صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای کار و اجازه کار در مالزی

من پست شما رو به یک تاپیک مستقل تبدیل کردم تا به تاپیک قبلی و مسیر تاپیک ضربه نزنه.
    این سوالات به صورت پراکنده تا حدودی در این بخش پاسخ داده شده ولی بهتره که یک تاپیک مجزا به صورت کلی در مورد ویزای کار داشته باشه.
    1-در مالزی مثل خیلی از کشورهای دیگه شما فقط اجازه کار در کمپوس دانشگاه رو دارید. و با ویزای دانشجویی نمیتونید در خازج از دانشگاه کار کنید و این رو هم توجه کنید که خیلی کم به ایرانی ها اینجا کار میدند.
    2-بله! میشه ویزای کار گرفت. ولی اینکه با ویزای کار دانشجو باشید رو دقیقا" اطلاع ندارم. ولی فکر نمیکنم همزمان بتونید روی دو تا ویزا بمونید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

سلام

گرفتن ویزای کار از مالزی یه کم سخته! سختیش این که باید خودتون employer باشین.یه کم هم راحته چون مثلا با حدود ۶ میلیون تومن می‌شه که یک شرکت تاسیس کرد اونجا.
    Everything is possible,especially happiness

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4
    سلام

گرفتن ویزای کار از مالزی یه کم سخته! سختیش این که باید خودتون employer باشین.یه کم هم راحته چون مثلا با حدود ۶ میلیون تومن می‌شه که یک شرکت تاسیس کرد اونجا.
    سلام
    ممنون از راهنماييتون
    آيا بعد از گرفتن ويزاي كار ميشه همزمان ادامه تحصيل داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science-Dalhousie

سلام
    اگر صرفاً بحث آموزش زبان انگلیسی باشه که اینجا شما با ویزای توریستی هم میتونی درآمد بالایی داشته باشی...
    خدا رو صد هزار مرتبه شکر با افزایش جمعیت ایرانی و عبور از مرز 200 هزار نفر در مالزی و دانشجویان جدیدالورود هر ترم، خیلی ها به آموزش زبان انگلیسی احتیاج دارند و با قیمت های عجیب و غریب موسسات Iranian Counsil ( یا همون بریتیش) ELS و بقیه مراکز زبان، اینجا دوست شما می توانند بعد از 3 ماه اقامت توریستی با دستی پر به آغوش خانواده بازگردند...
    این یک واقعیت دوست عزیز... جدی بگیرید...
    اما در کل ویزای کار گرفتن اینجا خیلی هم سخت نیست... بخصوص برای ایرانیان... بزرگترین مشکل ایرانی ها اینجا زبان هستش... اگر کسی انگلیسی خوب بلد باشه و مالایی هم تا حدودی، برای ویزای کار گرفتن و استخدام شدن خیلی هم به زحمت نمی افته... این موضوع برای تعدادی از دوستان من اتفاق افتاده...

یا حق

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4
    سلام

این مبلغ 6 تومان برای ثبت شرکت در مالزی چطوری هست ؟ یعنی شما 6تومانت خرج میشه میره که یک شرکت ثبت بشه ؟ مراحل ثبت شرکت هزینه بر هست یا چیزه دیگری داره ؟
    و اینکه اگه مثلا اینجا یک شرکت داشته باشیم و بخواهیم اونجا شعبه بزنیم راحت تر هست یا از ابتدا یک شرکت ثبت بشه اونجا بهتز هست ؟!هم هزینه ، هم مراحل کاری و نتیجه !
    امضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    این مبلغ 6 تومان برای ثبت شرکت در مالزی چطوری هست ؟ یعنی شما 6تومانت خرج میشه میره که یک شرکت ثبت بشه ؟ مراحل ثبت شرکت هزینه بر هست یا چیزه دیگری داره ؟
    و اینکه اگه مثلا اینجا یک شرکت داشته باشیم و بخواهیم اونجا شعبه بزنیم راحت تر هست یا از ابتدا یک شرکت ثبت بشه اونجا بهتز هست ؟!هم هزینه ، هم مراحل کاری و نتیجه !
    بهتره براي گرقتن اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد.
    http://www.iranmalaysia.com/123NewsD...x?NewsId=18462

سلام
    من یک سوال در مورد کار کردن با ویزای دانشجویی دارم که چون دیدم اینجا رو مخصوصو کار کردن گذاشتید گفتم اینجا بهترین جاس واسش
    1-من خودم الان توی ایران دارم فارکس کار میکنم و از اونجایی که کارم به هیچ گونه دفتر و دسکی نداره میخواستم بدونم آیا توی مالزی هم میتونم ادامه بدم؟(چون شنیدم با ویزای دانشجویی اصلا نمیشه کار کرد)
    2- این سوالم در مورد یکی از دوستامه
    اون الان توی ایران خدمات کامپیوتری داره از برنامه نویسی تحت وب هم یه چیزایی سرش میشه اگر بخواد اونجا کار کنه بدون سرمایه اولیه(یعنی بخواد برای یه شرکتی چیزی کار کنه) میتونه؟ حقوقش چقدری هست؟(میتونه بخشی از خرج تحصیل و زندگیشو در بیاره)

با سلام و ممنون بابت اطلاعات کامل این سایت- من تازه واردم و زیاد تو باغ نیستم.
    من ارشد مکانیک هستم، می خوام برای دوره دکترا تو مالزی اقدام کنم، این موسسات اعزام به خارج می گن می شه تو دوره دکترا تو مالزی ویزای کار گرفت ولی بعضی ها می گن فقط داخل محیط دانشگاه می شه کار کرد.

نمی خوام دلم الکی خوش باشه. جدا می شه کار کرد اونجا؟ با حقوقش می تونم خرج زندگی خودم رو در بیارم؟
    Free People! This is us, Let the world know this, This is us, This is us...

من شنیدم فقط تو محیط دانشگاه می شه کار کرد اما یکی از دوستای من که دانشجوی mmu و داره لیسانس می گیره داره تو یه موسسه ی خصوصی کار می کنه و در آمدشم بد نیست.اگه اشتباه نکنم وضع برای دانشجویان دکتری باید راحت تر هم باشه مسلما اگه زبانت عالی باشه که کار هم خوب می تونی پیدا کنی.
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht
    سلام
    من یک سوال در مورد کار کردن با ویزای دانشجویی دارم که چون دیدم اینجا رو مخصوصو کار کردن گذاشتید گفتم اینجا بهترین جاس واسش
    1-من خودم الان توی ایران دارم فارکس کار میکنم و از اونجایی که کارم به هیچ گونه دفتر و دسکی نداره میخواستم بدونم آیا توی مالزی هم میتونم ادامه بدم؟(چون شنیدم با ویزای دانشجویی اصلا نمیشه کار کرد)
    2- این سوالم در مورد یکی از دوستامه
    اون الان توی ایران خدمات کامپیوتری داره از برنامه نویسی تحت وب هم یه چیزایی سرش میشه اگر بخواد اونجا کار کنه بدون سرمایه اولیه(یعنی بخواد برای یه شرکتی چیزی کار کنه) میتونه؟ حقوقش چقدری هست؟(میتونه بخشی از خرج تحصیل و زندگیشو در بیاره)
    سلام
    دوست من من اين پست تكراري اخر شما را پاك كردم
    مطمئن باش اگه كسي جوابشو بدونه ميگه
    اين كه پست تكراري بزني خلاف مقرراته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)