. آیا این حرف درسته؟

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی

این رو صرفا برای اطلاع میگذارم نه تبلیغ، دانشگاهی که من کار میکنم این امکان رو میده و من هم برای بازاریابی بین المللی کار میکنم
    3 ماه تحصیل، 5 ماه کاراموزی با حقوق تضمینی 400-500 دلار و کار تضمینی بلافاصله بعد از اتمام تحصیل با حداقل حقوق 1000-1500-2000 دلار در ماه. بدون واسطه مستقیم ثبت نام در دانشگاه

این امکان به ایرانیان عزیز کمک میکنه که سریع به زندگی مورد علاقه خودشون نزدیک بشن
    رشته تحصیلی مدیریت کشتی های کروز هستش البته خدمات مشابه (نه یکسان) را برای مهمانداری هواپیما هم داریم اما این از همه آینده دار تر هستش، مدرک دوره بعد از اتمام کارآموزی از انگلستان صادر میشه و همه جای دنیا قابل ارائه هستش
    اینجا اگر خودتون سرمایه گذار نبشید کار به درد بخوری پیدا نمیشه
    اگر میتونه بهتون کمک منه با من تماس بگیرید. 1-2 هفته ای همه کارها انجام میشه، و حضورا اینجا و به دانشگاه شهریه میپردازید و هیچ هزینه ای از قبل دریافت نمیشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط nima_AA : May 31st, 2012 در ساعت 07:11 AM

بعضی از این مزخرفات رو دوستان بی معرفت کلاه بردار که توی کشور غریب فقط زورشون به هموطن میرسه میزنن
    خواهشن گول کسی رو توی مالزی نخورید، پول به هیچ عنوان بابت هیچ چیز از قبل به کسی پرداخت نکنید!
    بعد از انجام کارتون هزینه پرداخت کنید اینجا حقوق 3000 تا خیلی ها ندارند یعنی حدود 1000 دلار

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    دوستان، من بیشتر صفحه های این تاپیک رو خوندم، ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم. الان به صورت توریستی وارد مالزی شدم و قصد دارم از طریق استخدام، ویزای کاری بگیرم.

آخه از یکی شنیدم که می گفت برای اینکه ویزای کاری بگیرم، حقوقم باید بالای 5000 رینگیت باشه. آیا این حرف درسته؟
    بله کاملا درسته

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها

از نظر قانونی درسته اما عملا جور دیگه ای اجرا میشه.
    اوایل فکر میکردم در شرکت های ایرانی این روش باب هست اما بعد دیدم شرکت های خارجی هم ...
    اونها میزان حقوق دریافتی شما رو ۵۰۰۰ تا اعلام میکنن اما ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ بهتون حقوق میدن و براتون ویزای کار هم میگیرن و شما باید طبق ۵۰۰۰ تا مالیات بر درامد بدین!

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

برای ویزای کار حقوق باید از 2200 بالاتر باشد . 5000 لازم نیست . البته من قانون MSC رو گفتم . چیز دیگه رو نمیدونم

ضمننا ویزای کار شما به شرکتی که کار میکنید وصله . نمیتونید شرکت رو عوض کنید . اگر عوض کنید باید ویزا رو هم عوض کنید . حتی اسم شرکت در پاسپورت شما درج میشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

شبکه به طور قطع میگم اگر ناراحت نمیشی : شما عددی در مقابلشان نخواهی بود به هیچ وجه . دستشون با آمریکا بازه میرند و میاند و یاد میگیرند و سخت افزارهای گران قیمت در دسترس دارند . از پسشان بر نخواهی آمد . اما در برنامه نویسی خیلی گیرند و محتاج .

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

من يه پيشنهاد كاري از مالزي دارم و اونها از من حقوق درخواستي رو پرسيدند، ولي من از مخارج مالزي هيچي نميدونم
    به نظرتون بهشون چه عددي بگم كه در حد درامد يك مهندس معمولي در مالزي باشه؟
    مرسي
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    من يه پيشنهاد كاري از مالزي دارم و اونها از من حقوق درخواستي رو پرسيدند، ولي من از مخارج مالزي هيچي نميدونم
    به نظرتون بهشون چه عددي بگم كه در حد درامد يك مهندس معمولي در مالزي باشه؟
    مرسي
    دوست عزیز سلام
    چه توع کاری بهتون پیشنهاد شده؟ بفرمائید تا مبلغ حقوق رو عرض کنم خدمتتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)