صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط win2game نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از اقوامم رفته هلند پیش خاله اش.رفته درس بخونه (2 -3 سالی میشه) ایشون میگه که اقامت هم گرفته اما درسش هنوز تموم نشده ! خرجشم خالش میده
    هم خونه بهش دادن هم حقوق بهش میدن
    زنش هم میخوان بفرستند پیشش
    میخواستم بدونم امکان داره؟

دوست عزیز
    این چیزایی که فرمودین در حالت عادی امکان نداره !! مگه اینکه پناهنده شده باشن یا مورد خاصی باشه
    ما نشنیدیم به دانشجو خود دولت خونه بده !!! و دانشجویی توی ۲ سال اقامت نمیگیره !!!
    شاید ایشون موارد خاص دیگه ای دارن و شرایطشون متفاوته ولی به حالت خیلی عادی و دانشجویی همچین خبری نیست

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sarez نمایش پست ها
    دوستان کسی جدیدا در مورد پیدا کردن شغل در هلند نظری نداده. دوستانی که اطلاع دارن آیا اون قانونی که کار برای ایرانیا ممنوعه تو هلند هنوز پا برجاست؟
    لطفا راهنمایی کنید که بعد از دکترا تو هلند میشه کار پیدا کرد یا نه؟
    این مساله که میگن اگه 5 سال شاغل باشی اقامت میدت چی؟منظورم اینه که اگه دکترا 5 سال طول بکشه با توجه به اینکه دکتری شغل محسوب میشه میشه با این اقامت گرفت؟
    دوست عزیز
    پیدا کردن کار به خیلی از عوامل بستگی داره ...رزومه تون و فضای احتماعیتون...قدرت زبان داچ و انگلیسیتون و خیلی چیزهای دیگه
    اینجوری نیست که از الان بشه چیزی گفت
    خیلی ها کار پیدا کردن و خیلی ها هم نکردن
    قانون ۵ سال داره میشه هفت سال و در راه تصویبه
    اونم اینجوریه که بعد ۵ سال شما باید قرارداد سال ششم توی دستت باشه
    که اگه بشه ۷ سال که داره میشه اونوقت شما باید قرارداد سال هشتم هم ته سال هفتم توی دستت باشه
    بتابراین با یه دکترا کارتون راه نمیفته یا باید شغل پیدا کنید یا مثلا پست داک بخونید و ....
    موفق باشید

Junior Member

سلام

ببخشید اگر کسی موفق بشه اقامت هلند رو بگیره، بعد از اون میتونه اقامت خانوادش رو هم بگیره یا این کار سختیه؟

ممنون

Junior Member

بنا بر این اگه یک پست داک دکترا و یک پست داک در هلند بخونی احتمالا بتونی اقامت بگیری درسته؟
    شما اطلاع دارید که در اروپا کدوم کشورها بهتر اقامت میدن؟ هلند بنظرم از نرمال ترین کشور هاست برای تحصیل و اقامت . درست فکر میکنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    پیدا کردن کار به خیلی از عوامل بستگی داره ...رزومه تون و فضای احتماعیتون...قدرت زبان داچ و انگلیسیتون و خیلی چیزهای دیگه
    اینجوری نیست که از الان بشه چیزی گفت
    خیلی ها کار پیدا کردن و خیلی ها هم نکردن
    قانون ۵ سال داره میشه هفت سال و در راه تصویبه
    اونم اینجوریه که بعد ۵ سال شما باید قرارداد سال ششم توی دستت باشه
    که اگه بشه ۷ سال که داره میشه اونوقت شما باید قرارداد سال هشتم هم ته سال هفتم توی دستت باشه
    بتابراین با یه دکترا کارتون راه نمیفته یا باید شغل پیدا کنید یا مثلا پست داک بخونید و ....
    موفق باشید

Junior Member

آیا همسر دانشجویان دکترا اجازه کار دارند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط agahi نمایش پست ها
    آیا همسر دانشجویان دکترا اجازه کار دارند؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیر

