صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 90

موضوع: سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

دوست عزیز
    میتونم بپرسم چرا از هلند میخواید برید کانادا؟ یعنی اینقدر بهتره اونجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    تا اونجای که من فهمیدم قانون برای ماها شده ۷ سال !! (۸۰ درصد مطمینم ولی ۲۰ درصد رو خالی بذارید شاید حرف هنوز همون ۵ سال باشه)
    و این یعنی ممکنه دکترای ۴ ساله و پست داک یک یا دو ساله جواب نده....
    من خودم اگه بشه ۷ سال تلاشمو میکنم بعد ۴ سال ازینجا برم سمت کانادا و امریکا

در مورد کشورهای دیگه اطلاعی ندارم توی ازوپا ولی هلند از لحاظ لول علمی و دانشگاه و کشو جزو خیلی خوب هاست توی اروپا

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مهاجرت | نحوه اقامت | دریافت PR در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanzoro نمایش پست ها
    دوست عزیز
    میتونم بپرسم چرا از هلند میخواید برید کانادا؟ یعنی اینقدر بهتره اونجا؟

دوست عزیز

اول اینکه مظر من شخصیه و دلیلی نداره درست باشه
    دوم قانون اگه بشه ۷ سال برای هلند (فعلا نشده ولی همه میگن میشه) خب زمان خیلی خیلی زیادیه و شاید برای من مثلا کانادا فضای بهتری داشته باشه برای بحث اقامت
    سوم زبان کانادا یا امریکا انگلیسیه که خب برای من شخصا این مهمه. زبان هلند داچه . البته همه انگلیسی بلدند و به مشکل بر نمیخورید اینجا ولی بالاخره برای رفتن توی جامعه در نهایت باید زبان خودشون رو بلد باشی
    و چهارم...
    و پتجم ...
    و خیلی موارد دیگه که من توی یه فروم دیگه راجع بهشون کامل نشوتم و الان لینکشو پیدا نکردم متاسفانه که براتون بفرستم

موفق باشید

Junior Member

دوست عزيز على
    من الان شرايط رفتن به هلند و اتريش رو دارم و از طرفى بخاطره مهاجر پذير تر بودن كانادا دارم بهش فكر ميكنم البته براى كانادا بايد ٣ سال صبر كنم تا كارم درست بشه، با شرايط اينكه الان ٣٥ سالمه با چند نفر صحبت كردم كه هم كانادا و اروپارو ديدن ميگن عمرت رو تلف نكن تازه ٤٠ سالگى برسى كانادا و هر جا ايرادات خودشو داره، ميخوام شما با توجه به تحقيقاتتون اگر ميتونيد كمكم كنيد،ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Raadman نمایش پست ها
    دوست عزيز على
    من الان شرايط رفتن به هلند و اتريش رو دارم و از طرفى بخاطره مهاجر پذير تر بودن كانادا دارم بهش فكر ميكنم البته براى كانادا بايد ٣ سال صبر كنم تا كارم درست بشه، با شرايط اينكه الان ٣٥ سالمه با چند نفر صحبت كردم كه هم كانادا و اروپارو ديدن ميگن عمرت رو تلف نكن تازه ٤٠ سالگى برسى كانادا و هر جا ايرادات خودشو داره، ميخوام شما با توجه به تحقيقاتتون اگر ميتونيد كمكم كنيد،ممنون

دوست عزیز

سوالتون خیلی کلیه و نمیشه حرف خاصی در موردش زد.
    هر جایی خوبی ها و بدی هایی داره و واقعا به شرایط و هدف شخصیتون وابسته ست
    این لینک رو بخونید پست 1174

و این لینک رو پست 147

شاید کمکی کنه

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

دوست عزیز

اول اینکه مظر من شخصیه و دلیلی نداره درست باشه
    دوم قانون اگه بشه ۷ سال برای هلند (فعلا نشده ولی همه میگن میشه) خب زمان خیلی خیلی زیادیه و شاید برای من مثلا کانادا فضای بهتری داشته باشه برای بحث اقامت
    سوم زبان کانادا یا امریکا انگلیسیه که خب برای من شخصا این مهمه. زبان هلند داچه . البته همه انگلیسی بلدند و به مشکل بر نمیخورید اینجا ولی بالاخره برای رفتن توی جامعه در نهایت باید زبان خودشون رو بلد باشی
    و چهارم...
    و پتجم ...
    و خیلی موارد دیگه که من توی یه فروم دیگه راجع بهشون کامل نشوتم و الان لینکشو پیدا نکردم متاسفانه که براتون بفرستم

