صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

پیش فرض پاسخ : ویزای کار و اجازه کار در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht
    سلام ممنون از پاسخ سریعتون
    خوب اون دوست ما اگر بخواد خودش یه سایت راه بندازه و از اونجا کار بگیره اون وقت بازم دولت اگر بفهمه که فلان شخص داره از طریق فلان سایت کسب درآمد میکنه بازم دولت مالزی قوانین کار با ویزای دانشجویی رو اعمال میکنه؟
    دوست عزیز شرایط یکسان مگر اینکه حساب بانکی مال ایران باشه و درآمد ها خورد خورد واریز بشه مثل همون کاری که تو کار خودت می خواهی انجام بدی و لی این کارو پیشنهاد نمی کنم چون ریسکش بالاست و کلی به ضرر کسی میشه که دستش رو بشه باید سعی کنید تو کمپس دانشگاه کار پیدا کنید دوست جوان من
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

ApplyAbroad Veteran

دوستان! از پیغام های خصوصی در مورد شرایط های خاص میتونید استفاده کنید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    دوستان! از پیغام های خصوصی در مورد شرایط های خاص میتونید استفاده کنید.
    به نظر بنده بعضی از این موارد ظاهرا خاص است اما خیلی ها با آن مشکل دارند پس بد نیست که در تاپیک های مربوطه مطرح شوند
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

anahitatf
    Guest

سلام . الان توی مالزی یه سری شرکت ها هستند که می گن اقامت از طریق اخذ ویزای کار میدن. یعنی با توجه به سن و سابقه کار و مدرک تحصیلیت.اون شرکت ها می گن ما رو به یک کمپانی مالزیایی معرفی می کنن و بعد ویزای کار به عنوان مهاجر برامون صادر میشه. البته استخدام به اون کمپانی هم به صورت سوری هست.اصلا میشه به این شرکت ها اعتماد کرد؟ اگه ویزای جعلی بدن چی ؟ کسی اطلاعی در این زمینه داره؟

Junior Member

سلام بچهها من می‌خوام برای دورهٔ ارشد رشتهٔ mba بیام اونجا ولی‌ حتما باید اونجا کار کنم برای اینکه چرخ زندگی‌ بچرخه ۸) من لیسانس روانشناسی بالینی دارم آیلتس ۶ژنرال و دستیاری دندان پزشکی هم واردم با ۲سال سابقه کار و مدرک معتبر آیا به صورت نیمه وقت می‌تونم مشغول شم ؟حالا اگه مرتبط با این چیزا هم نشد آیا کاری واسه یه دانشجوی ایرانی‌ که شهریه و خرج زندگیشو در بیار اونجا هست؟مرسی‌ اگه بمن اطلاعات بدید

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sara pinup
    سلام بچهها من می‌خوام برای دورهٔ ارشد رشتهٔ mba بیام اونجا ولی‌ حتما باید اونجا کار کنم برای اینکه چرخ زندگی‌ بچرخه ۸) من لیسانس روانشناسی بالینی دارم آیلتس ۶ژنرال و دستیاری دندان پزشکی هم واردم با ۲سال سابقه کار و مدرک معتبر آیا به صورت نیمه وقت می‌تونم مشغول شم ؟حالا اگه مرتبط با این چیزا هم نشد آیا کاری واسه یه دانشجوی ایرانی‌ که شهریه و خرج زندگیشو در بیار اونجا هست؟مرسی‌ اگه بمن اطلاعات بدید
    شما فروم رو خوب مطالعه نگرديد، اگه دقت كنيد قبلا گفته شده مجوز كار به دانشجو داده نميشه فقط در دانشگاه اگه كاري گير بياد و اونم خيلي همچين پردرآمد نيست ،نميخوام نا اميدت كنم اما دركل رو كار تو مالزي نميشه زياد حساب كرد !
    امضا

Junior Member

Question کار و کسب درآمد

دوستان عزیزی که همیشه لطف به من داشتید سلام
    یه سوال : من میخوام برای ادامه ی تحصیل در رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد به مالزی برم ( البته اگه خدا بخواد و مالزی هم مارو بطلبه ) حالا سوال اینجاس که خوب آقا به هر حال زندگی خرج داره . اونم یه پسر جوون و دنیا ندیده و البته سر به زیری مثل من ! آیا میشه در کنار تحصیل به سراغ انجام کاری رفت و روزگار گذراند ؟ یا حتما باید از ایران واسه آدم پول بفرستن ؟ اگه کاری هست چیه و معمولا حقوق ساعتی چنده ( میشه در دوران دانشجویی استقلال مالی پیدا کرد ) ؟ یا کلا سطح درآمد در این کشور چجوریه نسبت به ایران ؟

ApplyAbroad Guru

سلام به همه یه سوالی داشتم که آیا بعد تموم شدن درس میشه تو مالزی تو یه شرکت استخدام شد و کار کرد؟ کلا اوضاع کار و حقوقا چطوریه؟

Junior Member

سلام
    1 سوال.....
    ميشه با ويزاي اجتماعي (همراه دانشجو) كار كرد؟
    ممنون

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط saba نمایش پست ها
    سلام
    1 سوال.....
    ميشه با ويزاي اجتماعي (همراه دانشجو) كار كرد؟
    ممنون
    شما با ویزای دانشجویی هم نمیتونید به همین راحتی ها کار کنید چه برسه به ویزا همراه
    امضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)