صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار و اجازه کار در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht
    سلام
    من یک سوال در مورد کار کردن با ویزای دانشجویی دارم که چون دیدم اینجا رو مخصوصو کار کردن گذاشتید گفتم اینجا بهترین جاس واسش
    1-من خودم الان توی ایران دارم فارکس کار میکنم و از اونجایی که کارم به هیچ گونه دفتر و دسکی نداره میخواستم بدونم آیا توی مالزی هم میتونم ادامه بدم؟(چون شنیدم با ویزای دانشجویی اصلا نمیشه کار کرد)
    سلام دوست عزيز،
    من در كانادا در زمينه بازار هاى مالى كار ميكنم و بخشى از فعاليت هام هم در زمينه فيوچر و فاركس هست.اگر در اين زمينه فعاليت ميكنيد (مخصوصا خريد و فروش نفت و گاز) خوشحال ميشم با هم همكارى داشته باشيم.فقط يك استيت منت شش ماهه از حساب ريل تون براى من ارسال كنيد.

اما در مورد سوالتون:
    اين مشكل شما رو از دو ديد ميشه بررسى كرد:
    1-اينكه شما اجازه كار نداريد. اصولا كار شما به گونه ايى هست كه دولت متوجه كار كردنتون نخواهد شد. مگر اينكه بروكرى كه باهاش كار ميكنيد توى مالزى باشه.(بروكر هاى هاى رجيستر شده موظف هستند اطلاعات مالى شما رو براى دولت ارسال كنند).
    براى اينكار بروكر تون رو در يك كشور ديگه انتخاب كنيد و قبل از باز كردن حساب حتما در اين مورد سوال كنيد.

2-ديگه اينكه بايد با يك سرى تكنيك هاى پول شويى رد پاى پول هاى كه به حسابتون وارد و خارج ميشه رو پاك كنيد.تو اكثر كشور به محض اينكه شما پول در رقم هاى بالا در حسابتون ديپازيت بشه يك ريپورت براى دولت ارسال ميشه و دير يا زود ميان سراغتون!!
    كه اين مشكل هم از طريق IB تون قابل حل هست.

در مورد همكارى هم منتظر استيت منت تون هستم.
    anaseri1@yahoo.com
    موفق باشيد

سلام دوست عزیز
    من اگر مبالغ زیاد رو انتقال ندم به حساب مالزیم مشکلی پیش نمیاد که؟
    چون من حسابم خیلی سنگین نیست که بخوام با مسائلی مثل اینکه دولت به خاطر نقل و انتقال زیاد بیاد سراغم
    در مورد کار کردن مشارکتی هم من خودم فقط روی یورو/دلار و پوند/دلار و دلار کانادا/دلار آمریکا کار میکنم و چون خیلی توی فاندامنتال قدرت ندارم دنبال نفت و طلا و اینجور چیزا نمیرم
    در هر حال خوشحال میشم اگر باهاتون بیشتر آشنا بشم Amin M.A.N
    nobakht_amin@yahoo.com

سلام دوست عزیز
    من اگر مبالغ زیاد رو انتقال ندم به حساب مالزیم مشکلی پیش نمیاد که؟
    چون من حسابم خیلی سنگین نیست که بخوام با مسائلی مثل اینکه دولت به خاطر نقل و انتقال زیاد بیاد سراغم
    در مورد کار کردن مشارکتی هم من خودم فقط روی یورو/دلار و پوند/دلار و دلار کانادا/دلار آمریکا کار میکنم و چون خیلی توی فاندامنتال قدرت ندارم دنبال نفت و طلا و اینجور چیزا نمیرم
    در هر حال خوشحال میشم اگر باهاتون بیشتر آشنا بشم Amin M.A.N
    nobakht_amin@yahoo.com
    با سلام دوباره،
    در مورد ديپازيت كردن بدون ريپورت پول هر كشورى قوانين خودش رو داره كه در مورد كانادا 10،000 دلار كانادا هست. مسله ديگرى كه شما باهاش رو به رو هستيد تعداد نقل و انتقالاتتون هست كه ممكن هست كه بيش از 50 عدد در ماه برسه. در بعضى كشور ها مثل آلمان روى حجم حسابتون هم كنترل اعمال ميشه و بعد يك مدت اين شبه ايجاد ميشه كه حساب يك دانشجو نبايد اينقدر فعال باشه و شما حتما يك فعاليت اقتصادى زير زمينى و غير قانونى داريد! (تو آمريكا و اروپا كه سريع ذهنشون ميره روى گروه هاى تروريستى و قاچاق مواد مخدر و اسلحه :-\)
    به هر حال قوانين بانك هاى مالزى رو كامل مطالعه كنيد.

و اما راه حل ها:
    1-روش من: من در كانادا دانشجو هستم اما بروكرى كه باهاش كار ميكنم در سوييس هست.

براى ارسال پول به بروكر: يكى از اعضاى خانوادم پول رو به حساب بروكر در قبرس ميريزه و از قبرس به سوييس ميره(5-3 روز).
    براى دريافت پول از بروكر: (با توجه به تحريم بانك هاى ايران نميتونيد به صورت مستقيم به ايران پول ارسال كنيد!!) پول از حساب بروكر به يك حساب اينترنتى در تركيه ارسال ميشه و از اونجا به بانك سامان در ايران ميره(6-10 روز)
    سود پول هم توسط صرافى از ايران به كانادا ارسال ميشه و هيچ رد پايى هم جايى نميمونه :P!!!

