صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    هلند برای گرفتن نیروی کار از خارج از اروپا قوانین سختی داره، از جمله اینکه وقتی بالای سی سال سن دارید باید حتما حقوق بالایی توسط شرکت بهتون پرداخت بشه تا بتونید ویزا بگیرید ... و این تقریبا غیرممکنه چون شرکتها اینجا خیلی به سابقه کار توی ایران بها نمیدند که بخوان با حقوق بالا کسی رو از خارج از اروپا استخدام کنند. اگر برای تحصیل بیایید این قانون شامل تون نمیشه و مدرک تون هم از یک دانشگاه هلندی میشه و تا جایی که من میدونم بازار کار سازه های دریایی به خصوص طرفهای روتردام و حتی تو کشورهای اسکاندیناوی خوبه. اینه که شانس دارید برای بعد از فارغ التحصیلی کار پیدا کنید. البته یاد گرفتن زبان هلندی رو هم تو برنامه تون بذارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

سلام يكي از دوستان من دو سال پيش هلند كار مي كرد الان براي مهاجرت به كانادا بايد براي اون مدت عدم سوئ پيشينه يا VOG از هلند بگيرد
    كسي در اين مورد اطلاعاتي داره لطفا كمك كنيد در حال حاضر دوست من ايران است.

با تشكر
    مصاحبه سفارت كبك : فوريه 2010 فايل نامبر فدرال : سپتامبر 2010
    دريافت آپديت از سفارت : 10 مي 2013 ، رسيدن آپديت به سفارت 30 مي 2013 مدیکال : 22 آگوست 2013 ارسال E-Medical : تاريخ 6 سپتامبر 2013

Junior Member king007 آواتار ها

من یه سوالی دارم در مورد ارسال دعوت نامه
    چه افرادی می توانند دعوت نامه در این کشور ارسال کنند؟ در کل محدودیتی وجود داره؟
    مثلا یکی از اقوام ما که انجا اقامت داشته یا پناهنده بوده می تونه ارسال کنه؟
    آیا محدودیت سنی وجود داره؟ یعنی اگر سن شخص بالا باشه (بالای 65) می تونه دعوت نامه ارسال کنه؟
    در کل برای دریافت ویزای توریستی چه شخصی دعوت نامه بفرسته بهتره؟(فرقی می کنه موقعیت شخص؟)
    برای دعوت نامه حتما باید تابعیت هلند رو داشت؟ یا باید شاغل باشه یا اینکه اگر بازنشسته باشه امکان پذیره؟
    ممنون می شوم راهنمایی کنید
    اگر در ابتدای یک سفر دراز همه مشکلات مشخص باشد، هیچوقت به آن سفر نخواهیم رفت.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی فوق لیسانس عمران هستم.میخواستم بپرسم ممکنه که بعد از پایان تحصیلم تابعیت و اقامت هلند رو بگیرم؟
    منظورم واسه تحصیل نیست.
    اگر که این امکان وجود داره لطفا بگید باید از کجا شروع کنم.
    مرسی که وقت میزارید
    .

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

اوضاع و شرايط و سختي كار پيدا كردن بعد از اتمام تحصيلات در هلند چطوري هست؟ ايا در مدت 1 ساله ميشه كار مناسب واسه اقامت رو پيدا كرد يا نه؟

Junior Member

سلام دوستان بعد از دکتری می توان در هلند اقامت گرفت؟ در صفحه ی قبل بود اما میخواهم بدانم قوانین جدید چگونه است؟

Junior Member

با سلام من در مورد كار دندانبزشكى و شرايطش مى خواستم ازتون ببرسم و در مورد تحصيل تخصص در رشته ارتدونسى و اقامت كرفتن اكه امكانش هست لطفا من رو راهنمايى كنيد ممنون ميشم

سلام دوستان. نمیدونم جای این سؤالم تو این تاپیک هست یا نه.
    اما میخواستم بدونم برای منی که برادرم 20 ساله که هلند زندگی میکنه و اقامت داره چه کاری میتونه برای مهاجرت چه از نظر دانشجویی و یا راه های دیگه. ممنون میشم یخورده توضیح بدین
    Don't Give up

Junior Member

سلام
    من یکی از اقوامم رفته هلند پیش خاله اش.رفته درس بخونه (2 -3 سالی میشه) ایشون میگه که اقامت هم گرفته اما درسش هنوز تموم نشده ! خرجشم خالش میده
    هم خونه بهش دادن هم حقوق بهش میدن
    زنش هم میخوان بفرستند پیشش
    میخواستم بدونم امکان داره؟

Junior Member

دوستان کسی جدیدا در مورد پیدا کردن شغل در هلند نظری نداده. دوستانی که اطلاع دارن آیا اون قانونی که کار برای ایرانیا ممنوعه تو هلند هنوز پا برجاست؟
    لطفا راهنمایی کنید که بعد از دکترا تو هلند میشه کار پیدا کرد یا نه؟
    این مساله که میگن اگه 5 سال شاغل باشی اقامت میدت چی؟منظورم اینه که اگه دکترا 5 سال طول بکشه با توجه به اینکه دکتری شغل محسوب میشه میشه با این اقامت گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)