صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Raadman نمایش پست ها
    دوست عزيز على
    من الان شرايط رفتن به هلند و اتريش رو دارم و از طرفى بخاطره مهاجر پذير تر بودن كانادا دارم بهش فكر ميكنم البته براى كانادا بايد ٣ سال صبر كنم تا كارم درست بشه، با شرايط اينكه الان ٣٥ سالمه با چند نفر صحبت كردم كه هم كانادا و اروپارو ديدن ميگن عمرت رو تلف نكن تازه ٤٠ سالگى برسى كانادا و هر جا ايرادات خودشو داره، ميخوام شما با توجه به تحقيقاتتون اگر ميتونيد كمكم كنيد،ممنون
    با سلام

دوست عزیز برای چی در این سن قصد مهاجرت دارید؟. به نظر من هلند کشور خوبی برای زندگی هست ولی نه به هر قیمتی!. از طرفی که اگر این حزب تندرو هلند که الان در نظر سنجی ها جلو است رو کار بیاید میشه مثل رییس جمهور فعلی امریکا!. شرایط مهاجرت به منظور تحصیل با مهاجرت همینطوری زمین تا اسمون فرق میکنه.

پیش فرض بهترین راه برای اقامت در کشور هلند

سلام دوستان. عذر منو بابت اینکه تاپیکی جداگانه برای سؤالم مطرح کردم پذیرا باشین.
    چندین وقته که میخوام برای اقامت در این کشور اقدام کنم و هم شرایط خوب و هم شرایط بدمو میخوام بسنجم.
    برادر من به مدت 30 سال در این کشور زندگی میکنه و خب اقامت دائمی داره و فکر کنم اگه بخوام ازش که برام ویزایی بفرسته ویزای من کوتاه مدت خواهد بود و در هر صورت مجبور به ترک کشور خواهم شد. حال سؤالم اینه با چه شرایطی میتونم تو این کشور ساکن باشم؟ ممنون میشم پاسخ بدین
    Don't Give up

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : بهترین راه برای اقامت در کشور هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    سلام دوستان. عذر منو بابت اینکه تاپیکی جداگانه برای سؤالم مطرح کردم پذیرا باشین.
    چندین وقته که میخوام برای اقامت در این کشور اقدام کنم و هم شرایط خوب و هم شرایط بدمو میخوام بسنجم.
    برادر من به مدت 30 سال در این کشور زندگی میکنه و خب اقامت دائمی داره و فکر کنم اگه بخوام ازش که برام ویزایی بفرسته ویزای من کوتاه مدت خواهد بود و در هر صورت مجبور به ترک کشور خواهم شد. حال سؤالم اینه با چه شرایطی میتونم تو این کشور ساکن باشم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

برادر شما برای شما دعوت نامه می فرستد (نه ویزا!). البته اگر این سوال را از افرادی که برای مدت طولانی مقیم انجا هستند بپرسید بهتر شما راهنمایی می کنند. یکی از راه های مناسب برای اقامت در هلند از طریق تحصیل است. بعد از تحصیل می توانید دنبال کار باشید. از راه های دیگر سرمایه گذاری مستقیم یا شرکتی است. با مراجعه به سایت اداره مهاجرت هلند به ادرس زیر می توانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با انواع ویزاها و یا طریقه گرفتن اقامت به دست بیاورید:

www.ind.nl

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : بهترین راه برای اقامت در کشور هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برادر شما برای شما دعوت نامه می فرستد (نه ویزا!). البته اگر این سوال را از افرادی که برای مدت طولانی مقیم انجا هستند بپرسید بهتر شما راهنمایی می کنند. یکی از راه های مناسب برای اقامت در هلند از طریق تحصیل است. بعد از تحصیل می توانید دنبال کار باشید. از راه های دیگر سرمایه گذاری مستقیم یا شرکتی است. با مراجعه به سایت اداره مهاجرت هلند به ادرس زیر می توانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با انواع ویزاها و یا طریقه گرفتن اقامت به دست بیاورید:

www.ind.nl

موفق باشید
    درود دوست عزیز. والا من این سؤال و فقط کپی پیست کردم و سؤال یکی از بستگان بوده. من ی راه پیشنهاد دادم و اون هم از طریق کار بوده، که با ویزا توریستی پا به این کشور بزاره و اونجا ویزاشو از توریستی به کار چنج بده. حالا باز نظرات شما هم محترمه
    Don't Give up

