صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 183

موضوع: کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در مالزی (ویزای کار - اجازه کار - یافتن کار - ...)

من الآن مالزی هستم...به همه دوستان می گم که کار کردن اینجا تنها در یک صورت میسر هستش اونهم اینکه به صورت مخفیانه و دور از چشم دولتی های مالزی کار کنید...اگر بگیرنتون باید برگردید ایران و اجازه ورود دیگه نخواهید داشت...
    من ایران بودم هم شرکت ها می گفتند می شه 20 ساعت کار کرد...ولی حقیقا این طور نیست!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط msamoodi نمایش پست ها
    من الآن مالزی هستم...به همه دوستان می گم که کار کردن اینجا تنها در یک صورت میسر هستش اونهم اینکه به صورت مخفیانه و دور از چشم دولتی های مالزی کار کنید...اگر بگیرنتون باید برگردید ایران و اجازه ورود دیگه نخواهید داشت...
    من ایران بودم هم شرکت ها می گفتند می شه 20 ساعت کار کرد...ولی حقیقا این طور نیست!
    دوست عزیز، قانونی در این زمینه هست؟ این صحبت های شما بر اساس چیه؟ تجربیات کسایی که دیدین هست یا از سفارت یا جای خاصی شنیدید؟
    چون به صرف اینکه اونجا هستید نمیشه از همچین چیزی مطمئن بود.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

چرا نشه کار کرد؟! میشه ولی نمیتونین همزمان دانشجو باشید(برای کار تمام وقت). بعضی شرکت ها هستن که نیروی کار خارجی رو ترجیح میدن. البته بسته به رشته کاریتونم داره.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanemad نمایش پست ها
    چرا نشه کار کرد؟! میشه ولی نمیتونین همزمان دانشجو باشید(برای کار تمام وقت). بعضی شرکت ها هستن که نیروی کار خارجی رو ترجیح میدن. البته بسته به رشته کاریتونم داره.
    البته تا اونجایی که من از دوستایی که توی مالزی دارم پرسیدم احتمال پیدا کردن کار خیلی ضعیفه. یکی از دوستای خودم بعد از اینکه کار پیدا نکرد تونست که به صورت خصوصی زبان تدریس کنه و درآمدش هم بد نیست
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

به امید کار نمیشه بیایید بگید خرجم در میاد از کار ، چون مجوز کار که اصلا رو ویزا دانشجویی نمیدند ، مگه خلاقیت خاصی داشته باشید مثل همین دوستمون که زبان تدریس میکنه .
    مگر اصلا فقط بخواهید اینجا کار کنید ، که اون در درجه اول باید زبان انگلیسی قوی داشته باشید ، بعدم خوب دنبال کار بگردید ، شاید پیدا بشد ، نشدنی نیست.
    امضا

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط msamoodi نمایش پست ها
    برای کار کردن مجوز خواصی از immigration میخواد که اونا بررسی میکنند اجازه اون 20 ساعت رو بدن یا ندن . اینکه بگی ویزا دانشجویی گرفتی و میتونی 20 ساعت کار کنی نه اصلا اینطور نیست
    امضا

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام

به عنوان مثال یک دانشجویی مقطع لیسانس در رشته الکترونیک چه کار می تواند بکند .

و اگر بخواهم یک شرکت تاسیس کنم . آیا می ارزد که شرکت تاسیس کنم . آیا ویزای من به ویزای تجاری تبدیل می شود .

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام

به عنوان مثال یک دانشجویی مقطع لیسانس در رشته الکترونیک چه کار می تواند بکند .

و اگر بخواهم یک شرکت تاسیس کنم . آیا می ارزد که شرکت تاسیس کنم . آیا ویزای من به ویزای تجاری تبدیل می شود .
    ثبت شرکت کار هرکسی نیست ، هزینه بر و زمان بر هست ، شما باید یسری مدارک بدید ، یک دفتر موقت اجاره کنید و خیلی کارا دیگه .
    بعدم اینکه شما فکر کن تو ایران باشی شرکت ثبت کنی چه کاری میتونید بکنید ، حالا مالزی چکار میتونید !!! نه بگم سطح علمی شما اما کاری نیست که یک دانشجو دنبالش باشه والبته این فقط دیدگاه من هست .
    یک دانشجو در مقطع لیسانس فقط میتونه درس بخونه بنظر من .حالا باز نمیدونم شاید تو kl کاری خواصی بشه چون من kl نیستم .
    امضا

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

آیا واقعا از طریق ثبت شرکت میشه همزمان با تحصیل کار هم کرد؟
    من چند تا سایت خارجی دارم که از طریق اونها درآمد دارم و میخوام یک شرکت ثبت کنم چون نیاز به چند نفر برای ساپورت مشتریها دارم.
    البته از یک بابایی که مالزی شرکت داشت پرسیدم هزینه ثبت شرکت چقدر شد گفت 200،000 دلار !!!
    واقعا اینقدر سرمایه اولیه میخواد؟

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    آیا واقعا از طریق ثبت شرکت میشه همزمان با تحصیل کار هم کرد؟
    من چند تا سایت خارجی دارم که از طریق اونها درآمد دارم و میخوام یک شرکت ثبت کنم چون نیاز به چند نفر برای ساپورت مشتریها دارم.
    البته از یک بابایی که مالزی شرکت داشت پرسیدم هزینه ثبت شرکت چقدر شد گفت 200،000 دلار !!!
    واقعا اینقدر سرمایه اولیه میخواد؟
    موسساتی هستند که براتون شرکت ثبت میکنند ، با حدود 5 6 میلیون !! اگر خواستید پیغام بدید اسم و مشخصات بهتون بگم .
    اما شما که میگید کارتون اینترنتی هست ، چه نیازی به ثبت شرکت و این همه هزینه داره ! خوب چند نفر رو استخدام کنید مشتری ساپورت کنه براتون ! مثلا شما به من میگی با هم کار میکنیم ، نمیفهمم ثبت شرکت و دفتر دستک برای چه میباشد !!
    امضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)