موفق باشید
    باعرض سلام ووقت بخیرخدمت دوستان وجناب ali728

این تاپیک تعطیل شده؟ جناب ali728 قانون 7 ساله برای هلند تصویب شده؟ لطفا، آخرین خبرراجع به اقامت هلندرا درصورت اطلاع اعلام کنید.آیا 4 سال دکترا محسوب میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IGH71 نمایش پست ها

این تاپیک تعطیل شده؟ جناب ali728 قانون 7 ساله برای هلند تصویب شده؟ لطفا، آخرین خبرراجع به اقامت هلندرا درصورت اطلاع اعلام کنید.آیا 4 سال دکترا محسوب میشه؟

دوست عزیز

تا الانی که دارم مینویسم هنوز قانون ۵ ساله ست. قرار بر اینه که پی ار بشه ۵ ساله و اقامت بشه ۷ ساله
    حداقل من فعلا چیز دقیقی جز این نمیدونم
    حالا شاید دوستان دیگه اطلاعات بهتری داشته باشند
    نظر شخصی من اینه که خیلی به این موضوع فکر نکنید
    موضوعی نیست که بشه زندگیتون رو روش بچینید
    و میبینید که دمیا چه خبره
    من اوایل خودم ذهنم درگیرش بود ولی الان دیگه خیلی بهش فکر نمیکنم و انگار وجود نداره
    شد شد نشد هم نشده دیگه...

۴ سال دکترا که همیشه حساب میشده و هنوزم میشه

موفق باشید

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوست عزیز

تا الانی که دارم مینویسم هنوز قانون ۵ ساله ست. قرار بر اینه که پی ار بشه ۵ ساله و اقامت بشه ۷ ساله
    حداقل من فعلا چیز دقیقی جز این نمیدونم
    حالا شاید دوستان دیگه اطلاعات بهتری داشته باشند
    نظر شخصی من اینه که خیلی به این موضوع فکر نکنید
    موضوعی نیست که بشه زندگیتون رو روش بچینید
    و میبینید که دمیا چه خبره
    من اوایل خودم ذهنم درگیرش بود ولی الان دیگه خیلی بهش فکر نمیکنم و انگار وجود نداره
    شد شد نشد هم نشده دیگه...

۴ سال دکترا که همیشه حساب میشده و هنوزم میشه

موفق باشید
    علی آقا
    ممنون به خاطر توضیحاتتون
    مگه هلند پی آر داره؟
    یعنی باید اول واسه پاسپورت پی ار بگیری مثه این مهاجرای کانادا بعدش اقدام کنی واسه پاسپورت؟

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    علی آقا
    ممنون به خاطر توضیحاتتون
    مگه هلند پی آر داره؟
    یعنی باید اول واسه پاسپورت پی ار بگیری مثه این مهاجرای کانادا بعدش اقدام کنی واسه پاسپورت؟

دوست عزیز

فعلا که نداره (یعنی شبیه کانادا نیست که از هم جدا باشه)
    و پی ار و پاسپورت همزمانه

ولی میگن که قراره اگه ۷ ساله بشه پی ار شدن همون ۵ سال بمونه
    عرضم کردم که اینا فعلا نهایی نشده

حداقل من از نهایی شدنشون بی خبرم

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    علی آقا
    ممنون به خاطر توضیحاتتون
    مگه هلند پی آر داره؟
    با سلام

در صورت نهایی سازی قانون 7 سال پاسپورت شما امکان گرفتن PR رو بعد از همون 5 سال دارید. شرایط گرفتن پاسپورت و PR دقیقا مثل هم است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط IGH71 نمایش پست ها

با سلام

این قانون به صورت رسمی تایید نشده چون فعلا در احزاب مختلف دارند رو جزئیات این قانون بحث میکنند. ولی به قول معروف یک سری ترکش هاش نمایان شده است. به احتمال بالای 90 درصد قطعی است ولی شدت و نوع اجرا شدن اون خیلی بستگی به انتخاب اتی هلند که در ماه مارچ برگزار می شود دارد. دوران تحصیل هم جزو اقامت محسوب می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)