پیش فرض یک خبر خوب

یک خبر خوب

دیروز (سوم اکتبر) مجلس سنای هلند طرح 7 ساله شدن مدت اقامت در هلند جهت اخذ تابعیت این کشور رو رد کرد و قوانین سابق اجرا خواهد شد.
    با اقامت به مدت 5 سال در کشور هلند و داشتن شرایط مورد نیاز، می توان تابعیت این کشور را اخذ نمود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

دوستان سلام ببخشید شاید سوالم یه کم بی ارتباطه اما واقعا بحث زندگی یه آدمه
    پسر عموی من دو سال پیش به صورت قاچاقی رفت هلند و بعد دو سال و چند دادگاه که براش برگذار شد بهش اقامت و پناهندگی ندادن
    حالا من میخوام ازتون بپرسم آیا میتونه تا بهار صبر کنه و برای تحصیل تو یکی از دانشگاهای هلند اقدام کنه؟ و اگر اینجوری باشه شرایط کلیش چجوریه
    واقعا عاجزانه ازتون خواهش دارم اگه میتونید کمک کنید بحث زندگیه واقعا

ممنونم از همتون

با سلام و خسته نباشید.من میخواستم بدونم اگه با ویزای شینگن برم هلند و بخوام بمونم شرایط بهنری نسبت به پناهنده ها دارم؟شنیدم میگن که شما با ویزای شینگن دیگه به کمپ نمیرین .ایا صحت داره؟؟من با ویزای شینگن برم شرایط بهتری دارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام وقتتون بخیر.من مطمئن نبودم سوالم رو باید کجا بپرسم اما ممنون میشم راهنماییم کنید.من از دانشگاه تیلبرگ هلند و ملی وین هزمان پذیرش دارم.مستر من مجدد و متفاوت با رشته قبلی من در ایران هست.میخواستم بدونم سوای بحث هزینه و شهریه از لحاظ سهولت در کسب اقامت(چون هدف اولیه من اقامت است) و صدور ویزا(چون مستر مجدد هستم) کدوم کشور و دانشگاه رو پیشنهاد میدین؟کدوم اینده کاری بهتری انتظار منو میکشه؟(رشته انتخابی من حقوق تجارت بین الملل هست)خواهر من ساکن وین هست و عقیده داره از 2015 به بعد اوضاع بازار کار و اقامت خیلی سخت شده و هلند رو پیشنهاد میده.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaasgarian نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.من میخواستم بدونم اگه با ویزای شینگن برم هلند و بخوام بمونم شرایط بهنری نسبت به پناهنده ها دارم؟شنیدم میگن که شما با ویزای شینگن دیگه به کمپ نمیرین .ایا صحت داره؟؟من با ویزای شینگن برم شرایط بهتری دارم ؟
    سلام،
    شما با ویزای شنگن بیشتر از 90 روز نمیتونید بمونید. اگر بیشتر بمونید اقامتتون غیر قانونی محسوب میشه و براتون تبعات سنگینی داره. برای شخصی که براتون دعوتنامه داده هم دردسرهای زیادی ایجاد خواهد شد.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

سلام این درسته که اگر دکترا بتونیم پذیرش بگیریم برای هلند خودش حقوق داره و نیاز به فاند نیس؟ منظورم اینه که من به همراه همسرم میام و فقط همین که من دکترا بخونم اونجا هزینه ای میدن که زندگی رو ساپورت میکنه یا باید پول اورد با خودمون؟ممنون میشم نظرتون رو بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)