صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    هر سال تحصیل دکترا در کشور هلند چندسال سابقه برای PR حساب میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

دوست عزیز اول شما باید آزمون Inburgering سفارت هلند رو بدین بعد از گرفتن کارنامه قبولی برای ویزای MVV اقدام کنین.من خودم تو همین پروسه هستم.ضمنا صندوق پیام شخصی تون پر شده و نمی تونین پیام کسی رو دریافت کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط homaa021 نمایش پست ها
    سلام. نمیدونم اینجا باید سوالمو بپرسم یا جایی دیگه! نامزد من هلند هستن و من میخوام برای ازدواج برم. آیا هلند ویزای فیانسه داره؟ اگه داره چه مدارک و پروسه ای براش هست؟
    چیزی در مورد ویزای پارتنر میدونین؟ اون چه مدارک و پروسه ای داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین اگه میدونین.
    دوست عزیز اول شما باید آزمون Inburgering سفارت هلند رو بدین بعد از گرفتن کارنامه قبولی برای ویزای MVV اقدام کنین.من خودم تو همین پروسه هستم.ضمنا صندوق پیام شخصی تون پر شده و نمی تونین پیام کسی رو دریافت کنین

Member m_azad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil eng

سلام به دوستان
    من دانشجوی دکترا در امریکا هستم و در دو رشته دیگم از اینجا فوق دارم و قصد دارم برای پست داک یا کار و زندگی برم هلند چون از عدم توانم برای خروج از امریکا بعد از 7-8 سال خسته شدم. بین دردسر ها و سال هایی که میسوزن برای گرفتن گرین کارت یا آمدن و از اول ساختن زندگی در اونجا، نظرات و پیشنهاداتتون چیه؟ ممنون
    30 ساله هستم و تنها زندگی میکنم

سلام به همگی

من کارشناسی ارشد حسابداری هستم و 31 سالمه و تقریبا 3 سال سابقه کار دارم، میشه برای ویزای کاری برای هلند برای این رشته اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f_sp_1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برنامه نویس کامپیوتر هستم و در ایران با یک شرکت خارجی کار میکنم و درآمد خوبی دارم $۳۰۰۰ در ماه. در حال حاضر یک پیشنهاد کاری در هلند و شهر آمستردام دارم با درآمد ماهانه ۳۹۰۰یورو. می خواستم با توجه به هزینه زندگی بالا در آمستردام بپرسم آیا زندگی در ایران با حقوق بالا بهتر هست یا مهاجرت و گرفتن حقوق متوسط؟ و اینکه آینده کاری و زندگی در هلند بهتر هست. کسانی که ساکن هلند هستند اگر بتونن کمکم کنن ممنون میشم.
    دوست عزيز ببخشيد من ميخواستم در مورد کارتون سوال بپرسم ولي صندوقتون پر بود. من هم حوزه کامپيوتر و برنامه نويسي فعاليت دارم خواستم بپرسم، از چه طريقي کار ريموت پيدا کرديد و اگر تخصصتون هم بفرماييد ممنون ميشم. با ايران کار ميکنن هلنديا اصلا؟ چجوري هست روندش؟
    من خودم C++ و اينا رو کار ميکنم ( در حوزه کامپيوتر ويژن البته بيشتر)

بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین. شما کارتون انجام شد؟ رفتین؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من قصد مهاجرت به هلند را دارم
    میخواستم بدونم کسی اطلاع داره درباره ویزا دادن به والدین
    من مادر اینجا تنهاست و میخوام بدونم اگر من ویزای تحصیلی بگیرم امکان داره که به مادرم ویزا بدن که پیش من زندگی کنه؟
    اگر اقامت بگیرم چطور؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

No. A residence permit is only granted to the parent(s) of a minor Dutch child. Your mother may be eligible for a short-term visa

نقل قول نوشته اصلی توسط nazialaf نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قصد مهاجرت به هلند را دارم
    میخواستم بدونم کسی اطلاع داره درباره ویزا دادن به والدین
    من مادر اینجا تنهاست و میخوام بدونم اگر من ویزای تحصیلی بگیرم امکان داره که به مادرم ویزا بدن که پیش من زندگی کنه؟
    اگر اقامت بگیرم چطور؟

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

بنده به عنوان یک طبعه افغانستان چگونه میتونم در کشور هلند اقامت بگیرم

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)