من اینجا خودم دوستانی رو دیدم ایرانی و غیر ایرانی که خانوم هاشون دارن جایی کار میکنن و تا جایی که من میدونم اجازه کار دارن همسرانشون (ولی دیتیل و شرایط خاصی اگه باشه (که بعید میدونم باشه) رو نمیدونم)

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarez نمایش پست ها
    بنا بر این اگه یک پست داک دکترا و یک پست داک در هلند بخونی احتمالا بتونی اقامت بگیری درسته؟
    شما اطلاع دارید که در اروپا کدوم کشورها بهتر اقامت میدن؟ هلند بنظرم از نرمال ترین کشور هاست برای تحصیل و اقامت . درست فکر میکنم؟
    تا اونجای که من فهمیدم قانون برای ماها شده ۷ سال !! (۸۰ درصد مطمینم ولی ۲۰ درصد رو خالی بذارید شاید حرف هنوز همون ۵ سال باشه)
    و این یعنی ممکنه دکترای ۴ ساله و پست داک یک یا دو ساله جواب نده....
    من خودم اگه بشه ۷ سال تلاشمو میکنم بعد ۴ سال ازینجا برم سمت کانادا و امریکا

در مورد کشورهای دیگه اطلاعی ندارم توی ازوپا ولی هلند از لحاظ لول علمی و دانشگاه و کشو جزو خیلی خوب هاست توی اروپا

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshids نمایش پست ها
    سلام

ببخشید اگر کسی موفق بشه اقامت هلند رو بگیره، بعد از اون میتونه اقامت خانوادش رو هم بگیره یا این کار سختیه؟

ممنون

بعید میدونم کار ساده ای باشه دوست عزیز

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    تا اونجای که من فهمیدم قانون برای ماها شده ۷ سال !! (۸۰ درصد مطمینم ولی ۲۰ درصد رو خالی بذارید شاید حرف هنوز همون ۵ سال باشه)
    و این یعنی ممکنه دکترای ۴ ساله و پست داک یک یا دو ساله جواب نده....
    من خودم اگه بشه ۷ سال تلاشمو میکنم بعد ۴ سال ازینجا برم سمت کانادا و امریکا

در مورد کشورهای دیگه اطلاعی ندارم توی ازوپا ولی هلند از لحاظ لول علمی و دانشگاه و کشو جزو خیلی خوب هاست توی اروپا

موفق باشید
    دوست عزیز برای اینکه کاملا متوجه بشید که راجع به اقامت قانون داره چه تغییراتی می کنه می تونید به این مطلب مراجعه کنید:
    http://www.iamexpat.nl/read-and-disc...alisation-laws
    دوستان، سوالات شما و پاسخ های اون ها ممکنه به درد یکی دیگه هم بخوره. لطفا از ارسال سوال ها در پیام خصوصی جدا خودداری کنید. اگه واقعا واقعا عجله ای هست، سوال رو در فروم بپرسید و بعد لینکش رو برای من پیغام خصوصی بفرستید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط wot نمایش پست ها
    دوست عزیز برای اینکه کاملا متوجه بشید که راجع به اقامت قانون داره چه تغییراتی می کنه می تونید به این مطلب مراجعه کنید:
    www.iamexpat.nl/read-and-discuss/expat-page/articles/becoming-dutch-proposed-changes-to-naturalisation-laws
    دوست عزیز

این لینک اصلی سایت مهاجرت هلنده
    و همونطور که میبینید هنوز قانون همون ۵ ساله برای سیتیزن شدن
    ولی همونطور که عرض کردم و لینک شما هم تاییدش میکنه این قانون قراره بشه ۷ سال و الان چند سالیه که بحثش هست
    و متاسفانه اینجوری هم که من شنیدم احتمالا اجزایی شدنش توی سال بعد خیلیه ولی به هر حال هنوز قانون روی سایت مهاجرت هلند همون ۵ ساله و فعلا تغییری نکرده

لینک لینک لینک

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)