2-اگر در ايران كسى ميتونه پيگير كارهاتون باشه.ايشون ميتونه در بروكر شما حساب باز كنند. با انتقال داخلى پول رو به حساب ايشون منتقل كنيد و پول به صورت الكترونيكى به ايران منتقل بشه.
    دلار الكترونيكى از دلار واقعى گرون تر هست ولى نقد كردنش كار سختى هست(مخصوصا در مبالغ بالا براش مشترى نيست).

!!HAVE A NICE AND SAFE TRADE
    Aabed

سلام
    ممنون جناب aabed من جواب سوالام رو تا اونجایی که به ذهنم میرسید جواب گرفتم
    فقط در مورد اون دوستم هم ممنون میشم اگر از بین دوستان کسی اطلاعاتی داره ارائه بده
    خیلی ممنون از همه دوستان
    سلام
    من یک سوال در مورد کار کردن با ویزای دانشجویی دارم که چون دیدم اینجا رو مخصوصو کار کردن گذاشتید گفتم اینجا بهترین جاس واسش
    1-من خودم الان توی ایران دارم فارکس کار میکنم و از اونجایی که کارم به هیچ گونه دفتر و دسکی نداره میخواستم بدونم آیا توی مالزی هم میتونم ادامه بدم؟(چون شنیدم با ویزای دانشجویی اصلا نمیشه کار کرد)
    2- این سوالم در مورد یکی از دوستامه
    اون الان توی ایران خدمات کامپیوتری داره از برنامه نویسی تحت وب هم یه چیزایی سرش میشه اگر بخواد اونجا کار کنه بدون سرمایه اولیه(یعنی بخواد برای یه شرکتی چیزی کار کنه) میتونه؟ حقوقش چقدری هست؟(میتونه بخشی از خرج تحصیل و زندگیشو در بیاره)
    چون حس کردم کسی توجهی بش نکرده

در هر حال خودم هم یه سری اطلاعات در مورد کار توی فارکس پیدا کردم
    1- از IB های ایرانی استفاده کنم
    2- به خانواده بگم تا درآمد منو تا حدی که خرجیمو تامین کنه برام بریزن به حسابم
    ممنون میشم از جناب aabed که درستی اطلاعات منو تایید یا نفی کنند
    با تشکر Amin M.A.N

با سلام،
    بله كاملا درست هست.
    موفق باشيد.

ممنون از جناب aabed به خاطر جوابشون
    اگر سایر دوستان هم لطف کنند و این سوال رو جواب بدن که مربوط به یکی دیگه از دوستام هست ممنون میشم
    اون دوست من الان توی ایران یه دفتر تبلیغاتی داره و مشغول کارای تبلیغات و چاپ و اینجور چیزاس اگر بخواد توی مالزی یه کاری پیدا کنه که مخارج زندگی و تحصیلش در بیاد اول میتونه یا نه؟ اگر بتونه احتمالش چقدره؟ با چه حقوقی؟ چه کاری؟ و ...

اگر سایر دوستان هم لطف کنند و این سوال رو جواب بدن که مربوط به یکی دیگه از دوستام هست ممنون میشم
    اون دوست من الان توی ایران یه دفتر تبلیغاتی داره و مشغول کارای تبلیغات و چاپ و اینجور چیزاس اگر بخواد توی مالزی یه کاری پیدا کنه که مخارج زندگی و تحصیلش در بیاد اول میتونه یا نه؟ اگر بتونه احتمالش چقدره؟ با چه حقوقی؟ چه کاری؟ و ...
    اولا که اگه تمام صفحات رو می خوندی دستت مسو مد که با حدود 6 میلیون میشه شرکت تاسیس کرد و ویزای کار گرفت.

دوما تو شر کت های نمی تونه با ویزای دانشجویی کار کنه. اگه خدا کمکش کنه شاید تو کمپس دانشگاه یه کاری گیرش بیاد اما از میزان درآمدش دیگه خبری ندارم
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

سلام
    جناب فلاحی من اینو خودم هم میدونم که میشه با 6 میلیون شرکت ثبت کرد ولی خوب مسئله اینجاس که اون میخواد با ویزای داشجویی کار کنه
    و همون طوری که شما هم اشاره کردی نمیشه با ویزای دانشجویی شرکت ثبت کرد
    خوب حالا اون دوست من میتونه یه شرکت خصوصی پیدا کنه و بره و اونجا مشغول به کار بشه؟

سلام
    جناب فلاحی من اینو خودم هم میدونم که میشه با 6 میلیون شرکت ثبت کرد ولی خوب مسئله اینجاس که اون میخواد با ویزای داشجویی کار کنهو همون طوری که شما هم اشاره کردی نمیشه با ویزای دانشجویی شرکت ثبت کرد
    خوب حالا اون دوست من میتونه یه شرکت خصوصی پیدا کنه و بره و اونجا مشغول به کار بشه؟
    دقیقا مشکل این جاست که با ویزای دانشجویی به کسی کار نمی دن چون اگه دولت مالزی بفهمه هم دانشجو جریمه و از مالزی اخراج میشه هم اون شرکت کلی جریمه میشه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

سلام ممنون از پاسخ سریعتون
    خوب اون دوست ما اگر بخواد خودش یه سایت راه بندازه و از اونجا کار بگیره اون وقت بازم دولت اگر بفهمه که فلان شخص داره از طریق فلان سایت کسب درآمد میکنه بازم دولت مالزی قوانین کار با ویزای دانشجویی رو اعمال میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)