صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

بعد از گرفتن کارشناسی ارشد میتونیم در هلند بمونیم و اقامت بگیریم یا باید برگردیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی اقامت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    بعد از گرفتن کارشناسی ارشد میتونیم در هلند بمونیم و اقامت بگیریم یا باید برگردیم؟
    سلام
    بایستی کار پیدا کنید و گرنه بعد از یک سال از هلند اخراج می شین

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

يك خبر مهم...طي تماسي كه با اداره مهاجرت هلند گرفتم پروسه ي اقدام از طريق جستجوي كار در هلند(كه همون كسب 35 امتياز و اينها مي شد و بين 6 ماه تا يكسال اجازه ي زندگي در هلند رو داشتيد براي جستجوي كار)طبق قانون جديد اتحاديه اروپا لغو شده براي ايرانيا!

متن ايميلشون ازاين قراره:

Dear Mr. Nima,

From your email I understand you have a question about an MVV for employment as a highly skilled migrant or for study.
    In general you can aply for both purposes. When you get residence for one purpose, you can apply for change of residence for the other purpose.
    However, in case you have Iranian nationality you can not apply for residence for employment. That is a new rule based on EU policy.
    But it is still possible for Iranian citizens to apply for residence for study
    . For the requirements I refer you to the residence wizard on our website.

Best regards,

Sander Boiten
    Medewerker Voorlichting
    .................................................. ......................
    Immigratie- en Naturalisatiedienst
    Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
    T 0900 1234561 (€ 0,10 p.m. plus de kosten voor het bellen
    met uw mobiele telefoon, op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur)
    voorlichting@ind.minbzk.nl
    http://www.ind.nl
    Aan dit bericht kunnen geen rechten worden ontleend
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم .لطفا راهنمایی کنید.
    ماه آینده قرار هست با یک نفر ایرانی که مقیم هلند هست ازدواج کنم.می خواستم بدونم گرفتن ویزای ازدواج چه مدت زمان میبره؟و چه پروسه ای باید طی کنم؟ و بعد از گذشت چه مدت می تونم اقامت دائم بگیرم؟

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

دوستان سلام، لطفا كسي هست كه بدونه با توجه به تحريمها اوضاع گرفتن پذيرش و ويزا و بعد از اون گرفتن اقامت تو هلند چطوري شده؟‌ به نظر شما اگر بشه هم از كانادا و هم از هلند پذيرش گرفت به ريسكش مي ارزه به خاطر نزديكي به ايران، هلند رو انتخاب كنيم؟

Junior Member

دوستان عزیر کسی میدونه ایا میشه با خرید ملک در هلند اقامت گرفت یا نه؟

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz123 نمایش پست ها
    دوستان عزیر کسی میدونه ایا میشه با خرید ملک در هلند اقامت گرفت یا نه؟
    سلام پریناز جان
    این تاپیک هم می تونه مفید باشه عزیزم http://www.applyabroad.org/forum/sho...81%D8%AA%D8%9F

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

سلام بچه ها
    كسي هست كه بتونه راهنمايي كنه چجوري ميشه در هلند كار پيدا كرد و براي اقامت اقدام كرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

سلام من لیسانس عمران از دانشگاه سراسری دارم 34 سالمه و 10 سال سابقه کار دارم شرکت پیمانکاری هم دارم صاحب دو فرزند دوقلو پسر 4 ساله هستم میخوام به اروپا وترجیحا هلند مهاجرت کنم.واین مساله رو کل زندگیم تاثیر گذاشته لطفا راهنماییم کنید.آیا تو این شرایط با دوتا بچه کارم صحیح است؟آیا درسمو ادامه بدم وارشد بگیرم تو رشته سازه های دریایی و بعدش واسه کار تو اون رشته بیام؟آیا کاری واسه من هست؟از کجا شروع کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنید و از این سردرگمی نجاتم بدید

Junior Member

سلام من لیسانس عمران از دانشگاه سراسری دارم 34 سالمه و 10 سال سابقه کار دارم شرکت پیمانکاری هم دارم صاحب دو فرزند دوقلو پسر 4 ساله هستم میخوام به اروپا وترجیحا هلند مهاجرت کنم.واین مساله رو کل زندگیم تاثیر گذاشته لطفا راهنماییم کنید.آیا تو این شرایط با دوتا بچه کارم صحیح است؟آیا درسمو ادامه بدم وارشد بگیرم تو رشته سازه های دریایی و بعدش واسه کار تو اون رشته بیام؟آیا کاری واسه من هست؟از کجا شروع کنم؟خرجم تو هلند چقدره و کاری که بشه زندگیمو بگذرونم پیدا میشه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید و از این سردرگمی نجاتم بدید

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)