صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 169

موضوع: تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

با عرض سلام خدمت دوستان
    من برای یک open position در مقطع دکترا تو delft می خوام اقدام کنم.
    برای اقدام فقط رزومه ازم می خوان.
    متاسفانه من هنوز مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم خوبه. آیا قبول می کنن بهم conditional offer بدن؟
    می خواستم بدونم آیا شانس گرفتن پذریش رو دارم؟
    لیسانس: دانشگاه تهران
    معدل : ۱۶.۱
    ارشد : خواجه نصیر
    معدل : ۱۷.۳۰
    ۵ تا مقاله کنفرانسی هم دارم
    از راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات شما در مورد TU Delft

سلام دوستان به نظر شما با معدل 15.60 از دانشگاه گیلان و رشته مکانیک میشه برای دلف شانس داشت یا میشه حداقل نصف هزینه ها رو فاند گرفت

Junior Member

سلام به دوستان گرامي
    يک سوال داشتم. من حدود 2 ماه پيش واسه مصاحبه اومدم Delft . رشته من فني(مهندسي شيمي). مصاحبه ام خوب بود. بعدشم آزمايشگاه و تجهيزاتشونو ديدم. استاده مقاله مرتبط با موضوع رو هم برام پرينت گرفت و به من داد. الان ميل زده بهم و گفت که ما تصميم گرفتيم که بهت پروژه رو نديم. اصلا باورم نمي شه اين متن email :
    The good thing is that you did really well and that is why we want like to keep your records on file (this is not a standard procedure). We are in a fast developing area of the research and I expect that more opportunities will emerge in the near future. You will then hear from us again.

رو حرفش ميشه حساب کرد ؟ به نظرتون ربطي به اين تحريم رشته هاي خاص داره ؟ آخه عجله داشتن مي خواستن سريع پروژه رو شروع کنن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط abdi65 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامي
    يک سوال داشتم. من حدود 2 ماه پيش واسه مصاحبه اومدم Delft . رشته من فني(مهندسي شيمي). مصاحبه ام خوب بود. بعدشم آزمايشگاه و تجهيزاتشونو ديدم. استاده مقاله مرتبط با موضوع رو هم برام پرينت گرفت و به من داد. الان ميل زده بهم و گفت که ما تصميم گرفتيم که بهت پروژه رو نديم. اصلا باورم نمي شه اين متن email :
    The good thing is that you did really well and that is why we want like to keep your records on file (this is not a standard procedure). We are in a fast developing area of the research and I expect that more opportunities will emerge in the near future. You will then hear from us again.

رو حرفش ميشه حساب کرد ؟ به نظرتون ربطي به اين تحريم رشته هاي خاص داره ؟ آخه عجله داشتن مي خواستن سريع پروژه رو شروع کنن ؟
    OK پذیرش رو بهتون دادن به صورت قطعی؟ آخه واقعا تا به صورت رسمی شما رو دانشجوی خودشون در نظر نگیرن نمیشه رو حرفشون حساب کردن.
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

سلام
    ببخشید اگه کسی بخاد برای پوزیشن خالی درخواست بده باید موقع پرکردن فرم درخواست، نمره زبان هم بفرسته؟ یا میتونه بعدا بفرسته؟
    منظورم اینه که برای این مرحله فقط رزومه کفایت میکنه یا نه؟
    ممنون.

سلام / خیلی ممنون که وقتتون رو می ذارین و جواب میدین

یه سوال داشتم .. با شرایط زیر می تونم از دلفت واسه ارشد پذیرش بگیرم ( با فاند یا بدون فاند )
    معدل 15 دانشگاه شریف - مهندسی نفت -آیلتس 7 - بدون مقاله -بدون سابقه کاری

سلام من یه سوالی داشتم: آخه فرق بین مورد 1 و 2 چیه؟؟؟
    http://tudelft.nl/en/study/studying-...ion-documents/
    1)
    A.
    A certified copy* of your original academic degree (or degrees) in the original language.
    Is the document in a language other than English, French, German or Dutch? Then you must also provide a certified translation of your academic degree (or degrees) in one of these 4 languages.
    Or in case you did not yet graduate:
    B.
    A statement from your university confirming that you are in the last year of your undergraduate studies.

2)
    A certified copy* of your transcript (or transcripts) in the original language. Is the document above in a language other than English, French, German or Dutch? Then you must also provide a certified translation of your academic transcript (or transcripts) in one of these 4 languages. E.g. if you are in the last year of your undergraduate studies you need to provide a certified copy of your provisional transcript as well as a certified translation if the transcript if it is not in English, French, German or Dutch
    من لیسانس دارم و برای فوق می خوام اپلای کنم...

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط k_architect نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی داشتم: آخه فرق بین مورد 1 و 2 چیه؟؟؟
    http://tudelft.nl/en/study/studying-...ion-documents/
    1)
    A.
    A certified copy* of your original academic degree (or degrees) in the original language.
    Is the document in a language other than English, French, German or Dutch? Then you must also provide a certified translation of your academic degree (or degrees) in one of these 4 languages.
    Or in case you did not yet graduate:
    B.
    A statement from your university confirming that you are in the last year of your undergraduate studies.

2)
    A certified copy* of your transcript (or transcripts) in the original language. Is the document above in a language other than English, French, German or Dutch? Then you must also provide a certified translation of your academic transcript (or transcripts) in one of these 4 languages. E.g. if you are in the last year of your undergraduate studies you need to provide a certified copy of your provisional transcript as well as a certified translation if the transcript if it is not in English, French, German or Dutch
    من لیسانس دارم و برای فوق می خوام اپلای کنم...

سلام مورد اول که میشه کپی تایید شده ترجمه از مدرک لیسانستون به زبان انگلیسی یا فرانسه یا آلمانی و هلندی منظورش اینه که به هر 4 زبان می تونید ترجمه کنید
    گفته برای کسانی که سال اخرن یه نامه تایید شده از دانشگاه که این فرد در سال اخر تحصیلش بسر میبره !
    ایتم دوم هم که همون ریز نمرات رسمی میشه ، اگر ریز نمراتتون به کی از 4 زبان هلندی ، انگلیسی ، آلمانی ، یا فرانسه نیست ترجمه اش کنید
    فرقی با بقیه دانشگاها نمیکنه این 2 تا مورد همه میخوان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان من نرم افزار شریف میخونم با معدل 17و47 وتافل 97 و حدود یک سال سابقه ریسرچ
    میخواستم بپرسم که این دانشگاه پذیرش همراه با فاند برای مستر میده یا نه؟چون من تو سایتش چیزی ندیدم که بگه فاند داریم.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی م کنن.و آیا باید به استاد ها ایمیل بزنم یا نه؟!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه TU Delft هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر(معدل لیسانس:15.25 و ارشد:16.20)
    دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره و مقاله و سابقه کار و نمره زبان هم ندارم!!!
    چه شانسی دارم برای پذیرش دکتری؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین